ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Odyn
19 Listopad 10, 13:24
Twierdza 3!!!
Autor Wiadomość
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 11 Lipiec 11, 23:05   

Zadałem pytanie Wilkowi na Tweeterze o tym jak przeżył upadek z wieży. xD
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 12 Lipiec 11, 17:50   

Kilka wpisów wcześniej ktoś zadał to samo pytanie ;)
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 28 Lipiec 11, 14:35   

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15070 - Będziemy czekali jeszcze dłużej - do listopada! :(
 
 
Bakur 
Osadnik

Posty: 39
Medale: Brak

Wysłany: 28 Lipiec 11, 15:31   

Nowy gameplay ? http://www.youtube.com/wa...player_embedded
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 28 Lipiec 11, 15:56   

Tak, pisze że dodany 27 lipca. ;)
Ten gameplay nie pokazuje dużo, ale widać piękną grafikę. :)
 
 
Buzmit 
Wędrowiec


Gra w: Wszystkie :)
Wiek: 27
Posty: 17
Medale: Brak

Wysłany: 29 Lipiec 11, 20:55   Oficjalny gameplay

oto link :)

http://uk.ign.com/videos/...?objectid=74388

Temat scalony.
- Kacper
Ostatnio zmieniony przez Kacper 29 Lipiec 11, 21:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 11, 15:50   

http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=17983 - Trailer nr.2 ;)
 
 
fubu35 
Wolny chłop


Gra w: Wszystkie
Wiek: 28
Posty: 71
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 3 Sierpień 11, 01:41   

Witam panowie :)
Długo mnie tu nie było ale wróciłem, gadka o twierdzy 3 mnie zachęciła xd.
Wg mnie..Mogli by zrobić symulator z prawdziwego zdarzenia..taki jedyny a nie cholernego rts'a.
Pory roku?Więcej budynków, więcej wyposażenia dla wojsk oraz więcej obronnego sprzętu takiego jak machikuły.Nie jakieś tam żołnierzyki w szmatkach wyglądające jak ludziki z plasteliny.No bez jaj, mamy 2011 rok i jednostki są ładniej wykonane w shoguni'e albo empire total war.Dali by jeszcze o wiele większe i realniejsze mapy typu pola ze wzgórzami-gdzieś tam rzeczka a niee malutkie skrawki ziemi przeplatane górami wielkości 10piętrowego bloku.Brakuje mi także drzewka technologicznego..chyba lepiej aby pikinier zamku x wygrał z pikinierem z zamku y dlatego iż ten ma stalową płytę a ten kolczugę.<cenzura> czasy, <cenzura> gry na każdym kroku bo boją się konkurencjii, łee. No niestety. Tak wam szczerze powiem mimo iż jestem wielkim fanem twierdzy, że ta gra jest robiona od tak, chcą zarobić i wyjść z klasą na koniec..czy im się uda tego nie wiem.Na szczęście sh3 zaoferuje wiele dobrego, co takiego?
-nowy licencjonowany silnik graficzny/fizyczny
-głębia pola, aa x4 ,filtry itp
-system pogody oraz czasu
-wiele innowacjii takich jak rozwijające się budowle wiejskie jak i zamkowe
-kontynuacja historii z stronghold 1
-wciągający multiplayer oraz unowocześniony edytor przystosowany do zmiany kamer, animacjii itp

Nie ma jeszcze pewnego terminu premiery ale miejmy nadzieję iż gra spełni wasze oczekiwania mimo tego co teraz prezentuje :)


Mimo dłuższej obecności na forum nie zapoznałeś się jeszcze z regulaminem. Wprowadzam cenzurę i otrzymujesz warna :|
- Bordinio
_________________

Ostatnio zmieniony przez Bordinio 3 Sierpień 11, 09:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 10 Sierpień 11, 11:11   

SH 3 to będzie przełom strategiczny.Nie mogę się już doczekać :D
_________________
Prawda jest tylko jedna.
 
 
Percival 
Mieszczanin

Posty: 100
Medale: Brak

Wysłany: 10 Sierpień 11, 11:52   

Wg mnie SH 3 nie będzie rewolucją. Będzie to po prostu SH 1 z lepszą grafiką i paroma nowościami, jak chociażby nocne obleżenia. Pierwsza twierdza była grą genialną i myslę, że SH 3 będzie tzymać poziom. Martwię się jedynie o edytor, bo tu już może nie być tak świetnie.
 
 
jamesiorek 
Wolny chłop

Gra w: Twierdza, twierdza krzyżowiec
Wiek: 29
Posty: 84
Skąd: Lublin
Medale: Brak

Wysłany: 31 Sierpień 11, 17:06   

Witam, dawno mnie nie było na tym forum. Wchodząc na oficjalną stronę poświęconą Stronghold'owi 3, zauważyłem, że są podane wymagania minimalne i także zalecane. Chciałem wam tu skopiować wymagania, lecz coś się zacina u mnie albo zrobili jakąś blokadę anty-kradzież, więc daje wam linka - http://www.stronghold3.com/information?lang=en.
U mnie na kompie mam 2.40 ghz, lecz piszę, że ma procesor, który działa tak jak 5.4ghz.
Poszukałem dema Colina dirt 2 i na full chodzi, bez zacięcia. Mam laptopa, windows 7 pro x64 :p
Wkurza, mnie te 64 bity, ponieważ colin mcrae rally 2.0 nie będzie chodził, niestety wymaga on x32. Teraz przejdę do rzeczy, sprawdzałem czy mi pójdzie gra przez stronę Can you do it i wszystko ok, lecz piszę, abym miał aktualna wersję sterowników do grafiki, teraz po tym zabiegu już jest ok. Szukając informacji o nowym Stronghold 3, kiedy będzie beta czy chociaż jakieś demko tylko dema chyba zazwyczaj są po premierze co nie ? Znalazłem info, że data premiery na całym świecie jest, nie wrzesień tylko Listopad 2011. Mam parę pytań. Chodzi mi głównie o to, czy jak zakupie sobie tego strongholda to dostanę go dopiero w dniu premiery? Jeśli ktoś wie coś na temat Stronghold 3 Beta lub dostał ktoś może jakieś info od Firefly Studios o grze. Słuchajcie, ale jak sprawdzić czy warto kupować to "coś"? Nie lepiej znaleźć w necie pełnej wersji i zobaczyć i dopiero po tym można by pomyśleć o zakupie?
Pozdrawiam.
_________________
Późno już Ser, nie jesteś zmęczony?
 
 
Przemall 
Osadnik

Gra w: twierdza, krzyżowiec, kingdoms
Wiek: 27
Posty: 44
Medale: Brak

Wysłany: 1 Wrzesień 11, 20:30   No kiedy wyjdzie

Siema, Twierdza 3 powinna wyjść 1 września, no ale coś jej nie ma. Zna ktoś date? Z updatami do minecraft to przynajmniej informują a tu nic.
 
 
fubu35 
Wolny chłop


Gra w: Wszystkie
Wiek: 28
Posty: 71
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2 Wrzesień 11, 15:38   

http://www.youtube.com/wa...player_embedded
_________________

 
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 3 Wrzesień 11, 18:38   

Zapowiada się dobrze, i miejmy nadzieję że taki wyjdzie .
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Wrzesień 11, 02:13   

Jeśli chodzi o multiplayer to napewno nie przebije Crusadera , chocby dlatego że do gry na multi bedzie wymagany orginał podobnie jak do Stroghold 2 i Legendy. Po drugie wymagania sprzętowe .Po trzecie gra bedzie w 3 d a co za tym idzie straci na grywalności .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz