ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panzer
16 Grudzień 08, 16:56
Wasze Sporty
Autor Wiadomość
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 16 Grudzień 08, 09:02   Wasze Sporty

Jakie są wasze ulubione sporty( wodne, zimowe, letnie etc )

Z mojej strony to są to Koszykówka i Tenis stołowy, które bardzo cenię i zapamiętale w nie gram :)

A wy?
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 16 Grudzień 08, 10:18   

Ja najbardziej lubię siatkówkę. Najwięcej grałem w nią w gimnazjum, nie tylko na lekcjach w-f, ale i po szkole. W liceum też sporo grywałem, a nasza klasa, mimo, że o profilu informatyczno-matematycznym zajęła 2gie miejsce w szkolnym turnieju :) (tylko w pierwszej klasie - później było gorzej :P )

Poza siatkówką lubię też rekreacyjnie jeździć na rowerze, jak jest okazja, to gram też w piłkę nożną a nawet w amatorskiego baseball'a :)
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 16 Grudzień 08, 13:46   

Ja najbardziej lubię siatkówkę. Kocham ten sport, ale cholera, coś mi EKG nie wychodziło ostatnio (musimy jakieś tam badania co pół roku)... Muszę teraz iść do kardiologa, mam nadzieję, że wszystko OK, bo jak nadal coś nie tak to nie wiem czy będę grać na zawodach, a jestem dobry, jak nie najlepszy w szkole ;D

Tenis stołowy to mój ulubiony sport zaraz po siatkówce. Też jestem dobry (może dlatego, że mam stół w domu :) ). Pod choinke chcę nową rakietkę (Stiga'e Cougar), bo teraz mam taką tandetną xD

Pika nożna to także jeden z moich ulubionych sportów. W sumie poza tymi trzema lubię grać jeszcze tylko w badmintona.

Sie trochę pochwaliłem ^^
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 16 Grudzień 08, 13:47   

Siwy napisał/a:
Ja najbardziej lubię siatkówkę. Kocham ten sport, ale cholera, coś mi EKG nie wychodziło ostatnio (musimy jakieś tam badania co pół roku)... Muszę teraz iść do kardiologa, mam nadzieję, że wszystko OK, bo jak nadal coś nie tak to nie wiem czy będę grać na zawodach, a jestem dobry, jak nie najlepszy w szkole ;D

Tenis stołowy to mój ulubiony sport zaraz po siatkówce. Też jestem dobry (może dlatego, że mam stół w domu :) ). Pod choinke chcę nową rakietkę (Stiga'e Cougar), bo teraz mam taką tandetną xD

Pika nożna to także jeden z moich ulubionych sportów. W sumie poza tymi trzema lubię grać jeszcze tylko w badmintona.

Sie trochę pochwaliłem ^^


Polecam Deske Primorac + Torpedo Red i Gallardo Black ~340 zl
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 16 Grudzień 08, 14:51   

Moim ulubionym sportem jest tenis ziemny ;] To sport, w którym mogę się wyżyć, jednocześnie dobrze się bawiąc :P Ponadto lubię piłkę nożną. Może nie jestem już królem bramek jak to było w gimnazjum, ale nadal sprawia mi ta gra przyjemność. Do siatki mam mieszane uczucia... Nie przepadam za nią, ale dobrze mi idzie.

Chętnie również wezmę udział w amatorskich zapasach, czy wyścigach kajakowych ;) Od biedy mogę pograć w badmintona. :lol:
 
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 16 Grudzień 08, 18:05   

Ja najbardziej lubię:
Kosza, Siatę, nogę i narty. Jeżdżę też trochę na łyżwach i gram w hokeja.
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
MK 
Wolny chłop

Posty: 58
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 16 Grudzień 08, 18:46   

Football
 
 
Przemas_LR
[Usunięty]



Wysłany: 16 Grudzień 08, 19:32   

Hokej na trawie wymiata
Kiedyś byłem nawet w klubie z mojego miasta, ale odszedłęm z powodu braku czasu..
 
 
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 17 Grudzień 08, 05:28   

Jazda na rowerze, narty i lekkoatletyka (w szczególności skoki w dal, mój rekord z 2 kl. gim. - 5,09 m) ;) . Od czasu do czasu lubię pograć w piłkę nożną na świeżym powietrzu, ale nie jestem zwolennikiem oglądania meczy w TV. Kiedyś strzelałem też z wiatrówki (niestety, popsuła się) i z łuku, ale na razie wciąż szukam dobrego drewna i nie mogę znaleźć. W 3 klasie podstawówki chodziłem na treningi tenisa stołowego, ale nie osiągnąłem jakiejś większej wprawy. Mimo to, lubię czasem pograć z bratem na zwykłym stole... :)
 
 
 
Ardeth 
Wolny chłop

Wiek: 32
Posty: 62
Skąd: Tychy
Medale: Brak

Wysłany: 17 Grudzień 08, 15:53   

Hmm, jak chyba większość lubię siatkówkę :D Gra po prostu sprawia mi radochę, choć zależy to w sporym stopniu od ludzi z którymi się gra. Poza tym piłka nożna, ale tylko w doborowym gronie. W kosza też lubię pograć, szczególnie, że w klasie mam konkretnych zawodników. Czasem też chodzę sobie pograć samemu, poćwiczyć rzuty itp. I z zespołowych to tyle.

Poza tym pływanie, minimum raz w tygodniu (zawsze we wtorek xD). No i mój ukochany rower, przez pół roku nigdzie bez rowera się nie ruszam, podstawowy środek transportu. Mam swoje dwie ulubione trasy (Tychy-Pszczyna i wymagająca sprawności wyboista trasa w pobliskim lesie). To są takie moje 2 główne, przewodnie sporty :D Bez reszty przeżyję, bez nich nie.

Jeśli chodzi o tenisa stołowego to zawsze w wakacje gram u kumpla na działce, gdzie ma swój stół. Możemy tak grać kilka godzin, a zabawa nadal jest świetna, byle tylko była muzyka. No i tak też się ma sprawa z łyżwami, jeżdżę od czasu gdy stawiają odkryte lodowisko do czasu aż zamkną, choć niezbyt regularnie to robię.

No i od niedawna tańce :D To mnie chyba najbardziej wciągnęło. Treningi/próby dają dużo przyjemności i radości choć są piekielnie męczące.
_________________
"Bogu duszę,
władcy ciało,
damie serce."
 
 
 
daniel22 
Mistrz Gry TWC


Wiek: 31
Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 17 Grudzień 08, 15:58   

Yyy piłka nożna, piłka nożna i... piłka nożna ;pp. Wiem, mam jakże szerokie zainteresowania sportowe. Trudno. W ramach treningów piłkarskich, też dużo biegam na długie dystane i jeżdże na rowerze. Reszta sportów, wyjątkowo okazjonalnie ;].

Soccer trenuje od hmm... 6 lat. Aktualnie trenuje w Poloni Bytom, ale znajac życie za rok mnie znowu gdzieś poniesie ;p.
 
 
 
Drivers 
Osadnik

Gra w: Nic
Posty: 33
Medale: Brak

Wysłany: 18 Grudzień 08, 12:09   

Ja najbardziej lubię siatkówkę i tenis stołowy :-> Chociaż nie powiem, że nie lubię grać też w piłkę nożną. A jeśli chodzi o sporty wodne to nie pływam.
Ostatnio zmieniony przez Drivers 18 Grudzień 08, 12:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
D-star 
Wolny chłop

Posty: 71
Skąd: Jerozolima
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 08, 12:48   

Siłownia, piłka nożna, basen, i okazjonalnie inne.. ew narty :)
_________________


 
 
 
Silent_Lord 
Wędrowiec

Wiek: 31
Posty: 15
Skąd: ~Gdańsk
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 08, 21:36   

Tenis stołowy :D trenowalem w gim duzo teraz torche mniej czasu mam -.- tak to z kumplami w pilke i siate czasem zagram :) a co do deski to polecam boll forte (sam nia gram) ;p a okladziny w ogole jakies dziwne wymysliles :D sriver najlepszy ;p
Ostatnio zmieniony przez Silent_Lord 19 Grudzień 08, 21:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Magnatel 
Wolny chłop


Posty: 52
Skąd: Radom
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 20 Grudzień 08, 07:07   

Ja najczęściej gram w piłkę nożną i w siatkę. Lubię też po pływać :p
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz