ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Odyn
24 Grudzień 08, 20:20
Turniej Noworoczny
Autor Wiadomość
davo 
Wolny chłop

Wiek: 30
Posty: 85
Skąd: LESZKO VICE
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 4/3/3
Wysłany: 26 Grudzień 08, 13:35   

moim zdaniem 1vs1 to dobry pomysł tak można naprawdę zobaczyć kto dobrze gra a w ogóle to w parach straszne lagi są
_________________
Davo
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 27 Grudzień 08, 09:55   

Ja nie mam nikogo do pary, więc bardziej by mi odpowiadało 1vs. 1. Ale jeśli już ma być 2vs. 2, to co zrobią ci, co nie mają drugiej osoby? Losowanie?
 
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 28 Grudzień 08, 23:48   

To w końcu będzie 1vs 1 czy 2vs2??????????
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 29 Grudzień 08, 08:54   

Loooool... od początku turnieju jest ustalone, że 2vs2... Nie wystarczy przeczytać tematu "Turniej Noworoczny" i poniżej jest napisane "2vs2"??
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 29 Grudzień 08, 15:41   

Jeśli ktoś sie zgłosi a nie ma pary to ktoś zostanie mu przydzielony. Na pewno takich ludzi będzie "kilku" więc nie będzie problemu. A co do lagów to nie przesadzajcie... wystarczy net 512 i już można w miare dobrze grać a może i Polska nie jest bardzo rozwinięta ale 512 jednak większość ludzi ma... problemem są radiówki bo one zawsze "szarpią" no ale to będzie trzeba się przemęczyć... ale i tak już sporo ludzi "się ogarnia" i zakłada np. neostrade rezygnując z radiówek bo z tymi promocjami i cenami które teraz są to na prawdę nie jest jakiś wielki problem finansowy...
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 29 Grudzień 08, 16:26   

Kamillo... nie :P WSZYSCY zgłaszamy się pojedynczo, a pary będą dolosowane... nie wybieramy się sami...
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 30 Grudzień 08, 16:28   

ok dzieki. Pomijając już lagi wieksze czy mniejsze które i tak sie pojawią dochodzą jeszcze 4 inne problemy....
1. cztery osoby musiały by sie dogadac co do jednej metody gry(np. GSA) a to chyba nie bedzie łatwe gdyz nie kazdemu to bedzie pasowac i znając zycie kazdy bedzie chciał postawic na swoim
2. Zapewne nie kazdy ma tą samą wersje gry i co za tym idzie będą problemy natury technicznej z dołączeniem do gry
3.Będzie problem z dogadaniem się co do terminu spotkania bo przeciez musi on odpowiadac 4 graczom...
4.w druzynach które bedą losowane jedna osoba która wczesniej sie zapisała odmówi udziału w grze 2 osoba mając nawet b.duże umiejętności nie poradzi sobie w pojedynke a druzyna odpadnie

jednak obym się mylił....
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 31 Grudzień 08, 08:52   

Kamilsoon napisał/a:
ok dzieki. Pomijając już lagi wieksze czy mniejsze które i tak sie pojawią dochodzą jeszcze 4 inne problemy....
1. cztery osoby musiały by sie dogadac co do jednej metody gry(np. GSA) a to chyba nie bedzie łatwe gdyz nie kazdemu to bedzie pasowac i znając zycie kazdy bedzie chciał postawic na swoim
2. Zapewne nie kazdy ma tą samą wersje gry i co za tym idzie będą problemy natury technicznej z dołączeniem do gry
3.Będzie problem z dogadaniem się co do terminu spotkania bo przeciez musi on odpowiadac 4 graczom...
4.w druzynach które bedą losowane jedna osoba która wczesniej sie zapisała odmówi udziału w grze 2 osoba mając nawet b.duże umiejętności nie poradzi sobie w pojedynke a druzyna odpadnie

jednak obym się mylił....


1. Z lagami przesadzasz... jeśli każdy ma przynajmniej 512kb/s to powinno być ok... ja sam mam radiówkę i ostatnie 3 pojedynki mi w ogóle nie lagowało...
2. Postawić na swoim? Niee... jeśli jeden z graczy ma radiówke to znaaczy, że gramy na hamachi... trudne?
3. Większość graczy ma wersje 1.1. W antologii jest 1.1... W tej chwili w większości jest wersja 1.1
4. Tu może być mały kłopot... ale będą większe terminy niż w 1vs1... Jeśli gracze są normalni to nie będzie z tym kłopotu...
5. W jedynkę nie można grać... będzie po prostu walkower... i ten co odszedł będzie na mojej czarnej liście :P

[ Dodano: 2009-01-01, 11:19 ]
Mówię jeszcze wcześniej jak bedziemy grać w fazie grupowej... 2vs2 event map (edited), 3k, 10 pt, 50 gs... Później będzie inaczej :)
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz