ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Siwy
19 Lipiec 12, 15:47
[przeciwnicy] Modyfikacja zamków Króla Filipa

Czy podobają ci się modyfikacje zamków Filipa
Świetne
42%
 42%  [ 11 ]
Fajne
38%
 38%  [ 10 ]
Ujdzie w tłumie
3%
 3%  [ 1 ]
Słabe
15%
 15%  [ 4 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
Mefisto379 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 1 Listopad 10, 14:05   

Faktycznie Filip może używać balist ogniowych a to zwiększa jego obronność. Dzięki :) za powiadomienie o tym nie długo dodam balisty ogniowe do zamków Króla Filipa.
 
 
biberholtz 
Osadnik


Gra w: Crusader
Wiek: 76
Posty: 26
Skąd: Texas
Medale: Brak

Wysłany: 1 Listopad 10, 16:40   

Bardzo proszę :)
Pamiętaj jeszcze o dodatkowej kadzi z wodą! No i może zrobiłbyś też antyasasynowy mur? ;)
_________________
Wielka Kampania Historyczna do Crusadera
 
 
Mefisto379 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 1 Listopad 10, 16:54   

Przerobiłem osiem zamków Filipa i w kilku są po dwie kadzie a jak jest jedna to zawsze dodawałem kilka tych mniejszych studni. Jeśli chodzi o mur antyasanowy to jest on w pewnym stopniu użyty.
 
 
biberholtz 
Osadnik


Gra w: Crusader
Wiek: 76
Posty: 26
Skąd: Texas
Medale: Brak

Wysłany: 1 Listopad 10, 18:29   

Fajnie by było, gdyby Filip ogradzał całość takim murem. Jakby jeszcze połączyć to z fosą... Mógłby nawet bronić się przed atakami innych, teoretycznie silniejszych, botków ;)
_________________
Wielka Kampania Historyczna do Crusadera
 
 
Mefisto379 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 2 Listopad 10, 15:15   

Nie chce zatracić oryginalnego klimatu zamku Filipa dlatego zmieniałem jak na mniej . Ulepszenia które wprowadziłem pozwalają mu bronić się o wiele lepiej zachęcam do przetestowania .


Balisty ogniowe dodane nie długo zmienię screeny .
 
 
StyleSkiller 
Wędrowiec

Gra w: I love Stroghold Crusader
Wiek: 32
Posty: 2
Skąd: Kozienice
Medale: Brak

Wysłany: 11 Listopad 13, 13:13   

Witam chciał bym pobrać twoje modyfikacje zamku Filipa niestety link jest już nie aktywny. Mógł byś go uaktualnić bym mógł pobrać plik i wprowadzić mnie jak mam zainstalować te zmiany zamku. Serdecznie pozdrawiam !
_________________
Brak creatywnego pomysłu na ciekawy podpis xD
 
 
 
psychiczny 
Wędrowiec

Gra w: sh, shc, sh2, shl, shc2
Posty: 18
Skąd: bruklin
Medale: Brak

Wysłany: 2 Lipiec 14, 16:18   

nie podobaja mi sie, kompletnie nic nie zmieniles oprocz muru... to samo jak u filipa, czesc dodales i tyle, moglbys robic od nowa i jakies inne. u mnie szczur ma lepszy zamek niz ten w sh1 gdy probowal odbijac, waz ma mur, wieze, fose, wilcze doly, swinia ma kilka zamkow ofensywnych, jeden defensywny, reszta rozne, rysiu teraz robi porzadne ofensywne zamki, robi mase kaplic, dobrych rzeczy i budynkow ktore wytwarzaja bron, i dalej zmieniam te zamki, teraz robie filipa. normalnie pokazalbym te zamki, tyle ze mam mase wirusow na kompie, i nie chce nikogo zarazic xd
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz