ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Odyn
19 Listopad 10, 13:24
Twierdza 3!!!
Autor Wiadomość
KrystianM 
Wolny chłop


Gra w: SH Deluxe, SHC, Sh Deluxe 2, SH Legends
Wiek: 26
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 7 Październik 11, 18:25   

Ostateczna (mam nadzieje) data premiery Twierdzy 3 to 25 października. Pisało na CD-Action i niby nowy trailer, ale ja go gdzieś widziałem http://www.cdaction.pl/ne...iery-wideo.html
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 7 Październik 11, 19:49   

Ale nowy zwiastun! :mrgreen: Przecież on wyszedł z miesiąc temu jak nie mniej! :P
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 7 Październik 11, 20:03   

CD-Action coś pomieszało z filmem, ale datę podali właściwą. Zupełnie nowy film możecie za to zobaczyć na http://stronghold.gry-online.pl/
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 7 Październik 11, 21:13   

Z tego co widzę, to Twierdza 3 jest poprawioną dwójką, widać ogromne podobieństwa. Nie spodziewam się świetnej gry - co najwyżej dobrej.
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Percival 
Mieszczanin

Posty: 100
Medale: Brak

Wysłany: 7 Październik 11, 21:33   

Też myślę, że to niestety nie będzie zbyt udana gra. Grafika prezentuje się dość słabo, wszystko to rzeczywiście zbyt podobne do SH2. Jeszcze do tego dowiedziałem się, że nie będzie możliwości kupowania najemników. Mam jedynie nadzieję, że wezmą się zaraz po SH3 do roboty i zrobią naprawdę dobrego Crusader'a 2.
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 8 Październik 11, 21:10   

6minutowy film prezentujący SH3 http://www.youtube.com/watch?v=AjttBHfneUo Szkoda ze po rosyjsku :/
 
 
Daner 
Wędrowiec


Wiek: 33
Posty: 23
Medale: Brak

Wysłany: 8 Październik 11, 22:37   

Ale to słabiutko wygląda na tym militarnym zwiastunie, nie dziwie się że tak mało pokazują.Oby grywalność była na poziomie pierwszych części.
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 9 Październik 11, 10:31   

Moim zdaniem to najzwyklejsza kopia SH2 .Budynki,wojsko czyli praktycznie to samo co było w dwójce...
 
 
Percival 
Mieszczanin

Posty: 100
Medale: Brak

Wysłany: 9 Październik 11, 10:58   

Marketing gry stoi na dość niskim poziomie. Zrobili parę filmików, które prezentują tylko przeciętną grafikę, screenów jest bardzo mało. Z zagraniem w nowego Strongholda wcale się nie śpieszę, zagram może dopiero w następnym roku.
 
 
KrystianM 
Wolny chłop


Gra w: SH Deluxe, SHC, Sh Deluxe 2, SH Legends
Wiek: 26
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 9 Październik 11, 15:27   

Grafika nie jest na nie wiadomo jak ładna, ale na pewno o wiele lepsza niż w dwójce.
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 22 Październik 11, 07:46   

Z tego co widziałem po ostatnich postach na forum to widzę, że większość fanów Strongholda jest zawiedzona przez firmę Firefly. Mam nadzieje, że Firefly nas zaskoczy czymś czego nie pokazali, nie powiedzieli.
_________________
Me Gusta koty :D
 
 
 
DonPedrylo 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 24 Październik 11, 22:26   

Jestem ciekaw. Dostałem dzisiaj informację, że edycja kolekcjonerska w drodze, więc jutro powinna dotrzeć kurierem.
 
 
KrystianM 
Wolny chłop


Gra w: SH Deluxe, SHC, Sh Deluxe 2, SH Legends
Wiek: 26
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 25 Październik 11, 14:01   

Ktoś kupił już Twierdze 3 ? Jeśli tak to jak wrażenia (lipa, słaba, może być, fajna...) ?
 
 
DonPedrylo 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 25 Październik 11, 14:37   

Przede wszystkim nie ma trybu Skirmish.... ; ogółem nie jest źle z grafiką ale mam lapka 3 letniego więc gram na niskich detalach. W kampanii na razie militarna część 3 pierwsze misje...prosto i schludnie i jakby czegoś jednak mi brakowało...oprawy muzycznej podczas gry...i nie wiem czego jeszcze...ale szkoda tego skirmisha;/;/ Może dodadzą później, oby.

Mam też kilka ssów z otwarcia edycji kolekcjonerskiej.
 
 
KrystianM 
Wolny chłop


Gra w: SH Deluxe, SHC, Sh Deluxe 2, SH Legends
Wiek: 26
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 25 Październik 11, 15:13   

Ale z tym trybem skirmish dowalili (chyba naprawdę powrót do jedynki). Mam nadzieje, że w jakimś patchu dodadzą go. I pokaż te ss'y.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz