ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Karczma 'Pod Słodkim Bimbrem'
Autor Wiadomość
Volv 
Wędrowiec


Posty: 22
Skąd: Ratusz ŚZ
Medale: Brak

Wysłany: 12 Listopad 09, 20:41   

NOOOO ... Panowie mili ! - mówił wstając. Biesiada dopiero się rozpoczyna a jam już zalany w trupa , muszę was przeprosić i życzyć dobrej nocy ! Niech was Bóg ma w swojej opiece - Szkocki kupiec wstał i poszedł do wcześniej wynajętego pokoju z 4 kuflami piwa niemieckiego które strasznie mu zasmakowało .

AHA! - w połowie na schodach się poruszył . Pamiętajcie mości panowie że jutro też jest dzień nie zaszlachtujcie się tutaj z powodów bezsensownych kłótni . Jutro z okazji moich urodzin stawiam wszystkim odwiedzającym tu kupcom PIWO !!! - Ledwo kończąc doczołgał się do swojego łóżka .
_________________
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 12 Listopad 09, 21:51   

Nagle drzwi tawerny otworzyły się z wielkim hukiem, przerywając panujący tam harmider. Wszyscy zgromadzeni zwrócili oczy w stronę wejścia. Po chwili, zza futryny, z ciemności wyłoniła się głowa. Flaga wyszyta na kapturze wskazywała, że to prawdopodobnie handlarz z Burgundii. Tajemniczy człowiek zmierzył niespokojnym wzrokiem całą salę, po czym rzekł:
Przepraszam, pomyłka!
Obrócił się na pięcie i wyszedł, zamknąwszy drzwi. Bóg jeden wie czego tam szukał...
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 13 Listopad 09, 11:05   

Haaaaa! Mamo jeszcze jest rano! Nie chce wstawać! Co gdzie jak!? Gdzie ja jestem? Aaaa. Jestem w tawernie! - Wstanął Irlandzki kupiec. Panowie wstawać! Dzisiaj znowu dzień! Idę na poranne piwo. Zabije kaca.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 13 Listopad 09, 11:19   

Takže musíte křičet? Vím, že je už ráno Popija piwo
_________________

 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 13 Listopad 09, 11:25   

Gadaj pan po europejsku a nie po swojemu bo my nic nie rozumiemy! - Wstanął i podszedł do czeskiego kupca. Pooglądał go trochę i rzekł: On chyba za dużo wczoraj wypił. Chce ci się wymiotować?
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 13 Listopad 09, 11:42   

Ja żem nie jest pijany, panie! Krzyczy
_________________

 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 13 Listopad 09, 12:24   

To co panu jest że nawija pan jak najęty po Czesku? Ach... Nie ważne. Masz pan 30 florenów i kup se Bimber!
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 13 Listopad 09, 12:42   

Ależ dziękuję, mówiłem po Czesku ponieważ myślałem, że to Czeska karczma... Odbiera floreny i gada głupoty
_________________

 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 13 Listopad 09, 13:10   

Wie pan co o tym złodzieju, co podobno króla Italii okradł?
A i jeszcze jedno. Kupiec Węgierski w nocy chciał ciebie okraść!
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
Ostatnio zmieniony przez Odyn 13 Listopad 09, 16:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Volv 
Wędrowiec


Posty: 22
Skąd: Ratusz ŚZ
Medale: Brak

Wysłany: 13 Listopad 09, 13:33   

Nagle z góry dobiega dźwięk mocnego trzaśnięcia drzwiami . Po chwili na schodach pojawia się kupiec szkocki . WITAM !!! Wstał kolejny dzień ,a z okazji moich urodzić stawiam dzisiaj wszystkim po najlepszym winie i po piwie ! Barman proszę wykonać ! Korzystajcie póki możecie !!! Po chwili dosiadł się do stolicka wczorajszego.Witajcie mości panowie o czym dzisiaj gawędzicie ?
_________________
 
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 13 Listopad 09, 13:35   

Drzwi do karczmy otworzyły się i do komnaty wkroczył bogato odziany mężczyzna wraz z obstawą złożoną z 2 żołnierzy uzbrojonych w długie miecze, kusze i wielkie tarcze na plecach. Rzucił krótki rozkaz po włosku, żołnierze usiedli w kącie a on sam zbliżył się do rozmawiających.
- Widzę mości manowie, że o moim królu mówicie. Straszny to jest człowiek powiadam wam. Cały Mediolan się trząsł gdy wieść się o kradzieży rozeszła. Król w straszny gniew wpadł jak zawsze gdy honor naszej wspaniałej Italii zostaje nadszarpnięty i gońcy nocą pędem wyjeżdżali wioząc jakieś rozkazy... ponoć Król chce krwią zmyć ten dyshonor.
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
Volv 
Wędrowiec


Posty: 22
Skąd: Ratusz ŚZ
Medale: Brak

Wysłany: 13 Listopad 09, 13:57   

Witaj przybyły. Powiadasz że król chce krwi za tę zniewagę ,ale co jeżeli złapiecie złych ludzi albo co gorsza wogóle ich nie znajdziecie ? Tożto dla mnie będzie hańba dla waszych strażników skarbca !
_________________
 
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 13 Listopad 09, 14:03   

Niestety nie wiem co stało się ze strażnikami. Jednak nie było publicznych egzekucji tak więc król nasz kochający nas jak ojciec swoje dzieci wyjątkowo wyrozumiały musiał się okazać w tej kwestii. Pewien jestem, że straże zdają sobie sami sprawę z tego dyshonoru i służyć teraz będą e zdwojoną mocą by reputację zszarganą odbudować... Karczmarzu, wina! - zakrzyknął szlachcic i w oczekiwaniu na trunek.
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 13 Listopad 09, 14:09   

Rozległo się kolejne trzaśnięcie drzwiami, tym razem z drugiej strony. To właśnie kupiec paryski schodził na dół.
Bądźcie pozdrowieni towarzysze. Widzę, że swoim towarzystwem zaszczycił nas też kupiec z Mediolanu. - Rozejrzał się po knajpie.
Oh i nawet przybył z eskortą. Rozumiem, że zrobiło się niebezpiecznie, ale żeby od razu z wojskiem wyruszać ?
Słyszałem, że Królestwo Burgundii już podjęło odpowiednie kroki i na dodatek może liczyć na posiłki z Italii. Sama obecność tych wojsk w okolicy Lyonu nie pozwoli na działanie tego złodziejaszka, więc uważam, że niepotrzebne było forsowanie tychże rycerzy.
Przeciągnął się i dodał: No, ale czas czymś gardziołko zachlapać ! Pachołku, skocz no po dzban wina bo mnie w gardle suszy. Jak się szybko uwiniesz to może kilka złotych monet z sakiewki spłynie.
 
 
 
Volv 
Wędrowiec


Posty: 22
Skąd: Ratusz ŚZ
Medale: Brak

Wysłany: 13 Listopad 09, 14:13   

Słyszałem niedawno pogłoski że armia mediolańska podąża w kierunku obleganego Lyon. Czyżby między wami ,a Burgundią rodziły się jakieś bliższe stosunki ? - skończył biorąc pierwszego łyka piwa. DO KROĆSET !!! TFU ! BARMAN !? Cóż to za piwo . Prosiłem o ciemnie Niemieckie . Proszę mi to za chwilę wymienić !
_________________
Ostatnio zmieniony przez Volv 13 Listopad 09, 14:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz