ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bordinio
18 Wrzesień 10, 15:38
Stronghold Winter Age
Autor Wiadomość
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 13 Luty 10, 11:11   

Fryzjer, szczerze mówiąc to twoje komentarze na temat postów str170 na prawdę nie były tutaj konieczne. Jeśli chcesz zakończyć dyskusję, bo nie podoba ci się krytyka modyfikacji, to nie podpuszczaj i nie dawaj kolejnych powodów do kłótni...
Nie można liczyć na to, że wszystkie opinie na temat Stronghold Winter Age będą pozytywne. Najlepszym możliwym sposobem na udowodnienie takim osobom, że jednak się mylą będzie dokończenie moda ;) Dlatego wert nie poddawaj się i działaj dalej...
 
 
wert 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 20 Luty 10, 12:25   

Nowa strona projektu: http://www.winterage.1free.ws
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 20 Luty 10, 13:14   

Ja proponowałbym unieważnić wyniki tego castingu na mapmakera bo ten był trochę bez sensu.
Powinno być tak:
Casting zrobić dopiero w tedy gdy mod będzie gotowy i gdy ludzie pozgłaszają mapy zrobione w gotowym modzie, wybrać najlepszych mapmakerów na podstawie zrobionych map(do moda).

Wiem że mod jest pod cruska ale to będą zupełnie inne klimaty(crusek pustynia i Arabowie, mod śnieg i wikingowie). Ktoś może robić dobre mapy w crusku a w tym modzie nie będzie umiał zrobić żadnej dobrej mapy. A tak w ogóle mapki które wygrały casting powinny być udostępnione, bo ktoś mógł wysłać nie swoją misję i tym sposobem wygrać casting.

No i najlepiej jakby było z 4 mapmakerów, bo 2 to mało i będą te 50 map wieki robić.

Nowa strona jest o wiele lepsza od starej.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 20 Luty 10, 14:03   

Wert, zmniejsz szerokość tabeli z tekstem, żeby nie wyjeżdżał on poza swoje obrazkowe tło. Poza tym, że na tabelach, stronka jest całkiem niezła ;)
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 20 Luty 10, 16:50   

@Threet
Jak dla mnie możnaby unieważnić jeśli faktycznie któryś z MapMakerów sobie by z tym nie radził ;) . Bo po co robić zbędne zamieszanie kolejnym Castingiem. Ale fakt, możnaby dodać więcej MapMakerów.

@Wert
"Skąd" się pisze razem i przez "S" (jak się rejestruje ktoś to ma tabelkę "Z kąd")
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 20 Luty 10, 19:34   

Zgadzam się z Threethem.
Według mnie można by zrobić kolejny casting, ale nie unieważniać starego, żeby było więcej mapmakerów. Strona fajna, ale nie mogę się zarejestrować, bo za mało liter można wpisać do e-maila (o 1 literę za mało).
_________________
Good night white pride
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 20 Luty 10, 19:40   

Ja tam jeszcze mam inny pomysł - Wert (albo inny programista) zrobił projekt koszar - mógłbym opisać: wielki dom wikiński. Może nie wykorzystać tego jako koszary, ale jako miejsce do rekrutowania wikingów , a koszary by były takie jak dawniej tylko inny kolor?

I mam inny pomysł, chociaż nie wiem, czy się da, by zmniejszyć ilość miejsca wymaganego na koszary.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
wert 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 20 Luty 10, 20:02   

ponceriusz:
wpisz byle jaki e-mail bo nie trzeba potwierdzac rejestracji.

Kokoju:
To właśnie są koszary wikingów .Koszary europejczyków pozostają bez większych zmian
 
 
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 21 Luty 10, 08:34   

Stronka sama w sobie fajna, ale część teksu wychodzi poza okno przeglądarki, np nie można zobaczyć sondy.

Mam też nadzieję, że będzie troszkę więcej przeciwników, niż ta ósemka. :-)

Poza tym wszystko jest ok :-D
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 21 Luty 10, 12:05   

davis140 napisał/a:
Mam też nadzieję, że będzie troszkę więcej przeciwników, niż ta ósemka.


Jak dla mnie osiem starczy ;) . Można z nimi zrobić dużo kombinacji, np. twórcy gry z Firefly ułożyli z tą ósemką 50 misji, i ja 36 dodałem ;) .
A w sumie lepiej 8 dopracowanych niż 16 byle jakich, tym bardziej, iż tym ośmiu da się załatwić głosy, a dodatkowe 8 to by nie mieli "głosów" (Bo dać wikingowi np. głos Kalifa czy Wezyra?)
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 21 Luty 10, 17:46   

Co do głosów - jaki to problem nagrac ? Jednostka tez mozna nagrac :D To by było nawet lepsze niz tylko podmiana... Duzo lepsze. I nie problem to zrobic - wystarczy mikrofon. Naq miejscu werta wzialbym pod uwage taka opcje. Głupio by było jakby nowi przeciwnicy mieli stare glosy ;) .
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 21 Luty 10, 20:02   

No, ale nie wiem jak skombinuje takie "poważne" głosy ;)
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 21 Luty 10, 20:23   

No wiesz, zawsze ktoś może nieco swój głos zmienić, a zresztą niektórzy tutaj mają już po te 17 lat, gdzie są już po mutacji (sądzę, że część młodszych także), jest Odyn który ma już 21 xD. Nie wiemy też ile lat ma sam wert... Nie wiem jak reszta, ale moim zdaniem taka opcja jest najlepsza (nowe głosy ;P). Wtedy mod byłby dużo lepszy, bo nie byłaby to tylko sama podmiana głosów dotychczasowych postaci.
 
 
Quahu 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 22 Luty 10, 09:36   

Głosy postaci można też z dwójki wziąć.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 22 Luty 10, 14:54   

Właśnie o tym mówię, że lepiej nagrać własne, niż dawać te, które już pojawiły się w serii...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz