ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bordinio
17 Kwiecień 09, 17:49
[problem techniczny] binkw32.dll
Autor Wiadomość
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 09:30   [problem techniczny] binkw32.dll

Mam pewien problem. Otóż kilka dni temu kiedy próbowałem uruchomić Twierdzę, wyskoczył mi komunikat, że nie znaleziono jakiegoś binkw32.dll. Czym jest ten binkw i dlaczego coś takiego się stało?

P.S. Kilka dni przed tym wszystko działało dobrze
P.S.S. Gra jest oryginalna
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 6 Marzec 09, 18:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 09:39   

Skopiuj save'y i zrób reinstalkę gry. Powinno pomóc.

Dlaczego tak się stało? PC nie jest doskonały, czasami zdarzają mu się błędy i być może, że coś wprowadziło błąd do tego pliku, przez co gra nie może poprawnie działać. Nie ma powodu do niepokoju ;)

binkw32.dll pewnie odtwarza wszelkie filmiki w grze takie jak wiadomości od przeciwników, czy eventy.
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 21 Grudzień 08, 09:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 09:52   

Dzięki! A czy będe miał tam te misje co miałem czy będę musiał tam dochodzić?
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 10:02   

Jeżeli skopiujesz "sejwy" i wkleisz je spowrotem będziesz miał to samo co przed reinstalką.
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 10:04   

Chyba niestety trzeba będzie od nowa. Wejdź do katalogu z grą i kliknij na binkw32.dll prawym. [Jeżeli jego rozmiar będzie wynosił 303 kb to Ci go wyślę(może pomoże ;p)] Jeśli jednak nie, to niestety trzeba będzie chyba przechodzić od nowa.


Jest jeszcze mała nadzieja, że podczas deinstalacji, po pojawieniu się *komunikatu czy deinstalator ma usunąć wszystkie składniki itd. można zaznaczyć nie. [Być może wtedy wszystkie misje, które przeszedłeś będą nadal aktywne]


* nie wiem czy takowy występuje ;p
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 21 Grudzień 08, 10:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 10:08   

Dawno miałem Crusadera więc nie pamiętam dokładnie, ale bodajże jest folder "saves" albo coś takiego w katalogu głównym. Wystarczy go skopiować i wkleić do nowo zainstalowanego folderu.
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 11:03   

Jeśli brakuje komuś pliku .dll, wystarczy wejść na stronę dll-files.com, wpisać w wyszukiwarkę nazwę pliku, pobrać i wkleić rozpakowany plik w odpowiednie miejsce (zazwyczaj C:/WINDOWS/System32)

http://www.dll-files.com/...s.shtml?binkw32
 
 
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 18:26   

Zapomniałem o jednym - przeszukukiwałem pliki w poszukiwaniu tego całego binkwa i...znalazłem go. Tak sie składa, że go mam. Tym większe było moje zdziwienie. Czy w takim razie nie ma innego sposobu niż reinstalka (nie chcę być nachalny, ale trochę szkoda mi utracenia poziomu w kampani(nie był imponujący, ale trochę się namęczyłem ;-) )).
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 18:54   

Jeżeli go miałeś ciągle w katalogu z grą to znaczy, że źle działa. [skoro gra się nie chce odpalić]
Ściągnij nowy z tej stronki co podał ją Odyn i po prostu je zamień. Jeżeli jednak pliku nie było w katalogu z grą to go wrzuć tam i voila.
 
 
 
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 19:11   

Niesety nic z tego. Ściągnąłem, usunąłem tamten i dalej wychodzi komunikat, że nie odnaleziono binkw32.dll :-/
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 19:51   

No to niestety nic się nie da zrobić. Jedyne co można zrobić to skopiować save'y. [czyli kopiujesz pliki zapisu z folderu saves, następnie wklejasz je do folderu saves nowo zainstalowanej gry i modlisz się o zapisany progress ;p]
 
 
 
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 20:56   

No cóż. Chyba będę zmuszony tak zrobić. Może w święta odrobię straty. Mimo wszystko dziękuję wszystkim za pomoc.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz