ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Patch 1.4.1 Windows 7
Autor Wiadomość
Pepe220198 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold 2
Posty: 51
Skąd: Czestochowa
Medale: Brak

Wysłany: 27 Lipiec 10, 09:01   Patch 1.4.1 Windows 7

Od kilku dni mam Windowsa 7. Postanowiłem sobie popykac w Twierdze 2 . Zainstalowałem twierdze, Patcha 1.3.1 Angielskiego i potem polskie patche. Chciałem w multi pograć więc ściągnąłem z Cenegi patch 1.4.1. I tu pojawia się problem. Instalator nie wykrywa zainstalowanej gry twierdza 2 deluxe. Próbowałem instalacji na różnych dyskach jednak nic nie pomagało. Ściągnąłem sobie patcha 1.4.0 i zainstalowałem. Jest po angielsku. Ja chcę mieć polski dubbing i wgl. . Nawet po zainstalowaniu 1.4.0 instalator cenegi nie wykrywa zainstalowanej gry. W czym jest problem?
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 27 Lipiec 10, 15:35   

Żeby nie było, że nikt się nie interesuje Twoim problemem. Otóż na razie nie potrafimy rozwiązać Twojego problemu. Był na forum temat o tej samej tematyce co Twój. Niestety na razie nie dysponujemy żadnym działającym rozwiązaniem. Może powinieneś napisać do samej cenegi ?
 
 
 
Pepe220198 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold 2
Posty: 51
Skąd: Czestochowa
Medale: Brak

Wysłany: 27 Lipiec 10, 16:04   

Napisałem do cenegi narazie czekam na odpowiedx. Mogę prosić o link do tamtego teamtu z tym samym problemem?



Przepraszam, widocznie pomyliłem tematy z działami. Taki temat musiał dotyczyć SHC. W takim razie i tak nadal nie potrafimy Ci pomóc. ( przynajmniej na razie )
- Bordinio


[ Dodano: 28 Lipiec 10, 15:54 ]
Kocham Cenege. Wysyłała mi link z patchem i wszystko działa na Windowsie 7. Trzeba go zainstalować na gołą wersje Twierdzy 2 bez tych patchów z płyty. ftp://cok:KaW9k_T@ftp.cen...jacy_v1.4.1.exe
Ten patch działa tylko z premierowym wydaniu gry. Wersja 1.3D
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 27 Lipiec 10, 16:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
seitas 
Osadnik


Gra w: Czekam na trójkę :D,Minecraft
Wiek: 25
Posty: 26
Skąd: Tczew
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 17 Sierpień 10, 11:32   

Mi na win7 chodzi 1.4.1
_________________
Chętnie pomagam w Stronghold 2,a także Stronghold,i Stronghold Crusader.
 
 
Bakur 
Osadnik

Posty: 39
Medale: Brak

Wysłany: 17 Sierpień 10, 16:49   

Pepe po instalacji tego twojego patcha trzeba dzwonic do cenegi/pisac email zeby zagrac?
 
 
Pepe220198 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold 2
Posty: 51
Skąd: Czestochowa
Medale: Brak

Wysłany: 5 Listopad 10, 22:18   

Nie trzeba nic pisac <sory za odkop> po prostu instalujesz :)
_________________
Ekonomiczna:
1-12 [X]
Wojenna:
1-12 [X]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz