ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bordinio
27 Marzec 11, 16:07
Puchar ShNet - Wyniki
Autor Wiadomość
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 19 Luty 11, 12:09   Puchar ShNet - Wyniki

Tak jak w temacie, składamy tu wyniki. Obowiązkowo screen przedstawiający tabelę końcową. Jeśli chcecie powalczyć o kolorek, to proszę podać tu opis pojedynku. Pochwalcie się, jak ograliście przeciwnika :) Tutaj podajemy tylko wynki i opisy, wszystkie pytania kierujemy do tematu "zapisowego".
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 19 Luty 11, 15:39   

 
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 19 Luty 11, 15:52   

Bitwa Attyla versus przemusio


Na wstępie było trochę problemów technicznych, ale potem wszystko zostało naprawione.

Gra się zaczęła. Attyla stosuje typową taktykę multiplayer, wiele chatek drwali, sady i karczmy. Tymczasem przemusio buduje mniej chatek, jeden sad i rozpoczyna produkcję chleba. Attyla po krótkim czasie dorabia się fortuny.
Koniec okresu pokoju. Attyla stosuje popularną taktykę konny łucznik + tarcze ruchome, jednak to przemusio atakuje pierwszy. Nie, nie zauważył specyfiki murów przeciwnika – nasłał na niego assasynów, którzy zostali rostrzelani jak kaczki, podczas gdy konni łucznicy ostrzeliwali ruchome tarcze Attyli. Przemusio musiał skoczyć po ogórki do piwnicy, tymczasem przeciwnik niepoinformowany o tym, atakuje konnych łuczników Przemka.
Armia Huna atakuje zamek osłabionego przeciwnika. Przemusio ostatkiem sił ucieka z zamku, zmierzając w strone wrogiej twierdzy (byleby przed Hunem uciec). W połowie drogi został dogoniony i zabity.
Attyla nowym władcą tych ziem !
_________________

 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 19 Luty 11, 17:19   

Fajny opis, przemusio :) Oby takich było więcej. Gratuluję zwycięstwa, Attyla.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Makbet 
Wędrowiec

Wiek: 32
Posty: 9
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 19 Luty 11, 19:27   



Uploaded with ImageShack.us


gg Grzechu
 
 
sebixd 
Wędrowiec

Gra w: crusader
Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 19 Luty 11, 19:31   

CZESC WSZYSTKIM
NIESTETY PRZEGRALEM ale walka byla do samego konca .rozpoczelismy bardzo szybko gdy patrzylem na zloto mialem mniej all pozniej tylko sprzedawalem kusze no i bralem marne grosze mieszkancom miasta nawet sie nie spostrzeglem konic czasu
szybko aczalem robic tarcze i konie i nie obchodzilo mnie jakie wojsko posiadal moj wrog szybko wykopalem fose mialem wtedy czas na zobaczenie rywala robil on konnych rycerzy i rowniez jednostki arabskie
wtedy przyszlo mi na mysl zrobienie assasynow
rozpoczela sie walka po mojemy wszystko wygladalo rowno lecz przegralem gdy zajalem sie konnymi lucznikami a na przeciw ruszyli na mnie rycerze
probowalem chronic sie askami hehe pokonalem jego rycerzy lecz zostalo mu kilka konnych ktore zdecydowaly o wygranie magbeta
zostalem sam
nic nie moglem zrobic
i tak skonczyl sie moj zywot
zycze wszystkim graczom o jak najlepsze wyniki moze uda mi sie jeszcze zakwalifikowac do nastepnej rundy powodzenia!!

[ Dodano: 19 Luty 11, 20:34 ]
a bardzo przepraszam za bledy ortograficzne bardzo sie spieszylem postaram sie w nastepnym komentarzu o poprawna ortografie

Śpieszyło, nie śpieszyło, popraw to bo się tego czytać nie da.
- Warlike
_________________
HMM Mysle ze podolam wyzwaniu
Ostatnio zmieniony przez Warlike 21 Luty 11, 12:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 9 Marzec 11, 16:49   

Podsumowując: wciąż nie ma żadnego dowodu, ani na to, że Forester wygrał/opóścił grę, ale również na to, że Forester cheatował.

Osobiście uważam, że Forester ten pojedynek wygrał i nie cheatował, jednak raczej nie ma to większego znaczenia.

Myślę kamilsoon, że gdyby forester opóścił grę to byś zrobił screena, nawet mi kiedyś mówiłeś, że zawsze robisz ss....
 
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 9 Marzec 11, 16:56   

Jednak skoro nie ma żadnych dowodów rozwiązanie jest jedno - powtórzyć z rzetelnym, neutralnym świadkiem. Wg mnie nie ma innego wyjścia.
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Duncan 
Wolny chłop

Posty: 50
Skąd: Dolnośląskie
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Marzec 11, 15:18   

Jeśli dobrze wiem to Attyla zaprosił Gierasa i Forestera na miejsce innych graczy .
Ten turniej to właściwie cała wielka afera , wulgaryzmy itp.
Nie można zrobic normalnego turnieju w którym wszyscy będą zgodni??
Nie mam tutaj prawa się wtrącac do rozwoju tego turnieju , ale gdyby nie ci z (KSW) , to wszyscy byliby zgodni i bez kłótni :) .

Proponuje żeby było jak wcześniej , czyli Piotrek i Kamilsoon wygrali walkowerem i po prostu przechodzą do następnej rundy, a nie jeszcze Attyla znajduje innych , nie do końca zaufanych kolegów i robi całą aferę z dobrze zapowiadającego się turnieju .
To tylko moje zdanie , i jeśli Ci coś obraźliwego napisałem Attyla to przepraszam... :-| :-|
 
 
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 10 Marzec 11, 15:56   

Zaprosiłem ich, bo wowojwnikowi (tak mówił) zależało, aby wszytkie pojedynki zostały rozegrane. Nie myślałem, że będą przez to takie problemy...
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 12 Marzec 11, 17:06   

Niestety, zostały chyba skasowane posty z ta kłótnią, więc nie jestem specjalnie w temacie. Z tego co zdołałem przeczytać jeden z graczy (Forester) używał cheatów. Jeżeli tak było, to rozegrany zostanie pojedynek Kamilsoon vs. Forester zostanie przeze mnie hostowany i sam przypilnuję porządku.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
(KSW) Forester 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 12 Marzec 11, 20:46   

Kamilson odmawia rozegrania pojedynku.
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 12 Marzec 11, 20:52   

Owszem nie mam ochoty grac z kim kto wyzywa mnie o K*** itp
 
 
(KSW) Forester 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 12 Marzec 11, 20:58   

Nikogo nie wyzywam czego nie mozna powiedziec o Tobie. Ja chce poprostu rozegrac turniejowy pojedynek.
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 12 Marzec 11, 21:29   

Nie bede sie powtarzał , a ty nie wypieraj sie bo to już jest żałosne nie dośc ze cheatujesz to jeszcze ,mnie notorycznie obrażasz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz