ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Odyn
19 Listopad 10, 13:24
Stronghold 3 - co byście chcieli?
Autor Wiadomość
Artok 
Wolny chłop


Gra w: cRPG, RTS, FPS
Wiek: 25
Posty: 50
Skąd: Okolice Warszawy
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 16 Kwiecień 11, 11:53   

Mgła wojny jest (według mnie) całkowicie zbędna , ma ją prawie każda strategia (SpellForce , Heroes of Annihatled Empires no i popularne "Hirołsy") oprócz Strongholda.... do czasu :(
 
 
 
Aragorn 
Mieszczanin


Gra w: SH, SHC, SH2
Posty: 136
Medale: Brak

Wysłany: 16 Kwiecień 11, 12:50   

W sumie to nie jest taki głupi pomysł (dlatego jest użyty prawie wszędzie), dobry sposób na zmuszenie gracza do rozstawiania patroli wszędzie i o każdej porze dnia i nocy!
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 27 Czerwiec 11, 16:11   

A ja chcę, żeby Cenega dała tych samych dubbingujących co w SH1. :>
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
CookieMonster 
Wędrowiec


Gra w: Warchest
Wiek: 28
Posty: 8
Skąd: Rybnik
Medale: Brak

Wysłany: 28 Czerwiec 11, 21:00   

Od wydania minęło około 10 lat, więc nie nastawiałbym się na to :) . Poza tym w SH2, SHL był już całkiem inny dubb, chyba, że coś przeoczyłem...
_________________

 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 28 Czerwiec 11, 21:41   

CookieMonster napisał/a:
Od wydania minęło około 10 lat, więc nie nastawiałbym się na to :) . Poza tym w SH2, SHL był już całkiem inny dubb, chyba, że coś przeoczyłem...


Był inny dubbing, bo postacie były inne :P
A teraz pojawia się Wilk, ja wątpię, że dubbing będzie ten sam, ale miło by było jakby był. :)
 
 
 
Halt 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 28 Czerwiec 11, 23:48   

Ja sobie go wyobrażam tylko w 2D
Fajnie jak by się znalazły formacje, więcej możliwości rozwijania ekonomi, ulepszanie np farmy zboża lub sadu, na pewno nowe jednostki może nawet opcja badania jednostek.
Inny mur np z 3 możliwości drewniany ceglany kamienny lub inne
Ulepszanie krypty, i na koniec więcej możliwości w "fear factor" czyli buziek zielonych i czerwonych :)
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 12 Lipiec 11, 10:13   

Ludzie, przestańcie już mówić, że ta gra będzie kiczem, bo w grafice 3D. Postęp technologiczny w obecnych czasach nie pozwala już niemalże na wydanie takich gier. Sporo ludzi w grach patrzy na grafikę, a gdy zobaczą jakieś 2D to pomyślą, że to jakiś niskobudżetowy gniot i nie kupią tego.
Moim zdaniem ta gra gdyby była w 2D to dopiero byłaby beznadziejna. 2D przeminęło już dawno i nikt już takiej gry nie wyda.
_________________
>>Moje mapy<<
Ostatnio zmieniony przez Threeth 12 Lipiec 11, 16:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Drizzt 
Burżuj

Gra w: SH1, SHCrusader, SH2
Wiek: 28
Posty: 157
Medale: Brak

Wysłany: 12 Lipiec 11, 15:35   

Ludzie zawsze wolą rysowane 2D, bo wtedy gry były bardziej klimatyczne. Niestety dodam, że kiedy wchodził Baldur's Gate albo Twierdza to wg. wielu ludzi były to całkiem nowe, ładne ale nie tak samo klimatyczne jak dawne, wtedy jeszcze starsze gry.
 
 
Blochu 
Wędrowiec


Gra w: Twierdza Twierdza krzyżowiec Twierdza Legendy
Wiek: 30
Posty: 7
Medale: Brak

Wysłany: 20 Lipiec 11, 19:48   

Według mnie to Twierdza 3 powinna zawierać to samo co Twierdza i Twierdza krzyżowiec. Te inne bajery jak w T2 i Twierdzy Legendy to już wychodzą poza starą dobrą twierdze :D .
Ogólnie:
-Nowe Mapki
-kilka nowych wojowników
-miejsca bitw na pustyni i nie tylko
-więcej budynków
-efekty specjalne np. gdy rozwalimy jakiś budynek

To dla mnie była by świetna Twierdza 3 :)
 
 
 
fubu35 
Wolny chłop


Gra w: Wszystkie
Wiek: 28
Posty: 71
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 3 Sierpień 11, 14:06   

Drzewko technologiczne..duże mapy, więcej jednostek, formacje i warty-już pisałem.Wy macie wiele podobnych wymagań, lecz twórcy wracają do korzeni.Wydaje mi się, że na półkach znajdziemy odświeżoną jedyneczkę.
_________________

 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 11, 15:08   

fubu35 napisał/a:
Drzewko technologiczne..duże mapy, więcej jednostek, formacje i warty-już pisałem.Wy macie wiele podobnych wymagań, lecz twórcy wracają do korzeni.Wydaje mi się, że na półkach znajdziemy odświeżoną jedyneczkę.


To też było by dobre. Stare dobre SH 1 spełniające wymagania obecnego rynku. Niech nie zepsują a będzie dobrze i za 3-4 lata niech wyjdzie świetna kontynuacja tak jak wyszło SHC po SH 1 i chyba każdy był zadowolony z Crusadera. Niech tylko uratują sytuację po (subiektywna opinia) beznadziejnej SH 2 i jeszcze słabszej a nawet żałosnej kontynuacji SH L.
 
 
fubu35 
Wolny chłop


Gra w: Wszystkie
Wiek: 28
Posty: 71
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 3 Sierpień 11, 22:18   

Odniosę się co do mgły, jeśli gra zainwestuje w duże mapy to mgła wojny tylko popsuje efekt.Lepiej wprowadzić zasięg pola widzenia...jeśli strażnica ma zasięg dajmy na to 350m to poza tą odległością kolory są słabsze i troche zamazane.Wszystko wygląda jak reszta mapy lecz wroga, zobaczymy tylko jeśli podejdziemy.
_________________

 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 11, 22:59   

Mgła wojny to kolejny element który świetnie funkcjonuje w SH i SHC (a właściwie nie funkcjonuje bo go nie ma). Popsuje to tą zabawę ze swobodnego rozglądania się po mapie, obserwowania idących wojsk przeciwnika czy jego zamku. Niestety Firefly poszła za innymi grami, szkoda tylko, że nie przeprowadziła ankiety wśród graczy czego oczekują, co by chcieli zostawić, co zmienić co dodać bo jak widać to, że inni producenci wprowadzają pewne elementy to nie znaczy, że są one mile widziane wśród graczy.
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 11, 23:16   

Widocznie Firefly chce spowolnić dynamiczność rozgrywki.
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
xXx 
Wędrowiec

Gra w: SH,SHC,SHE,SH2,SHL
Wiek: 28
Posty: 8
Skąd: Pomorze
Medale: Brak

Wysłany: 8 Sierpień 11, 16:09   

Ja prosilbym o to, aby w edytorze postacie ruszały sie.
_________________
Anonimek :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz