ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
BETA
Autor Wiadomość
Eldone 
Osadnik

Wiek: 30
Posty: 37
Medale: Brak

Wysłany: 2 Grudzień 10, 06:49   

Jeśli nic się nie zmieniło od Alfy4 to katapulty nie mają możliwości ruchu, tam gdzie je ustawisz tam będą stały i są pierwsze atakowane przez łuczników.
 
 
 
123mamut 
Osadnik

Posty: 30
Medale: Brak

Wysłany: 2 Grudzień 10, 18:02   

jak kupuje wioske to płaci się honorem czy złotem??
 
 
Eldone 
Osadnik

Wiek: 30
Posty: 37
Medale: Brak

Wysłany: 2 Grudzień 10, 19:30   

Za kupno wioski płaci się złotem a za przejęcie od innego gracza honorem.
 
 
 
Lord Twierdza 
Osadnik


Gra w: Stronghold Kingdoms, Twierdza 2
Wiek: 30
Posty: 46
Skąd: Męcina
Medale: Brak

Wysłany: 2 Grudzień 10, 21:15   

Jak dołączyć do faction??
_________________
W życiu łap szczęśliwe chwile, inaczej zostaniesz debilem.
 
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 2 Grudzień 10, 21:18   

Musisz mieć 14 lvl
Lord Twierdza napisał/a:
faction
Może lepiej powiedzieć 'do sojuszu' ;)
_________________

 
 
Lord Twierdza 
Osadnik


Gra w: Stronghold Kingdoms, Twierdza 2
Wiek: 30
Posty: 46
Skąd: Męcina
Medale: Brak

Wysłany: 2 Grudzień 10, 21:23   

Aha. A jak masz już ten 14 lvl to co trzeba zrobić??
_________________
W życiu łap szczęśliwe chwile, inaczej zostaniesz debilem.
 
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 2 Grudzień 10, 21:32   

a) czekać na zaproszenie[marne szanse(patrz 0,ooooooo %)]
b) napisać do możnowładcy sojuszu, że chcesz dołączyć. może wyśle Ci zaproszenie
c) założyć sojusz (opcja nie korzystna, jeśli nie masz jeszcze 14 lvl)
_________________

 
 
Lord Twierdza 
Osadnik


Gra w: Stronghold Kingdoms, Twierdza 2
Wiek: 30
Posty: 46
Skąd: Męcina
Medale: Brak

Wysłany: 2 Grudzień 10, 21:35   

Dzięki.
A jak rozpoznać możnowładcę sojuszu??
_________________
W życiu łap szczęśliwe chwile, inaczej zostaniesz debilem.
 
 
 
Nod18 
Wolny chłop

Posty: 56
Medale: Brak

Wysłany: 3 Grudzień 10, 17:05   

Małe pytanie mam, właśnie wybadałem 1lvl MARRIAGE, i jak to działa, trzeba coś włączyć czy samo z siebie co jakiś czas włączy bonus do zadowolenia ?

Dobra wiem już jak t odziała, ale od czego zależy ilu punktów Popularity dostaniemy ? od ilości monków czy poziomu badań ?
 
 
yemet 
Wędrowiec

Wiek: 38
Posty: 14
Medale: Brak

Wysłany: 4 Grudzień 10, 15:43   

Z tego, co wiem, to 1 monk daje +1 popularnosci. Kolejne punkty zwiekszaja czas dzialania.

Wlasnie gosc o kilka rang nizej ode mnie zniszczyl mi budynek. On zaatakowal 150 chlopami, 50 mu zabilem, a reszta uciekla. Efekt? Zniszczony najlepszy budynek od honoru, jaki mialem, stara punktow i wiele godzin do tylu. Jeszcze mi napisal, abym go przeprosil, bo moze mi zniszczyc wiecej budynkow. Jego armia poruszala sie szybciej niz moj zwiad.

Brawo, tworcy gry.
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 4 Grudzień 10, 16:09   

Co do Marriage - daje to dostęp do opcji Blessing. Aby jej użyć musisz mieć mnicha i z tą opcją wysłać go do Twojej parafii. Przy pierwszym poziomie da to 6 godzin bonusu do popularności we wszystkich wioskach w Twojej parafii.
To co podał yemet to "mieszanie" głosów w parafii - jeden mnich daje +1 lub -1 głos dla danego gracza.

Natomiast yemet, to co opisujesz to opcja Ransack. Nie wiem o co Ci chodzi z tym "Brawo, twórcy gry". Opcja ta może zniszczyć maksymalnie 8 budynków, ale żeby to się stało pasek "ransack" musi dojść do końca - przy jednym budynku jest to 1000, przy ośmiu 8000. Wystarczy mieć dobry zamek i łatwo takie ataki odeprzeć. Co do prędkości armii, mógł użyć karty - są dwie, x2 do prędkości, albo x3. Albo miał po prostu maksymalną prędkość armii, nie wiem jak tam z szybkością Twoich zwiadowców.
Skoro masz go przeprosić, to chyba mu coś zrobiłeś, albo coś źle zrozumiałeś.
 
 
yemet 
Wędrowiec

Wiek: 38
Posty: 14
Medale: Brak

Wysłany: 4 Grudzień 10, 21:56   

Moi zwiadowcy maja maksymalna predkosc, jak i armia. U mnie licznik wynosil 2000, kolegi tez, ale jemu zniszczylo 2 budynki. Zamek mam bardzo dobry: 4 great tower obsadzone setka lucznikow i mnostwo kamiennych murow. Sek w tym, ze oni podeszli i zaraz sie wycofali. Nie wiedzialem, jak dziala Ransack. Trzeba bylo zbudowac drewniany mur na bialej linii i nic by nie zniszczyli. Juz sie buduje. Dobrze, ze poszedl tylko jeden.

Widzialem wiele zamkow, takze tych dobrych graczy i zaden z nich nich nie mial muru na linii. Ci, co grali w alfe, pewnie o tym wiedza.

Smutne jest to, ze niewiele mozna zrobic slabszemu graczowi w razie ataku czy zwiadu. Kara honoru moze byc gigantyczna.
 
 
JaRule 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 5 Grudzień 10, 01:13   

Gram od 2-3 dni i mam pytanie. Wcześniej przenosiłem obiekty za pomocą zielonego krzyżyka, który znajdował się w opisie budynku, a teraz odpaliłem SK i krzyżyk znikł :| Mam rozumieć, że ta opcja była na czas trwania trybu beginnera?
 
 
wisztom 
Wędrowiec

Posty: 22
Medale: Brak

Wysłany: 5 Grudzień 10, 09:13   

Aby móc przenosić budynki musisz mieć premium, a żeby je włączyć musisz płacić realnymi pieniędzmi.

Co do ransack, to w Alpha 3 to całą białą linię zabudowałem great tower-ami i żaden ransack AI się nie udał :)
 
 
JaRule 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 5 Grudzień 10, 11:55   

No to dżuma... mogli by dawać jakiś dymek z ostrzeżeniem, że ta opcja przemieszczania wygaśnie, bo teraz zostawili mnie z drobnym chaosem w wiosce :[

PS: Jest tu ktoś z North Wales?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz