ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Obwieszczenie Mistrza nr 4
Autor Wiadomość
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 19 Marzec 11, 13:58   Obwieszczenie Mistrza nr 4

Obywatele Castella Pollona!
Dziś mam przyjemność zakomunikować niezwykle radosną wiadomość: Wielki Mistrz w porozumieniu z władcami krajów Europy zadecydował o przeniesieniu siedziby Castella Pollona z protektoratu w ramach Cesarstwa Rzymsko-Niemieckiego (jednego, słabo widocznego działu na StrongholdNet) na własne ziemie, prywatne, NIE lenne (www.castella.heroes.vot.pl - forum CP na prywatnym serwerze). W dniu dzisiejszym kończymy egzystowanie w tym miejscu i oddajemy tereny z powrotem w ręce seniora (Administratora), dziękując za wszelkie odebrane łaski i umożliwienie nam działania na w miarę dobrych zasadach, i przenosimy się na www.castella.heroes.vot.pl. Jestem pewien, iż przyniesie nam to same korzyści.

Podpisano:
Kancelaria Mistrza Gry - Fryzjera


Tak jak pisałem, Castella Pollona zostaje przeniesiona na forum www.castella.heroes.vot.pl i znacząco rozszerzona. Takie forum daje nieograniczone możliwości działania. Ten dział staje się już jedynie archiwum przeszłości. Proszę zauważyć, iż Castella Pollona II to aż 500 postów na StrongholdNet, zatem około 2% zawartości SH-Net. Na nowym forum gracze otrzymują swoje osobiste działy Polityki Wewnętrznej, a Polityka Zagraniczna zostaje rozszerzona. Jeżeli ktoś jeszcze chciałby się zapisać (po powiększeniu mapy mamy jeszcze jeden wolny kraj) - zapraszamy do założenia konta i ambasady na forum Castelli.

Pozdrawiam!

P.S. Prosiłbym jeszcze nie odbierać mi rangi moderatora, abym mógł przenieść niektóre dane na nowe forum.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz