ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Matrix Gallery
Autor Wiadomość
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 14 Styczeń 09, 14:37   

Matrix dzięki wielkie. Praca mi się bardzo podoba. :) Jak dla mnie dajesz dalej jedziesz. :P
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 24 Styczeń 09, 12:22   

Nowa sygna:



I pierwsza próba "tapetowania" xD



W wolnym czasie pomyślę jeszcze nad jakimiś tapetami ;)
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 24 Styczeń 09, 13:06   

Sygna ładna, jak zawsze : ) Ale tapeta jak dla mnie odstraszająca trochę.
Fajny pomysł miałeś z tymi pasami, ale samo C4D i render tapety nie zrobi i albo mnie się zdaje, albo render nadwyrężyłeś skalowaniem, bo jakiś niewyraźny. Miałeś ciekawy pomysł, ale chyba nie do końca Ci wyszedł. Zrób jeszcze jakąś tapetę podobnym stylem, ale dodaj coś jeszcze do tła, bo takie pustawe i rozmyte jest.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 24 Styczeń 09, 14:58   

Samochód który wybrałeś jest tragicznej jakości :( Wydaje mi się, że za słabo się wyróżnia, bo jest za ciemny...
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 24 Styczeń 09, 20:47   

Co do tego samochodu... Wiem że jest tragiczny, ale nie miałem wczoraj internetu przez ok 2 godziny, a chciałem coś zrobić w ps'ie, a że nie miałem za dużo materiału na kompie żeby wybierać to jest jak jest ;)

--------------------

Nówki ;D









Komentować ;)
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 09, 13:44   

Pierwsza sygna na pierwszy rzut oka ładna, ale po chwili widać zbyt duże wtopienie/rozmycie rendera, co powoduje, że wydaje się taka rozmyta i niewyraźna.
W drugiej mi się nie podoba tylko za mała postać, chociaż gdyby całą sygnę skrócić od prawej o kilka/naście px to lepiej by się prezentowała.
Trzecia wyśmienita i nie mam do czego się czepiać. Ciekawe połączenie kolorów, ładne przejścia pomiędzy pędzlami i mało widoczna pół-ramka xD. Najlepsza z tych 4.
W ostatniej jakoś mi tło do rendera nie pasuje i ramka źle wygląda. Wiem, że render "pionowy", ale ramka jak Ci pozioma nie pasuje, to można dać całą, lub mogłeś trochę rozmyć ramkę, żeby stworzyła ładne przejście między kolorami.
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 09, 13:55   

Dzięki za wyczerpujący koment, potem go przeanalizuje jeszcze raz na spokojnie ;D

Teraz tak, 2 sygny:





Nowa tapeta:



Oraz logo do przyszłego studia ;)

 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 09, 15:17   

Pierwsza sygna... za duża szerokość i tło mi akurat nie odpowiada. Nie lubię takich minimalistycznych prac za bardzo, ale to już raczej od gustu zależy.
Druga: Tło nie pasuje do robocika i żadnej sensownej ramki nie widzę, a te ciemne linie, to nie ramka raczej : /. Brak ramki to tez minus...
Logo... gdzieś już podobne widziałem, ale to pewnie przez ten herb cały. Ogólnie ładnie się prezentuje, ale ja na logo jakiegoś "studia" zrobiłbym coś bardziej jednolitego. Takiego, aby można było spokojnie na termicznym papierze wydrukować i na koszulkę dla członków. To jest trochę nazbyt rozmazane.
Tapeta, hmm... od razu rzuca się w oczy jednolite tło, którego nie lubię. Można zamiast tego zrobić jakiś ciekawy gardient, albo dołożyć parę pędzli, aby zakryć trochę tło.
 
 
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 09, 23:24   

Pierwszy obrazek mi sie nie podoba.. Te paski i napis "nekz". Drugi już lepszy, ładnie wyglądają te kolory ale jak dla mnie sygnaturką powinien byc mały pasek z napisem np .."Counter-Strike 1.6" ;p
Tapety.. Z nissanem- tapeta jak tapeta ;p co kto lubi, ja preferuje inną tematykę.
Logo- ładne :D
_________________
Jak chcecie pograć w SHC na GR czy spytać o cokolwiek to raczej na gg.
 
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 09, 20:32   

Świerzy stuff ;D







I tapeta:

 
 
Ardeth 
Wolny chłop

Wiek: 32
Posty: 62
Skąd: Tychy
Medale: Brak

Wysłany: 2 Luty 09, 00:26   

Tapetka z Gallardo - moim zdanie świetna. Co prawda zazwyczaj nie interesują mnie te z samochodami, ale ta jest naprawę dobra.
_________________
"Bogu duszę,
władcy ciało,
damie serce."
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 3 Luty 09, 18:23   

Tapeta świetna, tylko kolory trochę mi do rendera nie pasują (chodzi o zachodnią część), ale prezentuje się ładnie.
Pierwsza sygna ładna, nie przepakowana pędzlami, kolorystyka ładnie się ze sobą łączy, ciekawie użyte pędzle xD.
Druga sygnatura mi się nie podoba. Za prosta i za mało się na niej dzieje.
Trzecia sygnatura średnia. Kolory dziwnie dobrane, ramka miejscami prawie niewidoczna, tło nie pasuje do rendera, a ten nie ma z nim żadnego "zaczepu"...
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 4 Luty 09, 17:17   

Nowe sygny ;)











 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 4 Luty 09, 18:23   

Pierwsza praca mi się nie podoba. Te linie są spixelowane i trochę za grube jak dla mnie, przez co nie można ocenić ogólnie tła...
Druga... tu już od gustu zależy. Mi się nie podoba, jak render zajmuje 1% powierzchni sygny. Chociaż ładnie wtopiony jest ; ).
W trzeciej render zupełnie nie pasuje do tła. Z tego względu nie ładnie wygląda. Tło jałowe, a render połyskujący. Nie wiem, co Ty chciałeś stworzyć xD.
Czwarta ładna, ogólnie tylko mi te białe linie trochę nie pasuję, ale tak to wszystko gra.
Piąta średniawa. Kolorystycznie ubolewa, choć gdyby nie to, to jest dość ciekawie zrobiona.
Szósta brzydka. Render wygląda na rozciągnięty wszerz tylko. Tło nie za ciekawe i kolorystyka nie ta co trzeba.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 6 Luty 09, 15:20   

W pierwszej i drugiej postać za bardzo zlewa się z tłem, samochód też trochę nie bardo pasuje, a ostatni render jest zbyt szeroki. Nie będę więcej krytykował, bo widzę, że Kroniki wyłapuje drobne błędy lepiej niż ja ;)
Mogę natomiast z czystym sumieniem napisać, że robisz genialne tła :) Użyte elementy dobrze ze sobą współgrają a kolory są odpowiednio dobrane.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz