ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[Alfa4] Pytania dotyczące gry
Autor Wiadomość
Azebu 
Wędrowiec

Gra w: jedynka, krzyżyk
Wiek: 28
Posty: 6
Skąd: Znienacka!
Medale: Brak

Wysłany: 19 Czerwiec 10, 06:40   

SK ma wyjść w październiku tego roku, ale wcześniej będzie otwarta dla wszystkich beta!
 
 
 
wisztom 
Wędrowiec

Posty: 22
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 10, 08:29   

Mam pytanie. Co się stanie jak w menu Settings skorzystam z opcji Abandon Current Village (mam narazie jedną wioskę)?
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 10, 08:42   

Porzucisz tą wioskę i będziesz mógł mieć nową, oczywiście "czystą", bez budynków.
 
 
wisztom 
Wędrowiec

Posty: 22
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 10, 18:15   

A czy dostanę wtedy z powrotem crowns (walutę w grze), którą wykorzystałem na karty?
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 10, 18:17   

Nie. Karty będziesz miał dalej, tak samo jak "wynalezioną" już technologię.
 
 
Persil 
Wolny chłop

Gra w: SH1,SH:C,extreme
Wiek: 26
Posty: 60
Skąd: jest dżem?
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 10, 20:20   

OOO wreszcie coś do prawdziwej bitwy.Co to Rat's Castle?To zamek szczura?Czyli szczur powrócił...ciekawe czy będzie zamek wilka.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 10, 20:30   

Będą wszyscy czterej przeciwnicy znani z pierwszego Strongholda. Poziom trudności zgodny z oczekiwaniami - Szczur -> Wąż -> Wieprz -> Wilk. Dodatkowo każdy z nich ma 3/4 (nie jestem pewien) poziomy trudności z różną budową zamku i różną ilością wojska w nim ustawionego.
 
 
Persil 
Wolny chłop

Gra w: SH1,SH:C,extreme
Wiek: 26
Posty: 60
Skąd: jest dżem?
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 10, 20:35   

To nieźle,a będą jeszcze jacyś inni przeciwnicy niż ci z sh1 i obóz bandytów oraz wilki?I czy tą wrogą twierdze da się zniszczyć co nas ciągle atakuje?
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 10, 20:37   

Tego co nas atakuje nie da się rozwalić. W sumie nie wiem czy źle, czy dobrze, mnie nikt nie atakował jeszcze ;) .
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 10, 10:04   

Mnie próbują zabić ze trzy razy na dzień.
 
 
wisztom 
Wędrowiec

Posty: 22
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 10, 10:48   

Jakie ustawić podatki w parafii i na co przeznaczać pieniądze w mieście?
 
 
Daner 
Wędrowiec


Wiek: 33
Posty: 23
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 10, 07:39   

Jakie trzeba spełnić warunki żeby warzyć piwo?
 
 
Persil 
Wolny chłop

Gra w: SH1,SH:C,extreme
Wiek: 26
Posty: 60
Skąd: jest dżem?
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 10, 07:43   

Trzeba zbadać pług na 1 punkt i wtedy zbadać piwo.

Czemu farma chmielu NIC nie produkuje?
 
 
PolishCJ 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold, Crusader, Kingdoms
Posty: 24
Skąd: Zabrze
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 10, 08:00   

Oprócz farmy, musisz też mieć karczmę.

wisztom, podatki w parafii ustawia jej steward, na ekranie umożliwiającym stawianie parafialnych budynków. Przy czym ustawiasz tylko ich mnożnik (wielokrotność), nie jestem pewien, co jest drugą wartością, myślę, że wysokość podatków to mnożnik * poziom gracza (poprawcie mnie, jeśli się mylę).
Pieniądze chyba najlepiej przeznaczyć na początku na rozbudowanie stolicy, np. stawiając budynki przyspieszające wydobycie surowców na terenie parafii.

Dobra, jeszcze jedna edycja, dopiero teraz przeczytałem, że pytasz "jakie", a nie "jak" ;D
Myślę, że dość wysokie, na początku potrzebny w stolicy jest zastrzyk gotówki, a niskie poziomy graczy nie oznaczają więc zbyt dużych podatków. Ja swoich wiernych katuję podatkami x8 ; )
Ostatnio zmieniony przez PolishCJ 24 Lipiec 10, 08:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 10, 08:02   

Żeby farma chmielu coś produkowała musi mieć gdzie składować piwo :) . W tej grze piwo składa się do karczmy, która odblokowuje się razem z farmami chmielu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz