ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Edytor - przeciwnik się nie rozbudowuje
Autor Wiadomość
samuraj226 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 24 Październik 10, 16:14   Edytor - przeciwnik się nie rozbudowuje

Witam. Mam mały kłopot. Kilka dni temu stworzyłem mapę. Mapa jest jako Własna w Ścieżka Wojny. Wszystko jest niby ok, wioski same się rozwijają, produkcja idzie. Jedyny problem to przeciwnik. W przeciwieństwie do wiosek rozwija się on tylko do momentu póki są kmiecie. Nie potrafi postawić obozu drwala ani żadnej chaty. Możecie mi powiedzieć co jest nie tak lub co muszę zrobić by wróg działał jak należy i się rozbudowywał by tworzyć armie i mnie najeżdżać?? Pozdrawiam

Edycja: Kacper

P.S
O kiego chodzi z rodzajami wioski w Edytorze bo nie za bardzo kumam.
Ostatnio zmieniony przez Kacper 3 Sierpień 11, 19:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 25 Październik 10, 20:12   

czasami tak jest, albo nie ma blisko zasobów, itp. często tak jest na własno robionych mapach, ja gram tylko na multi więc więcej nie wiem.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
samuraj226 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 27 Październik 10, 15:24   

Zasoby są dość blisko zamku. Kurde próbowałem już wszelakich sposobów i nic. Nawet postawiłem całą wioskę, warsztaty do produkcji broni, zbrojownie, koszary. I mimo iż broń była produkowana i przechowywana w zbrojowni to armia się nawet nie budowala (wolni kmieci byli).
 
 
Manukun 
Wędrowiec

Posty: 20
Medale: Brak

Wysłany: 3 Listopad 10, 16:25   

samuraj226,
Nie wiem czy to polega na tym samym, ale w SH1 żaden przeciwnik nic nie robił - jak mu zbudowałeś zamek, taki i został. Nie ma on (nie wiem, jak to się nazywa) pamięci własnej, która pozwala mu na rozbudowywanie się, tworzenie wojsk, atak itp. Jak w SC - tam zostało to coś dodane do gry i przeciwnik buduje zamek i tworzy armię.
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 3 Listopad 10, 16:35   

Manukun, tak to w 2 nie działa ;)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz