ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Odyn
19 Listopad 10, 13:24
Twierdza 3!!!
Autor Wiadomość
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 21 Czerwiec 11, 15:26   

Co do ograniczenia wiekowego: Ja w październiku będę już miał 16, więc dla mnie to żadna różnica :-P Ale jedno mogę powiedzieć na pewno - tak jak to mówił Odyn, nawet gdyby dałoby się tej grze +18, oraz nadmienić znajdującą się tam przemoc, seks, itp. to i tak znajdą się ludzie, którzy nabędą ten tytuł, jeśli nie w sklepach to przez internet ściągając pirata (czego oczywiście nikt na tym forum nie powinien rozpowszechniać). A jeśli chodzi o zdjęcie na okładce to tamta postać bardziej przypomina mi Marszałka aniżeli Wilka (jednak sama koncepcja "wskrzeszenia" go jest bardzo ciekawa). No i najważniejsza sprawa, że bardzo się cieszę z decyzji wydania SH3 w Polsce, wielkie brawa za to!
 
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 21 Czerwiec 11, 16:18   

Wątpię aby w strategicznej grze znalazł się jak ty to raczyłeś powiedzieć se** bez cenzury :D .
 
 
grotnik 
Wędrowiec


Gra w: w stronghold,stronghold crusader,stronghold 2
Wiek: 25
Posty: 16
Skąd: O co chodz?
Medale: Brak

Wysłany: 21 Czerwiec 11, 17:15   

Nowe obrazki :mrgreen: :
http://www.strategyinform....html?id=263200
http://www.strategyinform....html?id=263199

EDIT:Złożyłem pre order na Stronghold 3! :-D
Ostatnio zmieniony przez grotnik 21 Czerwiec 11, 19:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
RedIron 
Wędrowiec

Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 21 Czerwiec 11, 18:09   

Elmo - znajdź sb okładkę z dwójki
 
 
Percival 
Mieszczanin

Posty: 100
Medale: Brak

Wysłany: 21 Czerwiec 11, 21:05   

Grotnik - gdzie złożyłeś to zamówienie ? Co do screenów, to widać że grafika w SH 3 nie będzie jakoś super wypasiona. Z jednej strony dobrze, bo wejdzie i na słabsze komputery, no ale w 2011 powinniśmy oczekiwać jednak czegoś lepszego.
 
 
grotnik 
Wędrowiec


Gra w: w stronghold,stronghold crusader,stronghold 2
Wiek: 25
Posty: 16
Skąd: O co chodz?
Medale: Brak

Wysłany: 22 Czerwiec 11, 13:20   

Kupiłem tu:
http://muve.pl/pc/strategiczne/twierdza-3-pc/1668
_________________

 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 24 Czerwiec 11, 11:53   

Jak tak teraz patrzę na screeny i promocję Stronghold 3, to myślę, że powinni się jednak porządnie namyślić. Słabsza grafika, "bo wejdzie na słabsze komputery" to w żadnym wypadku nie jest wyjście. A najważniejsze jest to, że po prostu brakuje impulsu powodującego popularność gry. Spójrzcie na inne produkcje: Wiedźmin 2 - przepiękna grafika i epicki styl walki, do tego dobra fabuła; seria AC - niepowtarzalny styl, ładny system walki, świetna fabuła; Portal/Portal 2 - świetny silnik fizyczny w zestawieniu z genialnymi dialogami i samym przechodzeniem przez portale; Minecraft - wyjątkowo innowacyjna gra. A SH? Zamki, gospodarka, wojsko. I tyle. To samo, co w każdej innej strategii.
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 25 Czerwiec 11, 08:12   

Z Minecraftem mógłbym polemizować, Portal to jest chyba FPS. Reszta gier, które wymieniłeś, to gry RPG. Wystarczy, że Firefly zrobi porządną fabułę.
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 25 Czerwiec 11, 10:33   

Bzyk napisał/a:
Z Minecraftem mógłbym polemizować, Portal to jest chyba FPS. Reszta gier, które wymieniłeś, to gry RPG.

Jakby na to nie spojrzeć, już ponad 2,5 miliona ludzi kupiło Minecrafta, a tak z 4 razy tyle w niego gra. Co do reszty - Portal to nie jest FPS, zaś żadna z gier serii AC to na pewno nie RPG.

Bzyk napisał/a:
Wystarczy, że Firefly zrobi porządną fabułę.

No oczywiście, tyle, że sami widzimy, jak im to wychodziło dotychczas(zwłaszcza w SH2). A zmartwychwstanie Wilka to nie jest dobry akcent na początek, chyba, że rzeczywiście dobrze to dopracują.
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 31
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 25 Czerwiec 11, 18:10   

Kacper napisał/a:
ponceriusz napisał/a:
Mnie trochę to nie obchodzi, bo może mi któryś z trzech starszych braci kupić :) .


Właśnie, od tego należałoby zacząć :P Wyobraża sobie ktoś w Empiku: "Legitymację szkolną poproszę!" ? ;)


Się śmiej, a ja jak kupowałem Assassin's Creed to zostałem poproszony o dowód. :D No, ale to była gra od lat 18, więc w sumie faktycznie to już "insza inszość". Tak czy owak nie sądzę, by ktoś sprawiał kłopoty młodszym użytkownikom w zakupie - zawsze można poopowiadać, że jest się wielkim fanem całej serii i w końcu przekonać tym sprzedawcę. ;)
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Percival 
Mieszczanin

Posty: 100
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 11, 12:53   

http://www.youtube.com/watch?v=yoivBzNbhzI

Pierwszy oficjalny trailer i gameplay Twierdzy 3 :-D .
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 11, 14:34   

Za dużo w tym trailerze nie pokazali.
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
Xeno 
Burżuj


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 29
Posty: 227
Skąd: się biorą nooby
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 11, 15:02   

Wilkowi na starość znowu zachciało się władzy hehe.
_________________
Głowa bez pamięci to Twierdza bez garnizonu.
Napoleon Bonaparte
 
 
 
MaxMacior 
Burżuj


Gra w: Null
Posty: 151
Skąd: Sam nie wiem...
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 26 Czerwiec 11, 20:30   

Xeno napisał/a:
Wilkowi na starość znowu zachciało się władzy hehe.

Kryzys wieku średniego robi swoje :-P . Każdego dopadnie, nawet wilka :mrgreen: . A co do trailer-a to jest w nim mało Tyle co te screen-y z gry, tylko Video ;-) .
_________________
Ja vs. Wilk
SH:3
Kto Wygra?
 
 
 
grotnik 
Wędrowiec


Gra w: w stronghold,stronghold crusader,stronghold 2
Wiek: 25
Posty: 16
Skąd: O co chodz?
Medale: Brak

Wysłany: 10 Lipiec 11, 11:39   

Na oficjalnej stronie Stronghold 3 pojawił się wybór języków.
Oprócz angielskiego i niemieckiego jest język polski! :shock:
Wiecie może, co to oznacza?
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz