ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Matrix Gallery
Autor Wiadomość
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 3 Styczeń 09, 11:36   Matrix Gallery

Witam... To jest mój temat w którym będę umieszczał swoje prace związane z grafiką. Jeśli ktoś chciałby jakąś sygnę może pisać, w wolnym czasie mogę zrobić.
Tutaj kilka przykładowych prac:











Charakterystyka do gry:



Niektóre prace są starsze, niektóre nowsze, w najbliższym czasie wrzucę jakieś nowości...

P.S Od razu odpowiem na zbędne pytania, na pracach pisze Nekz, po prostu takim nickiem posługuję się w internecie. Ten Matrix na tym forum jest wyjątkiem ;)
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 3 Styczeń 09, 15:05   

Matrix, prace naprawdę niezłe. Widać, że robione pod Ciebie. Za dużo wektorów jak dla mnie zwłaszcza w tej ostatniej pracy.
Sygny... ta pierwsza na pewno najlepsza, ale reszta także zła nie jest. "King of Crunk" tu także wektorów w ch... mogłeś zastąpić je chociaż innymi jakimiś, a nie cała sygna jednymi. Widać, że lubisz te pędzle xD. Powodzenia życzę na dalszej drodze tworzenia.
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 3 Styczeń 09, 20:27   

Fajne prace, aż nie chce mi się wierzyć, że to Twoje :P
5+/6
PS: 2 zdjęcie najlepsze
_________________

 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 4 Styczeń 09, 07:31   

Mi się podobają. :) Może złożę tzw. "zamówienie" :D . Dawaj więcej jak będziesz miał.
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 4 Styczeń 09, 12:43   

All Filippo napisz mi na pw co mniej więcej chcesz na tej sygnie ;)

Nowe:



 
 
SeriousPandzior 
Wędrowiec

Wiek: 29
Posty: 16
Medale: Brak

Wysłany: 6 Styczeń 09, 03:39   

Matrx, ładne sygny. Nie widzę tutaj większych błędów (Ale to dlatego, że się nie znam za bardzo). Jedyne co mnie w oczy razi to to, że w niektórych zły render jest. Nie pasuje tak jakby.

Najbardziej podoba mi się ta druga ;) .

Ciekaw jestem jak wyszłyby Ci z innej tematyki.
_________________
 
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 7 Styczeń 09, 11:56   

Zmotywowałem się i zabrałem do pracy, to jest chyba moja najlepsza praca jaką dotychczas zrobiłem:



Tutaj jeszcze kilka choć już trochę słabsze od poprzedniej :P





I dla All Filippo ;)

 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 7 Styczeń 09, 13:36   

mam dla ciebie pytanie: zrobiłbyś mi sygnę w tematyce mrocznych elfów, najlepiej tych z Heroesa V? Z góry dzienx.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 7 Styczeń 09, 19:24   

Dalej prace ładne wstawiasz, ale ja bym trochę powiększył rozmiar postaci na nich. Chodzi tutaj głównie o szerokość, bo postać jak w sygnie z Misą Campo jest ok, jeżeli chodzi o pokazanie postaci, ale za to, jeżeli taka jest postać wąska, to praca wydaje się pusta. A tło takie ciekawe tam nie jest : / W dodatku postać dałeś przyklejoną do prawej strony, a mógłbyś ją wyśrodkować i po obu stronach np. napis dać. Oczywiście nie wiem, jak wyglądało to twoje wycinanie, bo pewnie była ucięta z prawej i dlatego tam się znalazła. Chociaż w sumie trudno znaleźć "szeroki" render z realną postacią, a jak będzie szeroki, to jakiś raper-gruby xD.
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 11 Styczeń 09, 19:29   

Nówki :D







 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 11 Styczeń 09, 19:58   

Pierwsza dobra, ale na niej chyba pędzli nie używałeś xD. Jak się mylę, to znaczy to tylko dobrze o tobie.
Druga ładna, ale trzeba się trochę przyjrzeć, bo dziwne "plamy, rozjaśnienia" tam się znajdują.
Trzecia totalnie mnie się nie podoba. Jak rendera nie wkłada się w ramkę, to w niektórych pracach to ładnie wygląda, ale w takiej, jak render zasłania ponad połowę obrazu... Dla mnie to ramki nie ma. : /
Czwarta... gostek mi się nie podoba, ale praca ładnie wykonana. Ładna dirty sygna. Nawet chyba C4D tam widzę, choć pewny nie jestem. Za dużo elementów : )
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 13 Styczeń 09, 14:39   

Dla Kokoju... Nie najlepsze ale nic więcej nie potrafiłem "wyczarować" z tego rendera ;D

 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 13 Styczeń 09, 16:55   

Heh, i tak to pasuje (no i się obawiałem, że ''walniesz'' jakiś czerwony czy coś. Kolor mrocznych elfów to fiolet)To mi wystarczy, i dzienx
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 14 Styczeń 09, 11:44   

Tło sygny z elfem jest świetne, ale przy tak małym renderze powinieneś go zmniejszyć, albo spróbować posteryzacji, żeby wyrównać błędy kompresji i interpolacji. No i czcionka ma zbyt prosty styl ;) Myślę, że zamiana trybu mieszania obramowania tekstu sporo by zmieniła.
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 14 Styczeń 09, 14:25   

Mi się podoba, lubię grafę prostym stylem robioną, no i z- co najważniejsz - mrocznymi elfami, moją ulubioną rasą każdego fantasy. Troszkę bym dodał, ale i to mi się bardzo podoba ;-) Najlepsze są te laski w stringach i metalowych biustonoszach w heroesie (konkretniej krwawe dziewice/siostry/furie bądź wiedźmy/damy/matrony cienia
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz