ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Grafiki by Kroniki
Autor Wiadomość
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 7 Luty 09, 11:34   

Trzy nowe sygnatury. Użyłem do nich już starych renderów, bo nie ma jakichś nowych fajnych, a jak zrobiłem screena "filmu", to jakość nie była za dobra : /




 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 7 Luty 09, 12:22   

W pierwszej nie podoba mi się to że ramka ma inny kolor niż tło, to psuje efekt, po za tym trochę pusto.
Druga, tło ładnie komponuje się z ramką, ale render słabo pod to pasuje.
Trójka, render wygląda na rozmyty (przynajmniej ja mam takie wrażenie) przydało by się wyostrzenie, szkoda że tło jest takie jakby "symetryczne" no i ten render mały, mógłby taki być, ale jakby tło było ciekawsze albo jakieś napisy z boku ;)
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 7 Luty 09, 21:01   

mi się średni podoba obrazek środkowy, reszta to kicz, za dużo miejsca wolnego
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 12 Luty 09, 19:00   

Nowa tapeta i sygna:


Niestety tylko jedne, bo jakoś ostatnio i czasu nie mam i chęci, czy weny do siedzenia nad Gimpem.

Edit:
Nowa sygna:

Następne dwie nowe sygny.

A ta poniżej z renderem mojej roboty. Nawet zdjęcie z anime sam robiłem : ).

Kolejne dwie sygnatury z moimi renderami.



Znów nowe sygny z moimi renderami. Na razie rendery proste robię, może potem postaram się z jakiegoś filmu coś wyciąć, ale na razie wycięcie włosów człowieka jest dla mnie prawie niemożliwe : /.





Kolejne sygnatury z moimi renderami, w tym jedna w podpisie : ).




 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 24 Luty 09, 10:09   

Średnio mi się te sygny podobają 5/10.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 24 Luty 09, 14:09   

Każdej z osobna nie będę komentował bo są w miarę na podobnym poziomie... Ale powiem tak, z tym rozmywaniem krawędzi to poleciałeś na maxa na łatwiznę ;D No i zmienił byś też czasem tematykę, bo szczerze to jest już trochę nudnawe, no i w ogóle to się łatwo wycina bo praktycznie te rendery są bardzo proste ;)
 
 
Prescot 
Burżuj


Posty: 194
Medale: Brak

Wysłany: 17 Marzec 09, 20:50   

Twoje pierwsze prace - dodany tylko napis, widziałem tamto na deviantarcie.
_________________
6023179
 
 
Magnatel 
Wolny chłop


Posty: 52
Skąd: Radom
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 21 Marzec 09, 22:50   

Jak by Ci się chciało to mógł byś mi zrobić jakieś ciekawe tapety z hasłem Techno forever /4ever
i Forever Young
_________________
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 22 Marzec 09, 11:13   

Cytat:
Twoje pierwsze prace - dodany tylko napis, widziałem tamto na deviantarcie.

Całość sam zrobiłem. Proszę o udowodnienie tego linkiem, bo z tego co wiem, to te prace znajdują się tylko na dwóch forach i na mojej stronie internetowej. Nigdzie indziej nie mogłeś ich wiedzieć : P. Nie dałbym nie swojej pracy tutaj...

Tapeta dla Magnatela, trochę dziwna, bo nie wiedziałem za bardzo w jakiej kolorystyce zrobić...
[URL="http://img7.imageshack.us/my.php?image=tapeta77.jpg"][/URL]
 
 
Magnatel 
Wolny chłop


Posty: 52
Skąd: Radom
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 22 Marzec 09, 11:26   

Zajebista tapetka tylko co do kolorystki jeszcze się zastanowię :)
_________________
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 9 Kwiecień 09, 18:40   

Dzięki za oceny. Dawno nic nie obiłem w Gimpie, ale ostatnio aktualkę wersji zrobiłem i dostałem parę dobrej jakości skanów od kolegi z innego forum, więc postanowiłem coś wykombinować.
Dwie nie takie nowe sygny, ale tutaj ich jeszcze nie widziano.



I nowa tapeta właśnie z jednego ze skanów. Render sam wycinałem i nie było to takie łatwe, bo skan miał rozdzielczość około 5000x4000, więc trochę tego zaznaczania było.

Jak widać rozdzielczość trochę uległa poprawie : )
Jeszcze jedna tapeta. Tym razem render znalazłem w skanach xD. Połowa roboty mniej.
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 11 Kwiecień 09, 11:05   

1 i 2 mi się nie podobają (ale to moja własna ocena)
3 i 4 Są najlepsze z wszystkich
 
 
Dzyl 
Wolny chłop


Posty: 53
Medale: Brak

Wysłany: 15 Kwiecień 09, 19:43   

Dla mnie te 2 sygny są całkiem fajne.Ale te tapety mi się nie podobają.
_________________

 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 15 Maj 09, 10:51   

A zrobiłbyś coś dla mnie Kroniki?:). Ja bym chciał coś średniowiecznego z napisem Stronghold 2. Mam zamiar zmodyfikować Stronghold 2 ale nie chcę modyfikować Menu głównego tylko te menu kampanii wojennej itd.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 15 Maj 09, 16:27   

maciekolos, na razie Ci powiem, że nie masz na co liczyć. Zrobiłem sobie małą przerwę z grafiką, bo mój komputer nie może nadążyć za moim rozwojem. Gimp ładował mi się na kompie jakieś 30 minut i jak pędzel wybierałem to nieźle cięło i zawieszał się. Spowodowane to było ogromną ilością pędzli, więc wszystkie usunąłem, żeby chociaż od czasu do czasu sobie wyciąć, wkleić, złożyć itp. Na kompie od mamuśki nie mam materiałów do pracy, a pędzli tak ściągać na razie nie mam zamiaru. Mam teraz dylemat w lato, bo albo będę narzekał starszym na kupno mi nowego kompa, albo na skuter. Jeszcze się zobaczy, jak ta moto-rowerówka wyjdzie : ), aczkolwiek jak będę miał trochę czasu, to coś spróbuję Ci poskładać, tylko opisz trochę w jakich to ma być kolorach, barwach, odcieniach, w jakim stylu, do czego ma nawiązywać, jaka rozdzielczość itd. Im mniej informacji, tym lepiej dla mnie, bo mam w sumie wolną rękę, ale potem poprawek może być mnóstwo i niedomówień, więc wolę wszystko mieć na tacy podane. Jak dostanę jakieś info, to Ci powiem czy i kiedy będę mógł się za to zabrać.

Widzę jeszcze, że nie wszystkie moje tapety są tutaj. Jakaś 3 się zapodziała pewnie, albo zapomniałem dodać, a są dość stare, więc dodaję teraz.






Są średniawe jak dla mnie i teraz już bym w takim stylu ich nie zrobił. Były także robione na kompie od mamuśki z niedostatkiem pędzli i efektów. Dlatego zamierzam już na tym kompie nic nie robić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz