ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panzer
16 Grudzień 08, 16:56
Wasze Sporty
Autor Wiadomość
Silias 
Osadnik


Gra w: Twierdza i Twierdza Krzyżowiec
Wiek: 24
Posty: 29
Skąd: Konstantynów Łódzki
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 13, 12:14   

Jestem aktywny fizycznie, dużo biegam, codziennie spędzam minimum 2 godziny na świeżym powietrzu. Lubię sobie pograć w piłkę nożną, jak i porobić zapasy z kolegami. Do gustu przypada mi wiele sportów oprócz siatkówki, wszystko inne jest w porządku :)
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 23 Lipiec 13, 13:08   

No co Ty, dlaczego nie lubisz siatkówki? Jeszcze rozumiem jak ktoś w ogóle nie uprawia sportów, to ciężko, żeby lubił np. tylko siatkówkę, ale skoro jesteś bardzo aktywny fizycznie... to dlaczego? :D
 
 
Silias 
Osadnik


Gra w: Twierdza i Twierdza Krzyżowiec
Wiek: 24
Posty: 29
Skąd: Konstantynów Łódzki
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 13, 14:45   

Oj z siatkówką to u mnie ciężko, jako osoba wysoka (182cm) powinienem raczej przyjmować większość podań i dobrze serwować, a jakoś od zawsze w siatkówce byłem i jestem ciamajdą, nie wiem dlaczego, ten sport nigdy mnie nie wciągał :D
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 23 Lipiec 13, 15:10   

Hm, może nie tyle przyjmować co atakować (choć jedno drugiego nie wyklucza, ale biorąc wysoki wzrost pod uwagę, to bardziej z definicji lepszy atak niż przyjęcie). Strzelam, że powodem jest to, że wuefiści na jakich trafiłeś mieli luźne podejście do siatkówki, albo ogólnie mało co grywaliście ;) . A szkoda, bo siatkówka to naprawdę fajny sport. No i jest to jeden z niewielu sportów, w którym możemy śmiało mieć za idoli naszych reprezentantów, nie jak np. w nogę xd.
 
 
Silias 
Osadnik


Gra w: Twierdza i Twierdza Krzyżowiec
Wiek: 24
Posty: 29
Skąd: Konstantynów Łódzki
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 13, 16:56   

No ale jak wspomniałem lubię też Zapasy, a Polacy w mordobiciu wcale nie są tacy źli (i nie chodzi mi tu tylko o zapasy) :D
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 14, 19:45   

Mam tutaj post z 2008 roku. :)
Zawsze byłem aktywny fizycznie, przewinęła się siatkówka, boks i inne sporty walki. Obecnie trenuję kalistenikę od roku i wkręcam się coraz bardziej. Polecam tę formę aktywności fizycznej, ja zdecydowałem się na nią ze względu na brak czasu na chodzenie na treningi, salę (siłowni nigdy nie brałem pod uwagę, nie leży mi jakoś). Jakoś tak teraz ciężko z wolnym jak w tygodniu praca, a w weekend nauka.
Jak mi się uspokoi trochę to zacznę szukać gdzieś w pobliżu sali do treningów gimnastycznych, chodził mi głównie o poręcze równoległe i kółka gimnastyczne.
Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz