ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
ZAPISY!
Autor Wiadomość
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 27 Listopad 09, 19:24   

Wymyślę na poczekaniu. Wcześniej jednak taka prośba - Daniel, weź no luknij na te moje infa jeszcze raz, bo jest tam moim zdaniem (nie na pewno!) błąd. Pisałem na gg już o tym, ale po dziś dzień nie doczekałem się odpowiedzi...

PS Tak, wiem, że te infa i tak mi po nic, bo gra zdechła, ale chociaż gwoli formalności chcę mieć wszystko dobrze... :P
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 27 Listopad 09, 19:48   

daniel22 napisał/a:
Jak nie wszyscy..? Ci co nie dostali na Gadu infa, to wysłałem na maile.. ;) Czekam teraz na RUCHY tylko. ;]


A ja czekam na korektę infa :P
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 28 Listopad 09, 15:39   

Daniel odezwij sie; miałem grać a mi nie wiadomo nawet czy wiesz że jestem Polską; mam to porzucić czy ty przez pomyłke kasujesz moje posty ?
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 1 Grudzień 09, 20:17   

Czy to już definitywnie padło ?
 
 
 
Volv 
Wędrowiec


Posty: 22
Skąd: Ratusz ŚZ
Medale: Brak

Wysłany: 2 Grudzień 09, 13:43   

Ja czekam dalej do następnego weekendu ,jak nie to chcociaż niech Daniel napisze kto opuźnia grę xD ...
_________________
 
 
 
Maniek 
Wędrowiec


Wiek: 33
Posty: 0
Skąd: z Częstochowy
Medale: Brak

Wysłany: 3 Grudzień 09, 09:55   

Czy to nie miało być tak, że czeka Daniel na ruchy przez określony czas i nie ma żadnego przedłużania :P ? Ewentualnie jakieś randomowe ruchy dla osób które opóźniają i ciągniemy dalej (pomijając kwestie, gdy są błędy w infach).
_________________
Crux chciał banana ->
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 3 Grudzień 09, 11:06   

Wydaje mi się, że tu nie chodzi tylko o oczekiwanie na ruchy... Daniel pewnie znowu jest zajęty czymś innym.
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 3 Grudzień 09, 14:08   

Znowu? :D
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 3 Grudzień 09, 17:48   

Daniel jest po prostu bardzo wrażliwym człowiekiem i bardzo przeżywa problemy miłosne ;P.
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 4 Grudzień 09, 19:30   

Obietnica nie na wiele się zdała xD
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 5 Grudzień 09, 12:18   

Nie no.... to jest już maniana na maxa. Znowu daliśmy się wrobić. Daniel w ogóle nic się nie udziela.... Kiedyś Ci się odpłacimy :<
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 5 Grudzień 09, 12:29   

Hmm... No ja rozumiem, że mało czasu. ;-) Ale ja też nie wyrabiam z nauką, tzn. siedzę nad zadaniami na tyle długo, że na następny dzień ledwo nie zasypiam na lekcji. Kiedy jednak zaczyna się prowadzić jakąś grę, należy postarać się zaangażować, a nie przez miesiąc wykręcać się czekaniem na ruchy itd. :/ W końcu wszyscy już zapomną i nic z tego nie będzie... :(
 
 
Maniek 
Wędrowiec


Wiek: 33
Posty: 0
Skąd: z Częstochowy
Medale: Brak

Wysłany: 5 Grudzień 09, 22:12   

W pełni to rozumiem, ale jak się nie ma czasu to się nie zabiera za coś co spowoduje, że będzie go jeszcze mniej ;) . Swoją drogą wysłanie kilkunastu maili, wprowadzenie danych do excela i napisanie kilku postów raz na 3-4 dni to nie jest dużo pracy, po za tym Daniel ma już spore doświadczenie więc powienien wiedzieć w jakie bagno się pakuje :P .

Pzdr.
_________________
Crux chciał banana ->
 
 
daniel22 
Mistrz Gry TWC


Wiek: 31
Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 8 Grudzień 09, 18:41   

3 dni w szpitalu teraz leżałem. Żadne bagno - małe opóźnienie tylko moim kiepskim stanem zdrowia. Miałem ponad 40 stopni gorączki i mnie wzieli na pogotowe, bali sie ze to jakas grypa czy zas inna odmiana i mnie w szpitalu położyli. Okazało sie ze to zapalenie płuc, ale jeszcze na szczescie nie tak rozwinięte. (ten nasz NFZ...)
Podleczyłem sie tam i dziś wróciłem. Musze sie ogarnąć zajrzeć do Excela i uporządkować. ;] Kto miał zapalenie płuc ten wie jaki to ból. ;] Pozdrawiam wszystkich kumatych i trzymać mi sie tu! Momentos, dojde do siebie i wszystko bedzie okej.
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 8 Grudzień 09, 19:17   

No to zwracam honor i życzę szybkiego powrotu do zdrowia :) W miarę możliwości również do TWC ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz