ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem z misją] Rozdział 5 - Morgana Le Fey
Autor Wiadomość
szaman 
Wędrowiec

Gra w: Legends
Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 6 Lipiec 10, 16:01   [problem z misją] Rozdział 5 - Morgana Le Fey

To jest mój pierwszy post więc witam wszystkich.

Chciałbym prosić o pomoc w przejściu misji z Morgana Le Fay. Przetrwałem wszystkie ataki żółtych jednostek (wskaźnik odmierzający czas do ostatniej inwazji doszedł do końca) i do zamku przybył Merlin. Co powinienem teraz zrobić? Co jakiś czas atakują mnie wojska Morgan, ale lodowy mur nie zniknął. Jak się go pozbyć?

Doszedłem do tego samego etapu dwukrotnie, bo myślałem, że to błąd gry, ale za każdym razem nic się nie dzieje po ostatniej inwazji.
Ostatnio zmieniony przez szaman 7 Lipiec 10, 11:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 10, 09:27   

1. To jest Morgana ;)
2. Po rozbiciu wrogich żołnierzy co jakiś czas (na okrągło) bedą cię atakować oddziały wiedźm Morgany. Postaw dużą wieżę i na niej smoczy harpun. Skutecznie bedzie zwalczać latjące natręty. Spokojnie się rozbuduj i zacznij produkcje wojsk. Potem trzeba opanować siedzibę zamku Morgany. Ja do ataku wysłałem 150 pikinierów, 50 łuczników i z ok. 24 tarany. Spokojnie się przebijasz, taranami rozwalasz bramy i opanowujesz siedzibę. Gdy licznik na siedzibie dojdzie do końca, wygrywasz misję (chyba wiesz, o który licznik chodzi ;D)
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
szaman 
Wędrowiec

Gra w: Legends
Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 10, 11:48   

Dzięki za odpowiedź, ale problem leży gdzie indziej. Po pojawieniu się Merlina lodowy mur nie zniknął, więc nie mam jak wejść do zamku.

EDIT:

błędy poprawione, mam nadzieję, że Morgana się nie obrazi :-P
 
 
alek81 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 26 Sierpień 10, 09:51   

No moze sie ktos pokusi o odpowiedz bo ja mam identyczny problem
 
 
Pepe220198 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold 2
Posty: 51
Skąd: Czestochowa
Medale: Brak

Wysłany: 5 Listopad 10, 22:29   

Może spróbuj przejść misje z atakami wiedźm (czekasz zna Merilna) przejść jeszcze raz? Albo z wyboru kampanii wybierz misje co masz uratować Lancelota już po przybyciu Merlina. Zainstaluj patcha?
_________________
Ekonomiczna:
1-12 [X]
Wojenna:
1-12 [X]
 
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 16 Lipiec 11, 14:22   

Ja wiem w czym problem. Miałem to samo z 2 razy za trzecim wyszło. Wystarczy zablokować wąwòz z ktòrego dochodzą niektòre ataki i zbuduj tą baszte za 120 kamienia na pòłnocnym zachodzie tuż przy granicach twojich terenòw. Rozwiń gospodarke rekrutuje armie na atak i koniec.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz