ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[mapa] Kel-Mount
Autor Wiadomość
kolesgit 
Wolny chłop


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 30
Posty: 50
Skąd: Leżajsk
Medale: Brak

Wysłany: 20 Marzec 10, 19:09   [mapa] Kel-Mount

Witam. Przedstawiam wam moją nową mapę do S1, która nosi nazwę Kel-Mount. Jest to zmyślone przeze mnie miasto. Zamek w Kel-Mount uchodzi za zamek nie do zdobycia, lecz Wilk razem ze swoimi sprzymierzeńcami skupił całe swoje siły, żebyś raz na zawsze nie sprawiał mu kłopotów. Twoim celem jest odparcie ogromnej ilości wojsk Wilka.

Mapka może nie uchodzi za nadzwyczaj piękną, bo robiłem ją z nudów, na szybko i dla przyjemności.

Screen z mapki:



Link:

Kel-Mount

Proszę o szczere wypowiedzi, liczę na zarówno pochwały jak i krytykę :)
 
 
 
Szeryf99 
Szlachcic


Gra w: wszystko i nic
Wiek: 30
Posty: 324
Skąd: Stąd
Medale: Brak

Wysłany: 20 Marzec 10, 20:41   

Misja banalna nawet na najtrudniejszym (3/10)
Jak widzę krajobraz to ... (pożyczy mi ktoś torebkę niedobrze mi )
Staraj się robić lepszy krajobraz to tyle!

5/10
_________________
Zapraszam na mój kanał yt, a tam filmiki także z serii Stronghold:
https://www.youtube.com/c...-3K5fx9QHHVmdpg
 
 
kolesgit 
Wolny chłop


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 30
Posty: 50
Skąd: Leżajsk
Medale: Brak

Wysłany: 20 Marzec 10, 21:33   

Szeryf nie chce cię obrażać czy coś, ale przypomnij sobie jakie ty dosyć nie dawno wrzucałeś tu mapki? Jeszcze miesiąc temu czy dwa wiekszość twoich mapek było "kwadratowych", nikt ci nie pisał takich tekstów: "Jak widzę krajobraz to ... (pożyczy mi ktoś torebkę niedobrze mi ) " Jak napisałem mapke robiłem dla zabawy i na szybko, więc nie angażowałem się w krajobraz.

Lepiej pomyśl dwa razy nim zaczniesz wypisywać takie teksty.. Hmm a może się mścisz za to, że kiedyś inni wyśmiewali twoje mapy? :P Teraz gdy się nauczyłeś robić to już jesteś "gośc".
 
 
 
Szeryf99 
Szlachcic


Gra w: wszystko i nic
Wiek: 30
Posty: 324
Skąd: Stąd
Medale: Brak

Wysłany: 20 Marzec 10, 22:01   

Nie obrażaj się nie chciałem tego tak zinterpretować chodzi oto ,że masz talent do mapek tylko ,że jest trochę zatracony. Rozumiem to ,że nie chciało ci się robić ładnego krajobrazu ,ale jest on potrzebny dla ładnych ocen. Ja mapy nauczyłem się robić dzięki temu ,że miałem chęć się zemścić i udowodnić jaki jestem świetny. Myślałem ,że tak to odbierzesz ,ale było minęło. Powodzenia w następnych mapach. Mógłbyś dac im wieże oblężnicze i trebusze,co podniosłoby adrenalinkę. To tyle. Pozdro ;-)
_________________
Zapraszam na mój kanał yt, a tam filmiki także z serii Stronghold:
https://www.youtube.com/c...-3K5fx9QHHVmdpg
 
 
kolesgit 
Wolny chłop


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 30
Posty: 50
Skąd: Leżajsk
Medale: Brak

Wysłany: 21 Marzec 10, 07:54   

Co do wież i machin. Dałem je w inwazjach, ale nie wiem czemu w rozgrywce się nie pojawiły, wojsk też miało być więcej, ale cóż. Wnet postaram się zrobić coś o wiele lepszego
 
 
 
Alexander I 
Wolny chłop


Gra w: SH1, SHC, SH2
Wiek: 30
Posty: 85
Skąd: Z Polski
Medale: Brak

Wysłany: 22 Marzec 10, 13:55   

kolesgit napisał/a:
Co do wież i machin. Dałem je w inwazjach, ale nie wiem czemu w rozgrywce się nie pojawiły, wojsk też miało być więcej, ale cóż. Wnet postaram się zrobić coś o wiele lepszego


a dałeś inżynierów???
_________________
Kliknijcie w to:

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=59587

Wy nic nie stracicie ja trochę zyskam
 
 
kolesgit 
Wolny chłop


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 30
Posty: 50
Skąd: Leżajsk
Medale: Brak

Wysłany: 22 Marzec 10, 16:27   

Tak, pewnie ustawiłem zbyt wiele wojsk w inwazjach.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz