ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Twój ulubiony i najlepszy wg Ciebie system operacyjny.

Jaki jest twój ulubiony Windows?
Windows 7
37%
 37%  [ 27 ]
Windows Vista
1%
 1%  [ 1 ]
Windows XP
54%
 54%  [ 39 ]
Windows 2000
0%
 0%  [ 0 ]
Windows 98/95
2%
 2%  [ 2 ]
Windows 3
1%
 1%  [ 1 ]
Wolę Linux'y
2%
 2%  [ 2 ]
Głosowań: 72
Wszystkich Głosów: 72

Autor Wiadomość
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 16 Sierpień 12, 22:27   

"spisek" xd. Jedna z naprawdę nielicznych dyskusji na rozum, a wszyscy chcą ją kończyć. Nie dziwota, że nasze forum dyskusyjne upada ;]. Co się tak wszyscy nagle czepili nazw tematów. Ważne, że jakaś dyskusja się toczy. Nazwę tematu mogę zmienić.

___________________

Tadam.
 
 
Artok 
Wolny chłop


Gra w: cRPG, RTS, FPS
Wiek: 25
Posty: 50
Skąd: Okolice Warszawy
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 5 Wrzesień 12, 16:15   

Głos na XP.Niby jestem teraz na siódemce, bo XP nie obsłuży 6 GB RAM to cały czas tęsknię
 
 
 
maven 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 28 Listopad 12, 12:11   

Moim faworytem jest Windows XP. Jednak od jakiegos czasu siedze na ubuntu i nie ma sobie rownych :) ) Ma wiele wbudowanych bajerow i dostarczonego oprogramowania na starcie, openoffice, gimp, klient torrent odtwarzacze, kodeki, przegladarki. Za darmo do pobrania polskie dystrybucje :)
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 1 Styczeń 13, 22:44   

Przekonałem się do siódemki jakiś rok temu, osobiście uważam ją za zdecydowanie najlepszy system operacyjny, nie tylko funkcjonalny, ale też przyjazny estetycznie. XP co prawda nie odchodzi u mnie do lamusa, bo wciąż go mam na 1 ze starszych kompów, ale na boczny tor już owszem. Wszystko idzie do przodu ;) .
 
 
 
baron 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 17 Maj 13, 06:48   

U mnie jest dokładnie to samu , dopóki nie wyszedł system Windows 7 pracowałem na XP , teraz 7 jest dla mnie najlepszy .
 
 
MrHudson 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 6 Listopad 13, 20:28   

Jeśli chodzi o wygodę użytkowania, zdecydowanie Ubuntu, niestety do pracy potrzebuję Win7, więc na komputerze domowym mam Win7 a na lapku Ubuntu 13.10
 
 
gry online 
Wędrowiec

Gra w: niemal wszystkie gry
Wiek: 46
Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 5 Styczeń 14, 10:02   

XP SP3 i nie wydaje mi się, żebym zmienił na coś innego w najbliższym czasie. Póki będzie chodzić zostanę wierny przy nim, pomimo, że jestem z zawodu informatykiem.
XP RULEZ!
 
 
Mordel32 
Wędrowiec


Posty: 1
Skąd: Częstochowa
Medale: Brak

Wysłany: 13 Kwiecień 14, 16:17   

Ostatnio przesiadłem się w pracy na dość często krytykowany Windows 8.

Generalnie po kilku dniach użytkowania jestem zadowolony. Duża zmiana w stosunku do wcześniejszego XP, ale wszystko kwestia czasu.
 
 
Hajnosz 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 6 Maj 14, 13:04   

Windows 8 - dla mnie obecnie najlepszy. O ile przesiadka z XPka na 7ke bolała to już 8 naprawdę jest ok. Media kreują złą opinię 8ki i to całkiem nieprawdziwą.
Ostatnio zmieniony przez Odyn 26 Maj 14, 18:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 6 Maj 14, 19:24   

Windows 8 jest dla mnie totalnym dnem jeśli chodzi o poręczność na platformach pc. Taki interfejs jest może dobry na smartfony lub tablety, ale nie sprawdza się na komputerze. Jest mało przejrzysty, a dostęp do pewnych opcji jest dosyć utrudniony. Jedynym plusem jest lepsze dopracowanie. Jednakże ja zagłosowałem za W7, gdyż jest prosty, funkcjonalny i przejrzysty. Nie podoba mi się zapowiedź forsowania nowego interfejsu przez Microsoft i wycofywanie się z poprzednich wersji, poprzez wstrzymywanie supportu w postaci łatek.
 
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 11 Maj 14, 02:08   

Bordinio, Bill Gates zachowuje się jak diler, który najpierw uzależnił zwykłych ludzi w firmach, biurach itp. od Windowsa, a teraz zabiera im XP i karze kupić nowego Windowsa. Bo oczywiste jest, że pani Kasia, która pracowała na XPeku przez 10 lat nie przesiądzie się na Ubuntu, Debiana, czy innego Linuxa. ;)

Co do Windowsa 8 to mam takie samo zdanie jak Ty, jeżeli chodzi o ten jego interfejs. Denerwuje mnie nawet, że Microsoft "przerobił" wygląd Office'a 2013 na taki bardziej ósemkowy. Zresztą sam eksplorator Windows'a 8 nie przypada mi do gustu, w 7 i Viście wyglądał lepiej.
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
Klann 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 20 Maj 14, 15:15   

Tak się zastanawiam o co chodzi z tym interfejsem. Są nakładki by był on identyczny jak w siódemce i różnicy nie widać. System jest stabilniejszy i po prostu laik nawet by nie wiedział na czym siedzi ;)

Bill Gates to nie fundacja charytatywna zresztą jak każdy - pieniądz to pieniądz. Wiadomo, że XPek mógłby dalej sobie żyć, ale po co jak się zarobi krocie na wymianie systemu? Zresztą pewnie tak samo bym zrobiła ;)
Ostatnio zmieniony przez Odyn 26 Maj 14, 18:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
psychiczny 
Wędrowiec

Gra w: sh, shc, sh2, shl, shc2
Posty: 18
Skąd: bruklin
Medale: Brak

Wysłany: 2 Lipiec 14, 18:50   

moim zdaniem najlepszy jest xp, mam na innym kompie go, fajny jest i prosty. na dwóch innych mam w7, i troche slaby jest, no ale moze byc. teraz w8, no jest skomplikowany, ale za to jest szybki co jest duzym plusem, wujo jak wpadl z lapkiem i mial to moglem sie przez jakis czas pobawic, ogolnie moze byc, choc myslalem ze bedzie lepszy. ale i tak moim ulubionym bedzie xp.
 
 
keks 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 27 Listopad 14, 08:47   

Do niedawna moim ulubionym systemem był XP-ek, ale od kilku miesięcy korzystam z systemu Windows 8.1 i w tej chwili wg mnie to najlepszy system MS.
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 17 Maj 15, 22:32   

Ostatnimi laty mam Windows 8, funkcjonuje całkiem nieźle, choć 7 była chyba lepsza. Ciekawe, jak będzie wyglądać najnowszy Windows, który ma wyjść niebawem.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz