ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Odyn
22 Listopad 09, 18:26
Skąd dowiedziałeś się o forum
Autor Wiadomość
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 14 Listopad 09, 18:02   Skąd dowiedziałeś się o forum

Krótka piłka. Piszemy tutaj skąd dowiedzieliśmy się o forum gry Stronghold.

Ja dowiedziałem się poprzez wpisanie w google słowa "forum stronghold" :D
_________________

Ostatnio zmieniony przez Bordinio 31 Styczeń 10, 14:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 14 Listopad 09, 18:11   

Ja w google wpisałem "Stronghold Crusader" i jako pierwszy z wyników zauważyłem "Oficjalna polska strona gier z serii Stronghold!". Pogrzebałem troche i znalazłem "Nowe Forum" (nie celowo).
_________________
Good night white pride
 
 
MaxMacior 
Burżuj


Gra w: Null
Posty: 151
Skąd: Sam nie wiem...
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 14 Listopad 09, 18:22   

Ps: Jak ktoś nierozumnie jednej litery niech nie czyta posta!

O oficjalnej stronie wiedziałem chyba już 3 lata (góra) temu. A opr forum? Około 2 tygodnie zed założeniem konta, bo chciałem się wymienić swoim doświadczeniem i znaleźć ludzi do gry multiplayer, a teaz nie mam czasu. Skapnąłem się o tym że tu jest forum od około 2 tygodnie przed założeniem konta.
_________________
Ja vs. Wilk
SH:3
Kto Wygra?
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 14 Listopad 09, 19:38   

Ja jestem ze starego forum ;) .
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 14 Listopad 09, 20:02   

Ja wpisałem w Google "strona o twierdzy" i znalazłem stronę. Dużo czytałem, później także forum(na starym forum nie byłem zarejestrowany). Potem przez jakiś czas nie grałem, a jak spojrzałem na stronghold.gry-online.pl ponownie, nowe forum istniało już od.... chyba kilku miesięcy. Zarejestrowałem się, trochę pisałem, ale parę miesięcy późnej znowu przerwałem grę. W końcu znowu zacząłem odwiedzać forum i już pisałem więcej. ;-)
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 14 Listopad 09, 20:39   

Ja od innego gracza, o starym forum nie wiedziałam i nie szukałam :-D
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 14 Listopad 09, 21:06   

Ja przypadkowo na stare forum wszedłem, nawet nie pamiętam, co było tego przyczyną. Uznałem, że to może być jedno z for, na których jestem z miesiąc a potem je opuszczam, ale cóż... Zostałem na dłużej. A potem zrobiono nowe forum, więc się zarejestrowałem.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 20 Listopad 09, 14:05   

Ja byłem na starym forum:P Kto mnie pamięta?
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Wezyr 
Wędrowiec

Gra w: Twierdza 2,Twierdza EXTREME
Posty: 17
Skąd: z Tczewa
Medale: Brak

Wysłany: 21 Listopad 09, 13:26   

Ja wpisywałem "stronghold forum" i coś się znalazło:p
_________________
:P
http://pokemon.step.lv/img/229.gif
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 9 Styczeń 10, 08:17   

Ja wpisałem na Google "Kody do gry Stronghold Crusader" I jako pierwszy wynik Pokazało oficjalną stronę gier z serii Stronghold! Wszedłem tam i się zarejestrowałem na starym forum. Posiedziałem na nim tydzień i zostałem zbanowany:). Potem się zarejestrowałem na nowym forum:P
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Piotrek 
Burżuj


Wiek: 24
Posty: 188
Skąd: Syców
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 5/3/3
Wysłany: 9 Styczeń 10, 08:34   

I na tym także grozi ci ban ;) .
Ja się dowiedziałem o forum przez mojego brata ;) .
 
 
 
tusilos 
Mieszczanin


Gra w: wszystkie gry jakie znasz.
Wiek: 26
Posty: 122
Skąd: z Polski
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 9 Styczeń 10, 10:17   

Ja ze 2 lata temu wpisałem stronghold crusader poradnik i mi wyszło stare forum 1.05 roku sobie czytałem a potem się zarejestrowałem jako sir stronghold.
Potem forum zamknęli a teraz jestem tu jako Tusilos.
_________________
One more block...
One more block...
One more block...
One more block...
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 15 Styczeń 10, 15:07   

Ja wpisałem w googlach ,,stronghold" i wyświetlił się portal. Potem wszedłem na stare forum. Kiedy je zamknięto, zarestrowałem się tutaj.

Podsumowując: bezpośrednio na forum wpadłem poprzez portal strongholdnet, a pośrednio dzięki google ;].
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 15 Styczeń 10, 17:46   

Ja odkryłem forum, jak szukałem w "google.pl" kodów do gry Stronghold...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 10, 14:40   

Moja przygoda z forum zaczęła się kilka lat temu, kiedy na stałe podłączyłem się do internetu. Stronghold Crusader zrobił na mnie ogromne wrażenie i postanowiłem sprawdzić w sieci czy może inni ludzie też w to grają. Tak trafiłem na boarda [ stareee, ale świetne forum ] Panowała tam taka miła i przyjazna atmosfera, że postanowiłem tam zostać i popisać. Potem nastąpił okres wielkiej smuty kiedy okazało się, że forum zostanie skasowane. [ Problem z płatnościami ] Następnie przewijałem się po następcach starego boarda i tak jestem dzisiaj tutaj.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz