ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Grafiki by Kroniki
Autor Wiadomość
KaDek-WHU 
Osadnik


Wiek: 30
Posty: 28
Skąd: Świdwin
Medale: Brak

Wysłany: 18 Styczeń 09, 12:56   

Coś ode mnie :



PS. te białe linie przy Sarumanie celowo są zrobione .



Obydwie tapetki są jeszcze jak je robiłem na starym kompie , dlatego takie małe .
_________________
Kto dostał parę razy po ryju i wie , że nie jest ze szkła ten czuję , że żyję ! WEST HAM UNITED !
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 18 Styczeń 09, 14:28   

Heh... to miał być mój temat, ale ja Ci ocenię...
Pierwsza praca robiona w 5 krokach i mnie nie zajęła by więcej, niż 3 minuty, a to znaczy, że nie jest ona przeznaczona dla ludu. Poza tym nawet sobie nie wyobrażam mieć takiej rozdzielczości na kompie. Na starym kompie mam 15' monitor i przy rozdzielczości 1024 są ikony dość duże. Chyba tapeta robiona na palmtopa : /.
W drugiej tapecie rendery zupełnie do siebie nie pasuję, co czyni z niej chaos. I co robią 2 zgredki? O ile pamiętam, to tylko jeden był : P.
Radzę Ci pobawić się trochę z pędzlami, bo tapety w których tylko ludzie nakładają render na zdjęcie... nie zawsze ładnie wyglądają.

Z "dziewczynami" na pewno będzie więcej, bo mam parę dobrych renderów i pomysłów, ale nie mam kiedy tego zrobić, albo napotykam jakąś przeszkodę. xD Niedługo powinny się pojawić.
Miałem nową tapetę wrzucić, ale serwer coś wolno działa, więc w nocy może 2 się pojawią co najmniej.
 
 
KaDek-WHU 
Osadnik


Wiek: 30
Posty: 28
Skąd: Świdwin
Medale: Brak

Wysłany: 19 Styczeń 09, 13:10   

2 zgredki , żeby jakoś to wyglądało , a nie byłby jeden to nie było by symetrycznie ;p Ale ja je już dawno robiłem jak dopiero zaczynałem zabawę z PS CS 2 .
_________________
Kto dostał parę razy po ryju i wie , że nie jest ze szkła ten czuję , że żyję ! WEST HAM UNITED !
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 09, 06:25   

Powiedziałeś to tak, jakbyś teraz był jakimś mistrzem xD. To może spróbujesz zrobić coś nowego? Skoro już opanowałeś PS'a.

I ode mnie tapety:


 
 
KaDek-WHU 
Osadnik


Wiek: 30
Posty: 28
Skąd: Świdwin
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 09, 08:53   

Jak będę miał czas to może zrobię ;)

Fajne te dziewczynki ;] a Ty jakiego programu używasz ?
_________________
Kto dostał parę razy po ryju i wie , że nie jest ze szkła ten czuję , że żyję ! WEST HAM UNITED !
 
 
 
PitaKura 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 98
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 09, 09:16   

Od razu widać że GIMPA 2 ^^
_________________
http://www.lajty.pl/ -> Serwery CS 1.6
http://www.csaction.pl -> Moja stronka o Counter-Strike ;)
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 09, 16:01   

Tak, oczywiście, że Gimpa. Żaden amator legalnie nie używa Photo Shop'a, a nawet jeśli, to jest ich tak niewielu...
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 21 Styczeń 09, 11:57   

Pierwsza tapeta... ciekawe połączenie kolorów, ale wydaje mi się że prawy render jest za mały względem lewego. Druga tapeta jakoś mi nie podchodzi, obrys tej panny za jaskrawy w porównaniu z tłem, po za tym ten napis nie pasuje, w ogóle z lewej strony czuć pustkę :P Ostatnia chyba najlepsza tylko że ten napis na środku psuje efekt ;)
 
 
KaDek-WHU 
Osadnik


Wiek: 30
Posty: 28
Skąd: Świdwin
Medale: Brak

Wysłany: 21 Styczeń 09, 12:28   

Kroniki napisał/a:
Tak, oczywiście, że Gimpa. Żaden amator legalnie nie używa Photo Shop'a, a nawet jeśli, to jest ich tak niewielu...


Ja mam oryginała Photoshopa CS 2 ;)
_________________
Kto dostał parę razy po ryju i wie , że nie jest ze szkła ten czuję , że żyję ! WEST HAM UNITED !
 
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 21 Styczeń 09, 19:24   

No no taperki niezłe... Więceeeeeej :mrgreen: !
_________________
|M|pr0
 
 
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 09, 14:49   

Podobają mi sie tła jakie robisz...
Mógłbyś zrobic dla mnie jakiś obrazek/avatar z Diablo (gry jakby ktoś nie wiedział^^) ???

\/ Nie śmiejcie się.. To był "kosmiczny odbyt" narysowany w paincie w 10 sekund ;p. Uważam że jak na pierwszy obraz przerobiony (jeśli można to tak nazwac.. Bo dodałem tylko kilka fal itp.) w gimpie . To całkiem nieźle xD. Nie umiem sie jeszcze tym posługiwac ale kto wie... Zobaczymy za rok.
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 24 Styczeń 09, 17:05   

Dodam parę nowych tapet, a ten kosmiczny odbyt... NC.
Diablo:

Furukawa Nagisa:

Tenjou Tenge:

I paczka tapet z Bleacha. Wszystkie stworzone jednym stylem i w jednym dniu : ):



Proszę o komentarze.
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 24 Styczeń 09, 17:39   

Pierwsza tapeta mi się nie podoba, jest taka jakby sztuczna, możliwe że to przez jednolitość tła. Druga bardzo fajna, gdyby to była moja tematyka to bym ją sobie ustawił na pulpicie :P Trzecia jakaś taka... czerwony się gryzie z niebieskim, w ogóle to czegoś jej brakuje. A co do tych 6 ostatnich to mogą być, raczej błędów się nie dopatrzyłem, choć jakieś nadzwyczajne to one nie są ;)


Edit: A i bym zapomniał, polecam trochę posiedzieć tutaj: http://www.dafont.com/ Bo pod względem czcionek to Twoje prace są ubogie ;D
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 24 Styczeń 09, 17:50   

Druga i trzecia były robione na nowym kompie, na którym jest zupełnie inny zestaw pędzli, czcionek i... Vista : /. W trzeciej próbowałem taki eksperyment zrobić na tle, ale z deka nie wyszedł. Dzięki za tą stronę. Już lookam co tam ciekawego jest : ).
 
 
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 09, 09:58   

Mi się podoba ten obrazek z diablo... I kilka z paczki bleacha, reszta jakoś nie w moim guście.
Mógłbyś zrobic jeszcze pare obrazków z diablo ??
_________________
Jak chcecie pograć w SHC na GR czy spytać o cokolwiek to raczej na gg.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz