ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy wygląd strony
Autor Wiadomość
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

  Wysłany: 25 Styczeń 10, 14:34   Nowy wygląd strony

Co sądzicie o nowym wyglądzie? Co można jeszcze poprawić? Czy wszystko wyświetla się poprawnie?

Przy aktualizacji przypadkiem nadpisałem najnowszą wersję pliku arkusza CSS, więc mogą gdzieś być jakieś drobne błędy i niedociągnięcia w formatowaniu tekstu i różnych elementów. Jak tylko wrócę do domu, przywrócę ten plik ;)
 
 
tusilos 
Mieszczanin


Gra w: wszystkie gry jakie znasz.
Wiek: 25
Posty: 122
Skąd: z Polski
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 25 Styczeń 10, 15:20   

1.Wyrzucić tego assasina.
2.Dodać na mur wartowników.
3.Dodać opis budynków z SH:2.

Takie wskazówki, to nie w tym temacie ;)
-Odyn
_________________
One more block...
One more block...
One more block...
One more block...
Ostatnio zmieniony przez Odyn 25 Styczeń 10, 15:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 10, 15:58   

Wszystko wygląda ładnie :) Martwią mnie jedynie blanki, gdyż wyświetlają się pod reklamą, a to sprawia, że nad blankami znowu jest "mur".



@down: Nie trzeba od razu się ich pozbywać :p Jeżeli to kwestia reklamy to nie ma po co się fatygować :) Myślałem, że tak po prostu wjechało i może niechcący przeoczyłeś.
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 25 Styczeń 10, 16:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 10, 16:08   

Za jakiś czas postaram się pozbyć reklam. Tymczasem zainstaluj AdBlocka jeśli korzystasz z firefoxa i nie będziesz miał żadnych reklam ;)
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 10, 16:22   

Dokładnie, AdBlock to świetne narzędzie ;) .

A co do strony:
wszystko wygląda ładnie, tylko logo bym zmienił. Ten asasyn tak sztucznie tam wklejony dość kiepsko wygląda. Jednak na naszym logo jest koleś z SH:2, więc proponowałbym też do dorzucić kogoś z SH1 lub SHC.
I jeszcze mógłbyś (nie jest to konieczne) zmienić czarne tło na taki ,,mur" jak jest na forum
(mam nadzieję, że wiesz, o co mi chodzi, bo trochę nieskładnie to wszystko napisane ;) )

A poza tym już chyba wszystko jest dobrze i nie wymaga żadnych poprawek.
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 10, 17:03   

Fryzjer napisał/a:
I jeszcze mógłbyś (nie jest to konieczne) zmienić czarne tło na taki ,,mur" jak jest na forum

Przecież tło jest teraz dokładnie takie, jak na forum... Ma nawet dodatek na górze.
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 10, 17:04   

No to najwyraźniej AdBlock albo inna wtyczka z Firefoxa mi to blokuje, bo widzę czarne tło na stronie, a ,,murowane" na portalu :D . W każdym razie przepraszam :) .

EDIT: Wszedłem na stronę przez IE i teraz widzę, że faktycznie jest ,,murowane" tło. Ciekawe, co to się z tym Firefoxem dzieje ;) .

EDIT2: podmieniłem zakładkę w Firefoxie i teraz już wszystko widzę. Świetna robota, Odyn! Tylko to logo mi się nie podoba, o czym już pisałem wcześniej...
Ostatnio zmieniony przez Fryzjer 26 Styczeń 10, 09:33, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 10, 17:44   

No to się zaskoczyłem przy dzisiejszym wejściu na stronę, dobrze to wygląda, tak świeżo... Tylko polecam przyciemnić tło pod nagłówkami działów po lewej stronie, pod menu główne, historia itd będzie czytelniej ; )

Co do postu Tusilosa, zresztą już nie pierwszego, aż mnie ciągnie żeby coś z siebie wyrzucić ale mógł by się ktoś obrazić, zachowam dla siebie ;D
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 10, 18:07   

Bordinio napisał/a:
@down: Nie trzeba od razu się ich pozbywać :p Jeżeli to kwestia reklamy to nie ma po co się fatygować :) Myślałem, że tak po prostu wjechało i może niechcący przeoczyłeś.

To nie będzie "tak od razu". Zwlekam z tą decyzją już zbyt długo. Oczywiście nie usunę tak po prostu reklam, bo to warunek utrzymywania strony. Ale nie będę zdradzał na razie moich planów.

Matrix napisał/a:
Tylko polecam przyciemnić tło pod nagłówkami działów po lewej stronie, pod menu główne, historia itd będzie czytelniej ; )

Wyłączyłem pogrubienie napisów, dodałem im delikatny cień i przyciemniłem tło. Według mnie jest dużo lepiej :)

Matrix napisał/a:
Co do postu Tusilosa, zresztą już nie pierwszego, aż mnie ciągnie żeby coś z siebie wyrzucić ale mógł by się ktoś obrazić, zachowam dla siebie ;D

Możesz wysłać mu PW. Tylko nie przesadzaj ze słownictwem ;)
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 25 Styczeń 10, 18:32   

No, no, miłe zaskoczenie ;) . To tak:
:arrow: nowa tekstura na tło kolumn jest bardzo ładna, jednak stopka zupełnie nie pasuje ;) .
:arrow: nadaj nagłówkom jakiś margines górny :) .
:arrow: Wywaliłbym wartownika z blanków, bo ucina go strona przy rozdzielczości 1280x1024 i nie wiadomo jak zachowa się na innych ;) .
:arrow: Nagłowki w kolumnach... Hm, myślę, ze czerwony kolor dla napisu byłby lepszy i bardziej pasowałby do stronki. Do tego IMO za mało się różnią od tła i się z nim zlewają. Czcionka nieco nie czytelna. Wydaje mi się, że są lepsze w tym klimacie. Co sądzisz o tej Cloister Black - http://www.fontsquirrel.com/fontface ? Btw. Może nie pochylaj ? :)
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 10, 20:55   

Siwy napisał/a:
stopka zupełnie nie pasuje ;) .

Jej jeszcze nie ruszałem. Jutro po egzaminie spróbuję ją jakoś dopasować do reszty.

Siwy napisał/a:
Nadaj nagłówkom jakiś margines górny :) .

To naprawię jak przywrócę poprzedniego css'a.

Siwy napisał/a:
Wywaliłbym wartownika z blanków, bo ucina go strona przy rozdzielczości 1280x1024 i nie wiadomo jak zachowa się na innych ;) .

Wartownik mi się spodobał i na pewno będzie tam siedział ;) Muszę tylko wynaleźć sposób, żeby go nie zasłaniano.

Siwy napisał/a:
Nagłowki w kolumnach... Hm, myślę, ze czerwony kolor dla napisu byłby lepszy i bardziej pasowałby do stronki

Czerwony tak bardzo bił po oczach, że nie dało się nic rozczytać. Testowałem wiele różnych ustawień, kolorów i czcionek. W takiej formie podobają mi się najbardziej i są dobrze czytelne. Nie zmienię ich, chyba, że ktoś przygotuje coś lepszego ;)
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 10, 22:39   

No teraz jest dobrze, czytelne i miłe dla oka ;D I tak jak napisałeś, nie kombinuj nic z czerwonym, to zepsuje efekt...

Co do PW, nic nie piszę, nie będę demotywował userów ;D
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 26 Styczeń 10, 11:28   

Jeśli zaś chodzi o blanki, gdy jest reklama, faktycznie źle wyglądają. Ale łatwo to naprawić :) . Wywal diva #blanki i wykorzystaj <html> ;) . Dla body daj jako tło te blanki, a dla <html> ten mur, myślę, że powinno być elegancko :D .
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 26 Styczeń 10, 12:07   

Nigdy nie próbowałem ustawiać stylu dla <html> :P No ale jak widać faktycznie tak można i twoje rozwiązanie jest bardzo dobre :)
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 10, 16:24   

Albo coś mi się dzieje z Mozillą albo To jest to ulepszenie strony:D:
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz