ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bordinio
9 Styczeń 11, 12:14
EDYTOR- edytowanie map .
Autor Wiadomość
robert25 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 29 Grudzień 10, 19:16   EDYTOR- edytowanie map .

mam pytanie czy da rade edytowac powstałe mapy ,a jesli da to prosze o odp.(nie chodzi mi o te które ja stworzyłem tylko np taka mapa jak : no escape itp)
_________________
Mam zawsze racje , a jak nie mam to i tak będe ją miał
 
 
Krzysztof III 
Wolny chłop


Gra w: SHC
Wiek: 25
Posty: 82
Skąd: Ciechanów
Medale: Brak

Wysłany: 29 Grudzień 10, 19:24   

Jeżeli chodzi Ci o mapy w trybie potyczki albo kampanii to niestety nie można ich edytować.
_________________
Get ready for a nuclear attack. Thousands of tears shed, suffering and pain!
 
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 29 Grudzień 10, 19:24   

Musisz znaleźć mapę w folderze maps, lecz najpierw musisz ściągnąć blokadę z mapy programem bodajże Crusader Map Tools, nie wiem jak, bo z tego nie korzystam ale wydaje mi się to ten program. Wracając do tego co napisałem na początku, gdy znajdziesz mapę zrób jej kopię i zdejmij blokadę. Nie jestem tego na sto procent pewien, jeśli się mylę to niech ktoś poprawi.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Skryty w cieniu 
Wolny chłop

Gra w: Sh1,ShC,minecraft
Wiek: 25
Posty: 63
Skąd: Kalisz
Medale: Brak

Wysłany: 29 Grudzień 10, 19:58   

Musisz znaleś mapę w folderze maps tak jak powyżej robisz kopię i poprostu edytujesz.Nie musisz nic ściągać ,jak chcesz rzeby było łatwiej np. w jakieś misji z kampani zmieniasz nazwę (wystarczy ,że zrobisz gdzieś przecinek i otwireasz mapę w edytorze).Potem jak skoniczysz tą mapę (tą z kampani) edeytować to wchodzisz tak samo jak na początku i zmieniasz nazwę na taką jaką była przed edytowaniem.Pamiętaj ostatnie zdanie rzeby zmienić nazwę po edytowaniu tak jak była w cześniej ,bo takto Ci ta mapa nie zadziała(to znaczy ,że jak w nią wejdziesz to odrazu będziesz miał klęskę i pustą mapę).Mam nadzieje ,że każdemu się to przyda.
Ostatnio zmieniony przez Skryty w cieniu 29 Grudzień 10, 20:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 29 Grudzień 10, 20:14   

Mam wrażenie, że w crusaderze, nie można tak po prostu zrobić kopi i jej edytować...
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Skryty w cieniu 
Wolny chłop

Gra w: Sh1,ShC,minecraft
Wiek: 25
Posty: 63
Skąd: Kalisz
Medale: Brak

Wysłany: 29 Grudzień 10, 20:15   

Ja robiłem i mi wychodziło.A może mi coś się źle zrobiło przy instalacji i dlatego umnie tak działa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz