ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Grafiki by Kroniki
Autor Wiadomość
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 25 Styczeń 09, 10:08   

z bleacha lajtownie, ishida, byakuya, ichigo calkiem spoko zrobione
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 09, 12:56   

Nowe tapety. Początkowo miałem zamieścić także nową z Diablo, ale taki niewypał, że szkoda gadać...


 
 
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 09, 16:35   

UP.
Pierwsza ok, druga słaba i trzecia dobra. Oceniam oczywiście wygląd a nie włożoną pracę, bo się na tym nie znam.
_________________
Jak chcecie pograć w SHC na GR czy spytać o cokolwiek to raczej na gg.
 
 
 
Xeno 
Burżuj


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 29
Posty: 227
Skąd: się biorą nooby
Medale: Brak

Wysłany: 28 Styczeń 09, 11:15   

A czy dla mnie mógłbyś sklecić jakąś tapetę o tematyce Heroes III?
_________________
Głowa bez pamięci to Twierdza bez garnizonu.
Napoleon Bonaparte
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 30 Styczeń 09, 01:09   

Sam chyba wiesz, jaka w H3 jest grafika. Z pixeli nie będę robić tapety, ale być może z tego anioła coś skombinuję, co jest w pierwszym menu. Oto nowa tapeta:

I parę nowych sygien (w tym jedna w podpisie). Miałem jakieś nocne natchnienie na te sygny xD:






P.S. Jak jakiś mod tu zaglądnie, to prosiłbym o zmianę tematu na "Grafiki by Kroniki", bo samych tapet już tutaj wstawiać nie będę... A ja tymczasem już się kładę, bo oczy na pół otwarte : /.

Temat zmieniony :P
Matrix
Ostatnio zmieniony przez Matrix 30 Styczeń 09, 16:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 30 Styczeń 09, 16:40   

Co do tych sygn to są takie średnie :P Tematyka się powtarza co jest trochę monotonne, pościągaj sobie jakieś wymyślne czcionki i pomyśl nad jakimiś charakterystycznymi pędzlami bo trochę tu pusto ;D I muszę powiedzieć że ostatnia sygna, ta czerwona, jest tragiczna, wygląda jakby robiona w paint'cie ;)
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 09, 12:49   

Dziękuję za zmianę nazwy tematu xD.
Ta czerwona wiem, że tragiczna, bo zrobiłem odwzorowanie nie te co trzeba i zapisałem, a potem cofnąć się nie dało. Mimo wszystko dałem : ). Nowe sygnatury:





I nowe tapety:



Edit:
Nowa sygnatura:
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 09, 13:49   

Sygny fajne, tylko ta pierwsza mi nie podeszła, najlepsza według mnie to ta 3 i ta która masz w opisie. Tapety, pierwsza fajna choć różu by mnie wrzucił na tapetę xD A druga mi się w ogóle nie podoba, wygląda jak jakiś stary dywan z obrazkiem :P

I byłbym wdzięczny jak byś wpadł do mnie ocenić, bo mam nowy towar do wrzucenia, a nikt nie skomentował starych ;D

Edit: Ta nowa sygna może być ponieważ tło pasuje do rendera, choć ten czarny jest trochę za "tłusty" i brakuje trochę czegoś z lewej, ale mimo to ma klimat. I jeszcze coś, w tej 5 sygnie też trochę za "tłusta" ramka, trzeba było zrobić ją bardziej delikatną ;)
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 09, 16:28   

Matrix napisał/a:
I byłbym wdzięczny jak byś wpadł do mnie ocenić, bo mam nowy towar do wrzucenia, a nikt nie skomentował starych ;D

Nikt nam nie chce oceniać, to sami sobie nawzajem oceniać będziemy : D.
Matrix napisał/a:
czarny jest trochę za "tłusty"

Użyłbym innego określenia, zamiast "tłusty", aczkolwiek wiem o co Ci chodzi. Dziękuję za ocenę.
Oczywiście mam coś nowego. Tym razem tapety motoryzacyjne. Użyłem podobnych wektorów co Matrix, ale jednak innych xD.

 
 
PitaKura 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 98
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 09, 17:52   

Nie ma kto oceniać ?!?!? A proszę bardzo pierwsza jest średniawa zaś druga wymiata :D
_________________
http://www.lajty.pl/ -> Serwery CS 1.6
http://www.csaction.pl -> Moja stronka o Counter-Strike ;)
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 09, 20:23   

Strasznie rozległa ta ocena xD. W każdym razie dzięki.
Nowe sygnatury:


Nowe tapety:



Liczę na oceny xD.
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 09, 14:00   

Pierwsza sygna kolorystycznie fajna, tylko te jakby "kropeczki" na niej nie pasują.
Druga mi nie podeszła ponieważ brakuje mi w niej ostrości, te kreski nadały jej taki rozmazany styl.
Pierwsza tapeta brzydka, słabej jakości, brzydki render, ale tło ciekawe.
Druga tapeta technicznie bardzo dobra tylko render w ogóle mi się nie podoba ;D
A w trzeciej jakoś render nie pasuje mi pod tło, ale to już od gustu zależy, a o tym się nie dyskutuje ;)
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 3 Luty 09, 18:00   

Matrix napisał/a:
słabej jakości, brzydki render

Jakość powinna być dobra, chyba, że chodzi Ci o wykonanie, a render... xD Dzięki za ocenę.

Nowe sygnatury (soorka, że w całości, ale już linki mam, a nie będę drui raz wrzucać...) zrobione wczoraj (zapomniałem wrzucić):




I te dzisiejsze:

 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 4 Luty 09, 10:04   

Pierwszy całkiem dobry, tylko że widać pozostałości po wycinaniu, szczególnie po lewej stronie na dole jego ręki, widać ząbki.
W drugim mi się ramka nie podoba, widać że chciałeś polecieć na jakimś patencie, ale do końca nie wyszło ;D
Trójka fajna, dobrze wtopiony render, ale z lewej pusto.
Cztery... tło mi się nie podoba, tzn. pędzle ok, ale kolorystycznie brzydkie.
Piątka ładna, podoba mi się, tylko ta czcionka jakaś dziwna, widać ząbki tak jakby na początku była dużo mniejsza, a potem ją skalowałeś.
Sześć, sorry ale... ohyda, kolorystyka brzydka i jeszcze te rendery... xD


Kroniki napisał/a:
Matrix napisał/a:
słabej jakości, brzydki render

Jakość powinna być dobra, chyba, że chodzi Ci o wykonanie, a render... xD Dzięki za ocenę.


Chodziło mi o to że render jest słabej jakości i jest brzydki ;D
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 6 Luty 09, 15:25   

Trzecia i ostatnia nie za bardzo mi podchodzą, bo tło za bardzo nakłada się na postacie. Pozostałe są całkiem dobre.
Może jednak umieszczaj całe obrazki zamiast miniatur... Dużo łatwiej się je ocenia, bo nie trzeba każdej z osobna otwierać i czekać aż imageshack łaskawie je pokaże.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz