ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bordinio
18 Wrzesień 10, 14:38
Stronghold Winter Age
Autor Wiadomość
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 26 Luty 10, 08:49   

No wiesz, Modowie nie są od tego by się prędko logowali ;p
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 26 Luty 10, 12:11   

Po za tym, po co na takim małym forum modowie? Chyba admin sam sobie poradzi.

Ja byłem szybszy. Ale loguję się jako ponceriuszz, bo przy rejestracji jako ponceriusz zaznaczyłem "Mam poniżej 13 lat" i wtedy dostałem e-maila, gdzie napisali mi, że muszę wysłać faksem pisemną zgodę rodziców na uczestniczenie w Winter Age! Bardzo wadliwa rejestracja. Może dlatego na razie oprócz admina i werta jestem tam tylko ja i wojownik.

PS Wojownik jaką masz wersję Twierdzy Krzyżowiec? Ja mam 1.2 . Może zagramy? Ale piszmy o tym na forum Winter Age, a nie tu.
_________________
Good night white pride
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 26 Luty 10, 14:20   

Ponceriusz, to z tym faxem jest zawsze przy rejestracji na forach z fora.pl czy mojeforum.net, gdy zaznaczysz, że masz poniżej 13 lat :) . Po prostu Administrator forum musi aktywować ręcznie twoje konto. Najlepiej po prostu napisać, że ma się powyżej 13-tki - wówczas dostajemy tylko kod aktywacyjny ;].
 
 
 
tusilos 
Mieszczanin


Gra w: wszystkie gry jakie znasz.
Wiek: 25
Posty: 122
Skąd: z Polski
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 28 Luty 10, 10:59   

Lepiej dyskutujmy o modzie a nie o forum.

Tak więc mam 4 pytania:

1.Co się stanie z czarnymi mnichami?
2.Jakie świątynie będą mieli wikingowie?
3.Do jakiego SH:C będzie mod? Do extreme, normalnego czy warchesta?
4.Czy nie lepiej by było rozgłaszać winter age na innych forach? Może ktoś by pomógł wertowi.

A co do forum to modzi by się przydali bo wert jest zajęty robieniem moda.
_________________
One more block...
One more block...
One more block...
One more block...
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 28 Luty 10, 12:54   

1. Co by się miało stać? Wikingowie rabowali klasztory, więc powinni się bardzo przydać w kampanii.
2. Pewnie takie jak arabowie. Tzn. żadne. Zbyt dużo roboty byłoby z robieniem różnych religii.
3. Raczej normalnego. Na stronie http://www.winterage.1free.ws/galeria.php kliknij w ostatniego screena (Olafa). Tam są przeciwnicy. Jest ich ośmiu, więc raczej będzie do normalnego. Ale powinien działać z warchestem (z Extremem na pewno nie).
Czwarte pytanie popieram. Tylko, że nie znam innych forów o Twierdzy niż to.

tusilos napisał/a:
A co do forum to modzi by się przydali bo wert jest zajęty robieniem moda.

Modowie by się przydali, jak forum będzie większe. Na razie jest tam tylko 8 a właściwie 7 (bo ja miałem problem z rejestracją, więc zrobiłem nowe konto).
_________________
Good night white pride
 
 
Rybcia 
Wędrowiec

Wiek: 29
Posty: 8
Skąd: Leszko Vice
Medale: Brak

Wysłany: 3 Marzec 10, 19:31   

A tak w ogóle to jaka jest prawdopodobna data premiery Stronghold Winter Age
_________________
Tak mi się nic nie chce że tak nie chcieć to mi się jeszcze nie chciało! (:
 
 
 
przemo53 
Osadnik


Gra w: SH1;SHC;SH2;SHCE;SHL
Wiek: 28
Posty: 46
Skąd: ja tu jestem???
Medale: Brak

Wysłany: 17 Marzec 10, 17:14   

Musimy jeszcze poczekać sam zobacz jakie są postępy http://www.winterage.1free.ws/postep.php
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 23 Marzec 10, 16:49   

Gdy skączycie prace, na pewno Winter będzie cieszył się zainteresowaniem.

(300-setny post!)
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
intel005 
Mieszczanin


Gra w: Strongold Crusader, Stronghold Legends
Posty: 103
Medale: Brak

Wysłany: 24 Marzec 10, 07:34   

Pomysł może i fajny, ale za długo trzeba czekać. Jak skończycie to z chęcią ściągnę, chociaż interesują mnie tylko przeciwnicy i kampania. Grafika mniej mnie zainteresowała, ale na pewno będzie to (mam nadzieje, że udany) ciekawy dodatek do SC.
 
 
Kiroyaku 
Osadnik


Gra w: Sh 1 deluxe i Shc
Wiek: 25
Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 24 Marzec 10, 07:56   

Za długo ? Lol?
A może dodać Eryka Rudego?
A i dopracuj daty bo raczej nie bende grać w3000 roku
 
 
oliwier 
Osadnik

Posty: 39
Medale: Brak

Wysłany: 24 Marzec 10, 15:36   

Mam jedno pytanie ; czy w grze będą najemnicy Wikingów ?
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 31 Marzec 10, 19:59   

Hmm... Według mnie ten mod umarł. Przez cztery miesiące jedyne, co zostało zmienione to głównie podłoże oraz nowi przeciwnicy. Za kolejne cztery planowane było zrobienie tego moda, i zrozumiałbym, że możnaby przełożyć jeszcze na pare miesięcy to... Jednakże przy takim tempie zapewne mod wyszedłby za jakieś 3-4 lata.
Rozumiem, modowanie nie jest łatwe, jednakże jest to gra robina na starym silniku sprzed siedmiu lat.
Na stronie Tawerna.biz przygotowywane jest nowe miasto pirackie do Heroesa V. I mimo iż całkiem niedawno (jakiś miesiąc temu) powstały pierwsze projekty, to został do zrobienia jedynie wygląd miasta oraz dwie (na czternaście) jednostki. Nie wspominając, iż modowanie do tej gry jest znacząco trudniejsze.
I sam mam wrażenie, że Wert sobie po prostu olał moda. Choć zgadując to zapewne powie, że ma pare screenów i udostępni nam je gdy poklikamy sobie w linki jakie nam podeśle. Sam go broniłem jak ktośtam zwrócił mu uwagę co do tego i skrytykował go, ale widzę, że ten mod nie ma sensu.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Alexander I 
Wolny chłop


Gra w: SH1, SHC, SH2
Wiek: 30
Posty: 85
Skąd: Z Polski
Medale: Brak

Wysłany: 31 Marzec 10, 21:09   

Hmm Kokoju Chyba na 21 jednostek bo jeszcze alternatywy, ale co do reszty to zgadzam się w 100%

Pozdrawiam Alexander I

P.S Zaraz zobaczę co z tymi piratami wam wyszło.
_________________
Kliknijcie w to:

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=59587

Wy nic nie stracicie ja trochę zyskam
 
 
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 10, 07:11   

Rozumiem cię Kokoju, takie umowy, że "Umieszczę nowe screeny, jak tylko wejdziecie w ten link" działają na mnie jak czerwona płachta na byka i świadczy o tym, że admin ma cały mod (za przeproszeniem) w d.pie i wyłącznie chce żerować na jego popularności... Jeżeli ten mod w ogóle powstanie, to jestem niemal pewien, że nie ujrzymy go w wakacje. Nowa strona o modzie jest, ale cóż z niej jeśli "Galeria" i "Postępy" są aktualizowane raz na 3 miesiące?
 
 
 
str170 
Wędrowiec

Posty: 0
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 10, 09:31   

eh i co ja mam powiedziec :) a nie mówiłem?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz