ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Kim chcielibyście zostać w przyszłości
Autor Wiadomość
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 28 Kwiecień 11, 12:46   

Ja tam bede nauczycielem gegry i histy, tyle w tym temacie. :D
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 28 Kwiecień 11, 12:58   

Ja chciałbym być sportowcem :) .
Dziedziny: biegi, piłka nożna inne nie dla mnie :P .
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 28 Kwiecień 11, 13:02   

Ja chciałbym zostać informatykiem/wynalazcą, mógłbym też założyć zespół i będę grał wtedy rock`a albo pop. :)

PS. Elmo1225 jak zobaczyłem twój avatar to mi ciarki przeszły :D . Jest super! :D
 
 
adriannn 
Wolny chłop


Gra w: 1, Crusader
Wiek: 26
Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 29 Kwiecień 11, 09:14   

Ja bym chciał zostać informatykiem/pisarzem/architektem/nauczycielem historii. :-D
_________________
"Tam gdzie wrogów k*pa,
i tam najlepszy szermierz d*pa."
 
 
Sardyna 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold, Crusader, Stronghold 2
Wiek: 33
Posty: 18
Skąd: Włocławek/Łódź
Medale: Brak

Wysłany: 29 Kwiecień 11, 10:25   

adriannn napisał/a:
Ja bym chciał zostać informatykiem/
Jak to jest, że teraz wszyscy chcą zostać informatykami? Mimo, że teraz jest zapotrzebowanie na informatyków, jeśli dalej będzie ich przybywało w tym tempie, to za kilka lat rynek pracy będzie przesycony, tak samo jak historykami, socjologami czy ekonomistami.

adriannn napisał/a:
architektem/
To lepiej już teraz się bierz ostro za naukę, bo to jest tak oblegany kierunek, że graniczy niemal z cudem dostać się na to na jakąś dobrą uczelnię. Poza tym jest tam cholernie ciężko się utrzymać.

adriannn napisał/a:
nauczycielem historii. :-D
Mój znajomy skończył historię i pracuje jako nauczyciel w gimnazjum. Powiedział, że nie życzy takiej roboty nawet największemu wrogowi, więc dobrze to przemyśl. Poza tym, jest tylu absolwentów po historii, że teraz po tym kierunku można co najwyżej przewracać kotlety w McDonaldzie. Przepraszam, jeśli kogoś to obraża, ale taka prawda. Polsce nie potrzeba kolejnych historyków, Polsce potrzeba zdolnych inżynierów. Niestety sam nigdy nie byłem dobry z przedmiotów ścisłych i wylądowałem na Uniwerku i domyślam się, że po zarządzaniu też nie będzie kolorowo, ale wydaje mi się, że mimo wszystko łatwiej, niż po oklepanych kierunkach.


Poza tym, adriannn, masz 13 lat, najpierw pójdź do szkoły średniej i wtedy zacznij myśleć o przyszłości, bo w podstawówce i gimnazjum człowiek raczej nie może wiedzieć co chce robić ;) A i tak, jak już wspominałem kilka postów wyżej, życie weryfikuje plany ;p
_________________
Qui non est mecum, contra me est
Per aspera ad astra
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 29 Kwiecień 11, 12:33   

Sardyna, ja bede nauczyciel niemieckiego, geografi oraz historii, robote na pewno dostane.
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Sardyna 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold, Crusader, Stronghold 2
Wiek: 33
Posty: 18
Skąd: Włocławek/Łódź
Medale: Brak

Wysłany: 29 Kwiecień 11, 14:10   

Chcesz uczyć 3ech przedmiotów na raz? Powodzenia życzę, bo pociągnąć jednocześnie na studiach germanistykę, geografię i historię łatwo nie będzie ;)
_________________
Qui non est mecum, contra me est
Per aspera ad astra
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 29 Kwiecień 11, 14:34   

Ja mam jeden kierunek na Akademi Slupskiej, a mianowicie historie polaczona z geografia. A germanistyka na podyplomowych.
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Sardyna 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold, Crusader, Stronghold 2
Wiek: 33
Posty: 18
Skąd: Włocławek/Łódź
Medale: Brak

Wysłany: 29 Kwiecień 11, 14:59   

Lowcakur napisał/a:
Ja mam jeden kierunek na Akademi Slupskiej, a mianowicie historie polaczona z geografia.
No faktycznie, jest :P

Lowcakur napisał/a:
A germanistyka na podyplomowych.
Nie sądzę, żebyś po podyplomówce mógł uczyć niemieckiego.
_________________
Qui non est mecum, contra me est
Per aspera ad astra
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 29 Kwiecień 11, 15:55   

Sardyna napisał/a:
Nie sądzę, żebyś po podyplomówce mógł uczyć niemieckiego.


Zobaczymy, jakos na niemcu niezbyt mi zalezy. :P
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 29 Kwiecień 11, 15:57   

Ja póki co planuję znaleźć, najlepiej już na studiach, jakiegoś dobrego grafika do spółki i założyć z nim firmę webdeveloperską ;]. Mam jeszcze pare lat, przez które postaram sie dobrze nauczyć PHP, MySQL, JS... Zdecydowanie wolałbym własny biznes, aniżeli pracę w jakiejś wielkiej korporacji. Oczywiście, zobaczymy co życie pokaże, ale jak przeglądam Internet to widzę, że brakuje dobrych webmasterów (z reguły patrzę na kod HTML i CSS) ;P. Poza tym po prostu sprawia mi radość tworzenie stron internetowych (kodowanie ich, grafika już niekoniecznie, stąd potrzebny mi grafik ;P).

Gdyby płace nauczyciela były troche wyższe to może pomyślałbym o nauce historii, bo baaaaardzo ją lubię i w sumie uważam, że spokojnie dałbym sobie rade ;) . Poza tym bardzo lubię opowiadać o historii :) . Z drugiej strony, Sardyna ma trochę racji, że historyków nie brakuje...
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 29 Kwiecień 11, 18:05   

Ja gdy będę się wybierał na studia, pójdę na kierunek matematyczny, z pracy to mam sporo do wybierania: programista/grafik komputerowy/astronom/architekt/wiele innych

Są to dosyć dobrze płatne pracę.
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Sardyna 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold, Crusader, Stronghold 2
Wiek: 33
Posty: 18
Skąd: Włocławek/Łódź
Medale: Brak

Wysłany: 29 Kwiecień 11, 19:21   

DarnokOk napisał/a:
Ja gdy będę się wybierał na studia, pójdę na kierunek matematyczny, z pracy to mam sporo do wybierania: programista/grafik komputerowy/astronom/architekt/wiele innych
:o

DarnokOk napisał/a:
Są to dosyć dobrze płatne pracę.
Owszem, dobrze płatne, ale:

programista bądź grafik komputerowy ---> informatyka
astronom ---> astronomia
architekt ---> architektura

Po matmie można znaleźć pracę, i to dobrze płatną, ale na pewno nie w zawodach, które wymieniłeś.
_________________
Qui non est mecum, contra me est
Per aspera ad astra
 
 
Trndjava 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold Crusaders extreme
Wiek: 26
Posty: 52
Skąd: Łódź
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 6 Marzec 12, 16:27   

ja coś w stylu policjanta czy strażaka
_________________
To, że mam słuchawki nie oznacza, ze was nie słyszę, testuje, czy obgadujecie mnie za plecami.
 
 
 
Malkey95 
Wędrowiec


Gra w: Krzyżowiec, Warchest, Deluxe
Wiek: 28
Posty: 10
Skąd: Krapkowice
Medale: Brak

Wysłany: 17 Listopad 12, 23:51   

Ja chcę, i kształcę się, żebym w przyszłości zostać Ratownikiem Medycznym.. wiem że to ciężki zawód, ale poradzę sobie. Podoba mi się ta praca, a i zawsze jest satysfakcja z ratowania życia ludzkiego. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz