ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Odyn
1 Kwiecień 11, 10:14
Nowy Dział
Autor Wiadomość
Bernkow 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Krzyżowiec i Twierdza Deluxe
Wiek: 27
Posty: 53
Skąd: Kołobrzeg
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 31 Marzec 11, 19:16   Nowy Dział

Witam,
jestem użytkownikiem na wieli forach. I na każdym z nim jest dział Społecznosc Forum a w nim jest temat Kto jest kim ? , jest to dział w którym, można założyc temat (przykładowo temat: Bernkow), i tam opisac siebie; swoje zainteresowania, zdjęcia itp.
Zapewne takie przeglądanie i poznawanie nowych ludzi, zbliży nas nieco do siebie, i co najważniejsze pozna sie charakter ludzi, dzięki któremu bedziemy wiedziec jak kto sie zachowa.

Ten temat, daje przedewszystkim do oceny, moderatorom i administracji forum, byc moze spodoba wam sie ten pomysł.

ps. Macie tutaj link, do forum , w którym zastosowano taki dział , i chyba jest on dosyc często odwiedzany przez użytkowników forum - http://forum.sfgame.pl/forumdisplay.php?f=32
 
 
 
Kacper 
Moderator
widzi wszystko.


Gra w: Stronghold 1
Posty: 429
Medale: Brak

Wysłany: 31 Marzec 11, 19:36   

Myślę, że wystarczy założyć jeden temat, np. w dziale Hydepark, bo faktycznie dotychczas nikt się o to nie pokusił ;)
_________________
I znowu polski rycerz dumnie
podejmie złotą rękawicę.
Widziałem ją w blaszanej trumnie,
gdzie wróg rozbitą miał przyłbicę.
Gustaw Kodrąb 1941
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 31 Marzec 11, 22:27   

Myślę, że zbędne. Jak coś to jakiś temat ogólny czy coś w tym stylu... Chociaż mimo, że zbędne to może się przyjąć i mieć "oglądalność"... do przemyślenia przez ekipę.
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 11, 09:32   

Już był temat "Przywitaj się" i dużo osób w nim, pisało. Chociaż teksty były krótkie i rzeczywiście mógłby być temat z dłuższymi wypowiedziami. Ale mi się nie chciałoby w nim pisać więc nie licz na mnie ;P .
Myślę, że jakby zrobić cały dział, to byłaby przesada, wystarczy jeden temat. Jak dasz innym przykład to ludzie będą pisać.
_________________
Good night white pride
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 11, 09:51   

W sumie czemu nie? U mnie na forum jest dział Namiot Medyka, gdzie każdy może się przywitać, opowiedzieć o sobie i odpowiedzieć na pytania. Ale tutaj Władza decyduje i nie powinno się ingerować w Jej decyzję imo.
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 11, 10:12   

Nowego działu nie będzie, bo nie ma takiej potrzeby. Natomiast nie mam nic przeciwko założeniu tematu, w którym każdy mógłby przedstawić trochę informacji o sobie.

Swoją drogą - po raz kolejny temat w Kancelarii trafił do nieodpowiedniego działu. Czemu tak trudno przychodzi Wam, drodzy użytkownicy, rozróżnienie spraw dotyczących strony i forum?
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 11, 11:15   

W takim razie ze względu na brak jakiegoś większego ruchu w tych działach może lepiej zrobić jeden dział "Uwagi do redakcji". W sumie po co zbędnie rozdrabniać uwagi o forum i o stronie skoro i tak Ci sami ludzie o tym decydują a postów i nowych tematów nie przybywa w jakimś lawinowym tempie...
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 2 Kwiecień 11, 16:54   

Wiele osób co chwila pyta się o te patche i kody aktywacyjne do Twierdzy 2 i zakładają dziesiątki tematów o tym samym problemie. W dziale "Stronghold 2" proponowałbym wstawić ogłoszenie o tym, że trzeba ściągnąć/wgrać patcha i znaleźć kod na stronie cenegi, co byłoby odpowiedzią dla wszystkich takich.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 3 Kwiecień 11, 10:05   

http://www.download.ceneg...system/?ID=1432
Jak się ściągnie z tego linku, to działa od razu bez żadnego kodu aktywacyjnego. Ale działa tylko dla spolonizowanej wersji gry. Mi zadziałało i przez sieć można grać. Warto to dać na stronę, albo tak jak napisał thompson - w dziale o SH2 przykleić temat z tym linkiem.
_________________
Good night white pride
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz