ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Minecraft
Autor Wiadomość
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 8 Sierpień 11, 14:17   

mroczny38 napisał/a:
Mam pytanie. Widziałem na you tube Minecraft'a i chciałem sobie kupić tą gre. I oto pytanie.
Czy jest jeszcze orginał w sklepach? I przy okazji czy też działa na Windows 7?
Prosze o pomoc!


Powiedziałbym tak, tej gry nie ma chyba w sklepach, a jak znajdziesz, to cud! :P Kup, albo na Allegro, albo na minecraft.net. ;) ( Nie wiem czy na minecraft.net się da, ale chyba tak ;) )
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 8 Sierpień 11, 14:25   

Na pewno nie ma w sklepach. Pójdzie na 7, a kupić można najlepiej na minecraft.net. Na stronach z kontami do gier czy też na allegro może być taniej, ale nie masz pewności, czy konto nie jest np kupione ze skradzionej karty - w tym wypadku(a było takich wiele) grą będziesz się cieszył najwyżej jakieś dwa tygodnie.
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 8 Sierpień 11, 14:58   

Dziękuje za odpowiedzi ;)

[ Dodano: 18 Sierpień 11, 09:33 ]
Dobra mam już minecrafta, pograłem troche na singlu. Moglibyście podać id na multi?

[ Dodano: 23 Sierpień 11, 21:16 ]
Sorki ludzie wystąpił jakiś problem z hamachi i nie moge pograć z wami na multi dopuki nie rozwiąże problemu. Wiem jutro napisze tu o co chodzi.

[ Dodano: 24 Sierpień 11, 13:51 ]
Dobra już pisze. Więc kiedy uruchamiam tryb online to wyskakuje podczas analizowania :

Błąd podczas łączenia z serwerem Hamachi. Czy chcesz aby Hamachi automatycznie monitorował dostępność serwera i nawiązywał połączenie jak to tylko będzie możliwe?

Proszę o pomoc.
_________________
Me Gusta koty :D
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 17 Listopad 11, 11:42   

Mógłby mi ktoś podać link do plane mod i DOKŁADNĄ instrukcję jego wgrania plik po pliku? ;)

[ Dodano: 19-02-12, 15:52 ]
Ktoś z was posiada "Shadery"? Jeśli tak, to skąd je pobrać i jak uruchomić? :/
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 12, 16:01   

Duuuuży refresh ;p

Mam już zrobiony serwer bukkit wraz z mapą ze spawnem, wszystko robione od zera.
"Parametry":
Tryb gry: Survival
Pluginy: PermissionsEx, WorldEdit, WorldGuard, MineBackup, Factions, AuthMe, LWC (tylko działki "vipowskie" ;p), PlgSetSpawn, FoundBoxx, XrayInformer ~~Krótki opis każdego na spawnie, nie chciałem zas*ać serwera więc nie jest ich dużo (mogłem dodac rp itd.).
Mój net:54Mb/s (DOWÓD)
Operator:Zombie_Boss inaczej zwany: DarnokOk
Administrator i WebMaster: BombPL
Forum: W produkcji, to kiedy będzie zależy od BombPL ;p
Regulamin i "konkurs": Na spawnie
Hostowany przez: Zomie_Boss
Online-Mode: false //bez tego serwer by nie istniał bo mało by było graczy xD
Rangi: Gracz, Vip, SuperVip, Administrator, Operator
Sposób zdobycia Vipa/SuperVipa: Konkurs
Serwer na: Hamachi
Sieci Hamachi: MinecraftAnalog1 ; MinecraftAnalog2 ; MinecraftAnalog3 ; MinecraftAnalog4 ; MinecraftAnalog5 ; MinecraftAnalog6 ; MinecraftAnalog7 ; MinecraftAnalog8 (proszę wejść tylko na jedną, najlepiej po kolei czyli 1 xD)
Hasło do wszystkich sieci: 123
Nick na hamachi: Zombie_Boss
IP serwera: 5.6.38.113:25565
Ochrona skrzyń/posiadłości: Claimy pluginu factions (aby okraść daną gildię trzeba doprowadzić frakcyjny power do liczby mniejszej od liczby claimów), informacje pod /f ? ; /f ? 2 ; /f ? 3 itd. , LWC i Cuboid na działce Vipa
Kontakt z Operatorem: Hamachi lub Skype: wujekgra
Serwer włączony: Gdy będę na hamachi i ktoś poprosi ;p

Spawn był robiony na szybko więc jest trochę niedbały

To chyba wszystko ;p możecie sobie utworzyć frakcję StrongholdNet bo mogą grać tam też inni ;p

Chociaż po co ja to wszystko piszę, i tak dostanę warna za reklamę i refresh xD
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 12, 16:05   

Dasz mi jakiś prezencik za testowanie? xD
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 12, 16:09   

Serwer nie potrzebuje testów, sam go testowałem xD Ale mogę stworzyć rangę: ZeStrongholdNet / Stronghold / Strongholdnet i wtedy dacie sobie jaką chcecie frakcję xD
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 12, 16:11   

Chodzi mi o to, że z tobą grałem, to ja Cię przekonałem do ulepszenia servera! :mrgreen:
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 12, 16:13   

Jeszcze się zobaczy ;p Może stack dirtu/a? xD
Dobra, nie spamujmy już, to nie SB
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 12, 16:57   

DarnokOk napisał/a:
Mój net:54Mb/s (DOWÓD)

Nie mogłem się powstrzymać od skomentowania :P To co pokazałeś na screenie, to dowód na to, że masz sieć w standardzie 802.11g, obsługującą transfer do 54MB/s (teoretycznie). W rzeczywistości nie osiągniesz takiej szybkości nawet w sieci lokalnej, w domu.
Jeśli chcesz wiedzieć jaką masz szybkość połączenia z Internetem, to wejdź np. na stronę: http://speedometer.pl/ lub http://speedtest.net/ Dopiero ten wynik będzie coś znaczył.
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 12, 18:19   

No cóż, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, wg. obu testów pobieranie to ~16Mb/s, a "aplałdowanie" ~1.Mb/s (KOLEJNY=DOWÓD) ;p ale raczej to nie przeszkadza w grze bo nie mamy ścinek gdy gramy w 7-miu a tyle raczej sie nie uzbiera (naraz)
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 11 Kwiecień 12, 20:33   

Ja mam: ściąganie 3,61, Upload 0.95! xD Mam super internet... (Ale da się wytrzymać i nie powiem, bo mi się np. filmiki na yt ładują w HD w miarę, niekiedy bez zacinania. ;) )

A co do serwera, zapraszam, bo fajny, sam wczoraj byłem, chcę założyć frakcję, związaną ze Strongholdem i Minecraftem np. Kwadratowi Krzyżowcy (ale taka nazwa nie wchodzi bo jest za długa! xD ), czekam na pomysły! ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz