ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Research Points dyskusja(Edit: RP pytanie)
Autor Wiadomość
Andariel 
Osadnik

Gra w: Crusader, Kingdoms, Extreme
Wiek: 27
Posty: 31
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 11, 15:12   Research Points dyskusja(Edit: RP pytanie)

Skoro już tu dyskutujecie to zmieniam nazwę tematu, bo mój problem rozwiązaliście. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Andariel 10 Luty 11, 18:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 11, 15:19   

RP się kumulują, nie martw się. Na alfie bywało ze mialem ponad 10
_________________

Nie rozmawiaj z idiotą, bo pierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
 
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 11, 15:24   

Kita, aktualnie na W1 mam 32 RP ;)
_________________

 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 11, 15:35   

Czy uwaasz e technologia "zmniejszenie czasu wynajdywania technologii" ma jakiś sens? Boi nigdy w to nie inwestowałem ;)
_________________

Nie rozmawiaj z idiotą, bo pierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
 
 
 
Eldone 
Osadnik

Wiek: 30
Posty: 37
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 11, 16:27   

Tak. Ja mam wymaksowaną i badania trwają po 8h ;p
 
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 11, 18:06   

A co ile masz nowe pkt? Bo na alfie wiem ze i tak miałem przestoje ze nic nie badało, a jak juz byly takie problemy to byly karty skracajace czas ;)
_________________

Nie rozmawiaj z idiotą, bo pierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
 
 
 
Andariel 
Osadnik

Gra w: Crusader, Kingdoms, Extreme
Wiek: 27
Posty: 31
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 11, 18:25   

Czy mógłby ktoś poświęcić trochę czasu na napisanie tzw. "buildu" do RP? Bo nie chcę zmarnować kolejnych wielu RP :p
_________________
Nie masz w co grać? Kasy też nie masz. http://tnij.com/1wOka - Zagraj w League of Legends. Więcej info tu - http://pl.wikipedia.org/wiki/League_of_Legends
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 11, 19:12   

Cięzka to sprawa, to zalezy od Twojego stylu gry. Ja pierwsze co zrobiłem to wymaksowałem zmniejszenie kosztów budowy, potem zacząłem budować (dzięki czemu zbudowałem o wiele więcej niz inni). Potem poszedłem w scoutów, tak by mieć 5 i zwiększyć ich pojemnośc o 100% i prędkność o 100 (na razie styarczy), potem kamienny mur, potem piwo by móc zbudowac farmy chmielu, dalej łucznicy bo 6 lvl się dobił i tak w skrócie wyjaśniłem. Uwazam ze jestem za cieńki w uszach by coś takiego napisać, sam testowałem wszystko na alfie, na becie world 2 teraz to szlifuję i wiem ze jak wyjdzie wersja "prawidłowa" będe wiedział co i jak ;)

E: Aaa rozwinąłem te arts na 3 lvl by mieć szybciek honor, no i teraz farmy bydła (krówki) na serek, i na razie to tyle ode mnie ;)
_________________

Nie rozmawiaj z idiotą, bo pierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
 
 
 
Andariel 
Osadnik

Gra w: Crusader, Kingdoms, Extreme
Wiek: 27
Posty: 31
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 11, 19:21   

No, mi koleś poradził żeby najpierw rozwijać wszystko w farmin do tylu, aby Ci starczyło aby dawać max. typów żywności. Czyli robimy sery, jabłka, mięsko, chlebuś itd. Rozwijał także arts żeby to się mnożyło i ja tę poradę przekazuję dalej tutaj.
_________________
Nie masz w co grać? Kasy też nie masz. http://tnij.com/1wOka - Zagraj w League of Legends. Więcej info tu - http://pl.wikipedia.org/wiki/League_of_Legends
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 11, 19:28   

Jestem w parafii z gościem z TOP 5, więc się go zapytam i zedytuję najwcześniej jutro ;)
_________________

 
 
Eldone 
Osadnik

Wiek: 30
Posty: 37
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 11, 20:21   

Co do typów jedzenia to chyba najlepiej wszystkie rozwijać.
Za 5 typów na max ma się 76 honoru ;p + jeszcze za budynki 30, browar 24, dobrą pogodę i inne bonusy przy mnożniku ponad 200x możemy wyciągnąć ze 35k honoru za wioskę ;p
 
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 11, 20:43   

Jest to czysta racja, jednak czy na początku nie lepiej rozwinąć inne rzeczy? Ja mam obecnie 4 scouty, kazdy przynosi mi po 100 jednostek danego surowca, a surki na mapie tyle ze hoho, czasem droga zajmuje tylko 3 - 4 min z jedną stronę, więc jak ktoś ma chwilę przy kompie (praca biurowa czy cuś) to wg mnie to dla niego idealne wyjście. Tylko nie przesadzać z tymi scoutami by nie zmarnowac za duzo pkt...

Poza tym trzeba wynajdywać technologie wspomagające, ja załuję ze dopiero jutro zrobię kupców.
_________________

Nie rozmawiaj z idiotą, bo pierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
 
 
 
Eldone 
Osadnik

Wiek: 30
Posty: 37
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 11, 20:52   

Skauci to pewnie będzie ostatnia rzecz jaką w całości zbadam ;p
Wydobywam np. 16k drewna więc to 100 czy nawet 1000 różnicy raczej mi nie zrobi
 
 
 
Andariel 
Osadnik

Gra w: Crusader, Kingdoms, Extreme
Wiek: 27
Posty: 31
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 11, 20:56   

Kita napisał/a:
Jest to czysta racja, jednak czy na początku nie lepiej rozwinąć inne rzeczy? Ja mam obecnie 4 scouty, kazdy przynosi mi po 100 jednostek danego surowca, a surki na mapie tyle ze hoho, czasem droga zajmuje tylko 3 - 4 min z jedną stronę, więc jak ktoś ma chwilę przy kompie (praca biurowa czy cuś) to wg mnie to dla niego idealne wyjście. Tylko nie przesadzać z tymi scoutami by nie zmarnowac za duzo pkt...

Poza tym trzeba wynajdywać technologie wspomagające, ja załuję ze dopiero jutro zrobię kupców.


co jak co ale w scoutów nikomu nie polecam...
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 11, 21:50   

Andariel napisał/a:
Kita napisał/a:
Jest to czysta racja, jednak czy na początku nie lepiej rozwinąć inne rzeczy? Ja mam obecnie 4 scouty, kazdy przynosi mi po 100 jednostek danego surowca, a surki na mapie tyle ze hoho, czasem droga zajmuje tylko 3 - 4 min z jedną stronę, więc jak ktoś ma chwilę przy kompie (praca biurowa czy cuś) to wg mnie to dla niego idealne wyjście. Tylko nie przesadzać z tymi scoutami by nie zmarnowac za duzo pkt...

Poza tym trzeba wynajdywać technologie wspomagające, ja załuję ze dopiero jutro zrobię kupców.


co jak co ale w scoutów nikomu nie polecam...


Dlaczego? Ja w alfie połozyłem na nich duzy nacisk, i załuje, ale sami się przydają choćby do sprawdzania legowisk czy zamków, a teraz kiedy dają mi gigantyczne ilości surowców (jak na ten etap gry) to wielki plus. Uwazam ze te PARĘ (nwet nie kilka) pkt rozdanych z rozwagą mogą się przydac przez całą grę.
_________________

Nie rozmawiaj z idiotą, bo pierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz