ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Grafiki by Kroniki
Autor Wiadomość
PitaKura 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 98
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 11 Styczeń 09, 14:01   

Dobra, dobra proszę bardzo screenik :D :
http://img266.imageshack....mage=twsik6.jpg
_________________
http://www.lajty.pl/ -> Serwery CS 1.6
http://www.csaction.pl -> Moja stronka o Counter-Strike ;)
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 11 Styczeń 09, 18:44   

Dziękuję za screena, aczkolwiek ta rozdzielczość... muszę znaleźć jakiś dobry sposób na skalowanie z bardzo małą utratą jakości, bo ta z Gimpa jest tragiczna : /. Może wypróbuję jakiegoś trial'a PhotoShopa, ale ściągać mi się nie chce. Jakiś kolega w szkole powinien mieć.

Dodam wreszcie jakieś tapety nowe, bo tyle postów, a tapet niema.
Claymore (znów...)

Kobiety:

 
 
Magnatel 
Wolny chłop


Posty: 52
Skąd: Radom
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 11 Styczeń 09, 19:14   

Hmm a może skombinował byś mi jakaś tapetkę z metina2 ;-) Najlepiej z wojownikiem.
_________________
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 11 Styczeń 09, 19:25   

W metinie jest ładne przybliżenie postaci, o ile się nie mylę, więc przybliż ładnie postać i obróć kamerę, żeby była postać od frontu, lub pod lekkim skosem i cyknij screena. Wrzuć tutaj, a ja postaram się zrobić z tego tapetę.

Aha... najlepiej, jakby była ta postać w jakimś jednolitym krajobrazie... ułatwi mi to sprawę bardzo.
 
 
Magnatel 
Wolny chłop


Posty: 52
Skąd: Radom
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 11 Styczeń 09, 19:37   

Heh zrobiłem mała sesje zdjęciową xD Mogą być te czy ma to inaczej wyglądać?







_________________
 
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 11 Styczeń 09, 19:39   

Co do tych 3 nowych tapet to tak, pierwsza może być, druga mi się nie podoba, dziwne jest to pod jej nogami, nie wybieraj takich renderów na których nie masz pomysłu, bo ta tapeta właśnie tak wygląda ;) Trójka może być, choć trochę pustawa to obleci tylko mogłeś trochę włosy przyciemnić z prawej strony, ale tak to git ;)
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 11 Styczeń 09, 19:47   

A według mnie kiepskie, chociaż głównym powodem jest to, że nienawidzę Metina. U mnie prawie każdy w to gra, ciągle o tym gada itp.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 11 Styczeń 09, 19:47   

Magnatel... wolałbym, żeby było jeszcze większe zbliżenie : ). Jeszcze dodam, że mógłbyś na czas robienie screena zmienić rozdzielczość na jak największą. Wtedy będzie postać wyraźna, bo z tych tutaj to po skalowaniu źle by to wyglądało...

Matrix, na tą drugą, to właśnie tak miał wyglądać ten pomysł xD. To pod nogami miało przypominać, jakiś wybieg, a całe tło obróciłem trochę, żeby wyglądało jakby była na jakiejś ścieżce w nieznanej przestrzeni : D.

@UP
Najlepiej, to mnie uprzedzić o parę sekund co? xD
Następnym razem wypowiadaj się raźniej, bo nie do końca wiadomo, o co chodzi.
 
 
Magnatel 
Wolny chłop


Posty: 52
Skąd: Radom
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 12 Styczeń 09, 13:11   

heh on chyba myślał, że moje ss z metina to tapety :-P
_________________
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 12 Styczeń 09, 14:30   

Nie, nie podobają mi się, ponieważ to przerobiony screen z Metina:p Nieznaoszę tego cholerstwa, które widzę na informie, gdzie jakiś idiota poinstalował Metina, w którego wszyscy grają jak zrobią pracę :/
Ale dobra, skończmy off-topic
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Magnatel 
Wolny chłop


Posty: 52
Skąd: Radom
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 12 Styczeń 09, 14:41   

Heh to nie są przerobione :-P to są czyste ss :-P

Kroniki nie długo wstawię z jakimś większym przybliżeniem ale wtedy nie da się ująć całego ;-/
_________________
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 12 Styczeń 09, 15:00   

Dzięki, tylko postaraj się, aby głowa nie była ścięta. Bo tam te nogi to ... xD.
Kokoju, Ty to nie wiesz sam o czym mówisz : ).
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 12 Styczeń 09, 16:52   

Aha :] Sądziłem, że po prostu usunąłeś to gówienko pod nogami. No, ale jak pisałem, czuje, że przerobione też mi się nie będzie podobało, ponieważ nienawidzę Metina.

@Kroniki: zawsze mówię z sensem. Tylko z pisaniem jest ciężej :] . Ehhh... ten głupi Metin

@Down
No tak, wpadłem, nie ma co ukrywać :wink: A co tam, każdemu się zdarza :p
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
Ostatnio zmieniony przez Kokoju 12 Styczeń 09, 17:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 12 Styczeń 09, 17:25   

Kokoju... nie musisz, albo wręcz nie powinieneś w każdym poście podkreślać, że nienawidzisz metina. Raz napisałeś... OK. Każdy zna Twoje zdanie, a to powtarzanie jest męczące : P.

P.S. Nie wiem, jak Ty to robisz, bo ja raczej prędzej piszę z sensem, niż mówię, bo jestem osobą, która nie zastanawia się nad tym, co mówi, czy pisze, ale przy pisaniu, zawsze na koniec przeczytam sobie, to co napisałem i uśmiać się można, jak po 1 w nocy coś napisać bym chciał xD.

Edit:
Dalej czekam na jakiegoś lepszego screena z Metina. A tymczasem 3 nowe tapetki:
Jessica Alba:

Fate/Stay Night:

HoM&M V:
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

  Wysłany: 17 Styczeń 09, 22:42   

No no fajne tapetyyyy :) ... Zróbcie więcej z dziewczynami :mrgreen: .
_________________
|M|pr0
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz