ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[Alfa4] Pytania dotyczące gry
Autor Wiadomość
Nod18 
Wolny chłop

Posty: 56
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 10, 11:15   

Niestety brak punktów badań na chmiel... a z pożywieniem mam produkowane 10,500 a zjadają 10,550 :P , może jednak da rade jeszcze coś ugrać bo przecie nikt koło mnie mnie nie zaatakuje bo ponoć jest więcej wad niż zalet, imam jeszcze pytanko czy jeśli mam 5 farm z serem i 4 farmy jabłek to opłaca mi się skasować te farmy z jabłkami, mam 6 punktów w zbieractwie sera :P i postawić tam farmy sera właśnie ?
 
 
Persil 
Wolny chłop

Gra w: SH1,SH:C,extreme
Wiek: 26
Posty: 60
Skąd: jest dżem?
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 10, 11:21   

Jasne,chyba że chcesz mieć punkty honoru za to,że dajesz 2 rodzaje żywności.A co do punktów:możesz je kupić za złoto w grze,chyba że Cie nie stać.
 
 
Nod18 
Wolny chłop

Posty: 56
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 10, 11:48   

Wiem ze mogę, teraz punkt kosztuje mnie 592 golda, czyli trochę drogo ale w sumie jak zejdzie mi begginer będę na + około 12-24 ale z marnymi podatkami ale powoli się wyrobie
wysłałem 1 atak na legowisko wilka ciekawe czy wygram ;p

Win 4 wilki strata 7 chłopów zysk 0 honoru :/
 
 
Persil 
Wolny chłop

Gra w: SH1,SH:C,extreme
Wiek: 26
Posty: 60
Skąd: jest dżem?
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 10, 11:56   

Wilków jak nie masz łuczników-nie atakuj,jak ja atakuje coś,to chłopi są żywą tarczą dla łuczników.(Chłopi idą,walczą a łucznicy z strzelają-żeby wilki się na łuczników nie rzuciły).
 
 
Nod18 
Wolny chłop

Posty: 56
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 10, 11:59   

no wiem, ale na łuczników to jeszcze hoho, strata tych chłopów by nie bolała gdybym zyskał jakiś honor a tu nic, to jaki sens atakować te wilczki ?;p
 
 
PolishCJ 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold, Crusader, Kingdoms
Posty: 24
Skąd: Zabrze
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 10, 12:03   

Honor zyskasz, jeśli atakowany cel (wilki lub bandyci) znajduje się na terenie Twojej gminy.
_________________
Zajrzyj tutaj, zanim zadasz pytanie:
Stronghold Kingdoms - Najczęściej Zadawane Pytania
 
 
 
wisztom 
Wędrowiec

Posty: 22
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 10, 12:06   

Dlaczego nie mogę umieszczać łuczników na drewnianej bramie?
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 10, 12:10   

Ja mam nieiwleki problem, trochę dałem ciała przy punktach, zauważyłem że na początku opłaca się najlepiej rozwinąć scoutów, mam 4 rozwiniętych i co kilka - naście min dostaję po 700 danego surowca :)

Myślę że można powoli napisać którki poradnik dla początkujących, oczywiście nieoficjalny i bardzo wstępny, ale lepsze to niż nic.

Poza tym PYTANIE. Czy jeśli zbuduję palisadę to wieża zamkowa będzie przez nią strzelać? A jeśli palisady nie zbuduję i po bokach rozstawię łuczników a na środku chłopów to oni będa bić tylko chłopów by dojść do wieży, czy pierw będę chcieli się rozprawić z łucznikami. Sprawdzał ktoś?
_________________

Nie rozmawiaj z idiotą, bo pierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
 
 
 
Bakur 
Osadnik

Posty: 39
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 10, 12:14   

Da sie jakos zrzec Stuardostwa ? Bo przez przypadek na siebie zaglosowalem i zostalem stuardem ;p

[ Dodano: 24 Lipiec 10, 14:20 ]
Wieza strzela przez palisade a co do tego planu z lucznikami po boku to raczej jest to nie mozliwe bo wiem na wlasnym przykladzie ze strona ataku np. wojsk szczura jest dobierana losowo.
 
 
Majsin 
Osadnik

Wiek: 33
Posty: 27
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 10, 12:22   

wisztom, ja też nie mogę, chyba się nie da.
Kita, tak będzie strzelać. Będą bili wszystkich po drodze do siedziby zamku, dlatego lepiej łuczników ustawić bezpiecznie na wieżach.
Bakur, zagłosuj po prostu na kogoś innego.
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 10, 12:28   

Nie da się nic umieszczać na bramach. O jednostki na wieżach nie ma co się martwić, bo wróg jeśli ma wolną drogę to będzie zmierzał do siedziby.
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 10, 12:30   

Pytanie kolejne, można robić wspólne ataki np. na bandit camp, bo własnie mi się pojawił...

I czy bandyci również robią wypady jak enemy castle?

EDIT: I ile trzeba woja by ubić bandytów?
_________________

Nie rozmawiaj z idiotą, bo pierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
 
 
 
Bakur 
Osadnik

Posty: 39
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 10, 12:36   

W tym problem ze nie moge juz wogole glosowac ;p
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 10, 12:40   

Wspólnych ataków w sensie łączenia armii i uderzenie na wroga nie ma, można tak ustawić ataki, że wojska poszczególnych graczy będą atakować co sekundę przez co wrogi gracz nie zdoła odbudować murów.

Bandyci nie atakują, po prostu jak się Wam skończy "Begginers help" to dostaniecie minusowe punkty do popularności za obóz bandytów w Waszej parafii. Obozy bandytów są różne, inaczej wyglądają i mają różną ilość chłopów.
 
 
PolishCJ 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold, Crusader, Kingdoms
Posty: 24
Skąd: Zabrze
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 10, 12:42   

Kita, to zależy od konkretnego obozu, warto wysłać tam najpierw jednego scouta, żeby dowiedzieć się więcej. Ostatnio siedziało tam 8 wieśniaków, to straciłem 5 swoich (z 18). Innym razem było tam 11 wieśniaków i łucznik, to straciłem 10 wieśniaków (z 40).
_________________
Zajrzyj tutaj, zanim zadasz pytanie:
Stronghold Kingdoms - Najczęściej Zadawane Pytania
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz