ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Grafiki by Kroniki
Autor Wiadomość
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 4 Styczeń 09, 22:35   

Jak najbardziej dzięki za oceny. Matrix, tapeta z Perfect World miała wyglądać, jak krajobraz jakiś xD. Widać nie wyszło.
Najnowsze tapety:
Dark:

Rycerzyk (tragiczna, ale samych dobrych pokazywać nie będę):

Higurashi no Naku Koro ni (mam 2 ikony na pulpicie, więc mi jasna tapeta nie przeszkadza xD):


Przypominam o możliwości pisania mi na PW, czy gadu propozycji tapet. Jak nie będzie żadnych propozycji to w końcu same z M&A będą się pojawiać... i jakieś co mi wpadły w oko xD. Ja już idę spać, bo na 8:50 do szkoły : /.
 
 
SeriousPandzior 
Wędrowiec

Wiek: 29
Posty: 16
Medale: Brak

Wysłany: 5 Styczeń 09, 03:50   

Teraz nie co zmieniłem zdanie. Niektóre są dobre etc. ale kolorystyka.. na większości razi w oczy.

Po za tym dobór pędzli jakiś taki dziwny. na tapecie z Gothiciem, widzę kwiatka lub jakąś roślinę (: P), a na paru po prostu gryzie się z tematyką.

Po za tym jakoś czasem tak pusto. Widzę postać, czasem za dużą co działa na to, że nie chciałbym mieć takiej tapety.
_________________
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 5 Styczeń 09, 21:30   

Może razi w oczy... ale to tylko po części moja wina. Monitor stary mam i jakiś ciemny się robi. Jaśniejszy się robi na minutę, czy dwie i dalej taki ciemny, a jak jasność ustawię na większą, to jak się rozjaśni, to oczy mi wypali : /. Chociaż może lubię takie jaskrawe kolory, choć staram się z palety nie brać kolorów z brzegu.
Najnowsza tapeta ze School Days, szkoda, że tylko jedna, ale szkoła + pomysłów brak. Renderków mam trochę fajnych, ale jakoś wena ostatnio spierniczyła. Liczę, że ktoś mi nareszcie jakieś zlecenie da, albo pomysł jakiś, bo wiadomo, co mnie interesuje xD.
Rozpisałem się, a tapety nie wstawiłem... oto ona:
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 6 Styczeń 09, 09:12   

Im więcej ich wstawiasz, tym bardziej jestem pod wrażeniem :) Na prawdę dobrze ci to wychodzi.

Mam dla ciebie zlecenie - zrób jakieś tapety o tematyce dowolnego Stronghold'a, żebym mógł wstawić na stronę ;) Jak chcesz, to umieść w lewym dolnym rogu dyskretny napis "(C) Kroniki dla Stronghold.gry-online.pl" albo coś podobnego.
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 6 Styczeń 09, 17:38   

Tapety z różnych Twierdz postaram się zrobić. Na razie wyskrobałem coś takiego z Twierdzy Krzyżowiec:

To jedyny render jaki udało mnie się znaleźć na necie. Jak ktoś ma na zbyciu jakieś rendery (obrazy bez tła) z jakiejkolwiek twierdzy, to prosiłbym o podesłanie linka na PW. Będę wdzięczny. Na razie poszukam sobie jakichś zdjęć, albo sam screeny zrobię i wytnę renderki jakieś. A napisu żadnego nie robię... oszpecił by tapetę, albo zostałby i tak zasłonięty przez pasek start. A rzadko kto patrzy się kto jest autorem takowej tapety : /.

Teraz tapeta z Twierdzy 2:

Render sam wycinałem z jakiegoś zdjęcia pudełka, więc wiele zrobić nie mogłem : /.

No i tapeta z Twierdzy Legendy:

Render także "pudełkowy" xD. Na dzisiaj koniec.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 7 Styczeń 09, 06:54   

Ogólnie tapetki ładne, ale musisz je trochę poprawić. Napisy z SC i SL mają nierówno wycięte cienie. Spróbuj zaznaczyć wszystko dookoła nich, użyj rozszerzania 1-2px i delikatnego rozmycia gausowskiego.
Napis z S2 i postać z tej gry są bardzo słabej jakości i niestety w takiej rozdzielczości nie mogę ich użyć (postać wytnij z obrazka http://www.strongholdgame...d+2+laden.jpg).
Postać z SL tak samo jest trochę źle wycięta. Widać białe obrysy, które nie pasują do tła. Albo rozjaśnij tło, albo tutaj również zaznacz wszystko wokoło, użyj rozszerzania i wytnij to co zbędne.
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 7 Styczeń 09, 10:58   

Nie podobają mi się te tapety z twierdzy, musisz popracować nad wycinaniem elementów i umieszczaniu ich w dane miejsce, bo nie zawsze jest tak że masz gotowe rendery (ja nie używam renderów, zawsze wycinam z różnych zdjęć / obrazków). Tych wszystkich ząbków itd. najlepiej pozbyć się w następujący sposób, najpierw robisz tło, później od ręki (nie musi być dokładnie) wycinasz i wklejasz dany element jako nowa warstwa, zaznaczasz ją, przybliżasz, wybierasz gumkę zmniejszasz jej przepływ / krycie, no i od ręki gumujesz. Drugim sposobem jest dostosowanie tła pod "pozostałości" wokół danego elementu, ale to nie zawsze ładnie wygląda. Co do napisów to tak jak powiedział Odyn, żeby użyć rozmycia... Tyle ode mnie, pracuj, pracuj ;)
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 7 Styczeń 09, 19:06   

Tutaj poprawione wersje Crusadera i 2:
Cienie powinny być teraz dobre, w końcu napisu sam nie wycinałem, tylko od wuja gugla wziąłem. Rozmyłem, ale efekt nie za ciekawy : /

Postać wycięta z screena Odyna, + rozmazana trochę na krawędziach. Napis zmniejszony...
Dzięki za porady... przydały się. I Oczywiście za screena.
 
 
PitaKura 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 98
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 11 Styczeń 09, 09:35   

Chyba mi tu czegoś brakuje .... a tak Stronghold 1 :D ! Mogę dać screena ;)
_________________
http://www.lajty.pl/ -> Serwery CS 1.6
http://www.csaction.pl -> Moja stronka o Counter-Strike ;)
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 11 Styczeń 09, 10:18   

Przydałby się. Ja sam już Strongholda na kompie nie mam, a instalować dla jednego screena nie będę : /. Ostatnio czegoś mi brakuje i ciężko mi Gimpa odpalić.
 
 
PitaKura 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 98
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 11 Styczeń 09, 10:34   

trzym : http://img154.imageshack....=wilkztwfj1.jpg - heh własnoręczne wycinanie, szybciej niż magiczną ródżką xD.
_________________
http://www.lajty.pl/ -> Serwery CS 1.6
http://www.csaction.pl -> Moja stronka o Counter-Strike ;)
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 11 Styczeń 09, 10:44   

Mógłbyś dać screena z obrazu początkowego? Tak jak to zrobił Odyn? Sam sobie wytnę, a ten obraz co mi dałeś... mam bardzo ograniczone wybieranie kolorów przez to : /.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 11 Styczeń 09, 12:02   

Zobacz o ile lepiej może wyglądać napis, jeśli samemu go wytniesz:

Nie chciało mi się bawić, dlatego zaznaczyłem różdżka wnętrze napisu Crusader i dałem rozszerzanie, żeby złapać czarny obrys. Później samemu ustawiłem cień.

Postać z S2 minimalnie za mocno rozmyłeś, ale ktoś kto nie zajmuje się grafiką nie będzie na to zwracał uwagi...
 
 
PitaKura 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 98
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 11 Styczeń 09, 13:11   

Tylko obraz początkowy... jest inny i postać wilka bedzie do połowy pasa ... :(
_________________
http://www.lajty.pl/ -> Serwery CS 1.6
http://www.csaction.pl -> Moja stronka o Counter-Strike ;)
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 11 Styczeń 09, 13:33   

[PLK]PitaKura z twoim obrazem... dla mnie niemożliwym jest zrobienie tapety w innych kolorach, niż czarny-... Ten obraz jest po prostu wtopiony w czerń i ja w Gimpie nie potrafię go oddzielić. Samemu tworzyć krawędzi nie będę : /.

Odyn, rzeczywiście Twój napis jest o wiele ładniejszy i niespixelizowany. W ferie (za tydzień) postaram się podszkolić trochę w renderowaniu. Wezmę kilka obrazków i powycinam z nich co nieco.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz