ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Frakcje
Autor Wiadomość
lukinis 
Wędrowiec

Posty: 13
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 11, 12:45   Frakcje

Witam!
Pomyślałem, że moglibyśmy podyskutowac o frakcjach istniejących w Becie. Proponuję, żeby każdy podał swój nick, rangę i ilośc punktów. Następnie napisał w jakiej frakcji się znajduje i do jakiego domu ona należy, gdzie się znajduje i jakie toczy wojny. Można oczywiście napisac, również coś od siebie, np. jak Ci się podoba, albo jaka jest atmosfera.

[ Dodano: 22 Styczeń 11, 16:03 ]
Mój nick w SK to lukinis. Jestem Baronem 2nd rank i mam ponad 14,5 tys. punktów. Należę do frakcji z Cambridge, która nazywa się Storm. Wchodzi ona w skład High Lords - Domu 5 (najlepszego:). Na początku byłem członkiem Aurory, jednakże w wyniku wielu czynników nasz przywódca, moshino odłączyła się od H5 i dołączyła do naszych wrogów. Wtedy utworzyliśmy nową frakcję - Storm, a Aurora została całkowicie wyparta z Cambridge.

Nasza frakcja ściśle współpracuje z Aurą i Aurorą "A" (kiedyś mieliśmy nawet wspólny wątek w wiadomościach). Po zdradzie moshino utraciliśmy kontrolę nad Wschodnią Anglią. Obecnie jesteśmy w stanie wojny z AD Team i oczywiście Domem 19 (Globo). Przed godziną zawarliśmy rozejm w wojnie o Wschodnią Anglię z 4 frakcjami Domu 15.

Podoba mi się w tej frakcji, ponieważ panuje atmosfera współpracy i dialogu. Bez problemy wysyłamy sobie surowce, bronimy wiosek, wspieramy w sporach. Zawsze można skontaktowac się z oficerami i przywódcami poszczególnych zaprzyjaźnionych frakcji.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz