ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem techniczny] Błąd dwwin.dll
Autor Wiadomość
Soccerek 
Wędrowiec

Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 4 Czerwiec 09, 18:19   [problem techniczny] Błąd dwwin.dll

Mam problem działał mi extreme przez jeden dzień następnego dnia próbuje wejść wyskakuje błąd dwwin.dll - zły obraz gdy zamkne komunikat wyskakuje raport o błędach nie wiedziałem co zrobić wiec osunąłem ten plik dwwin.dll :D teraz po włączenie od razu wyskakuje raport o błędach.

Co robić pamietam kiedys ze strongholdem crusaderem też coś takiego miałem ale nie wiem co zrobiłem.

Prosze o pomoc bardzo chciałem zagrać ;p

Z góry dzięks.
Pozdro


Tematy nazywaj tak, żeby ich tytuł przekazywał jakąś informację. "Problem" nie mówi kompletnie nic. -Odyn
Ostatnio zmieniony przez Odyn 6 Czerwiec 09, 16:07, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Samir 
Wędrowiec

Wiek: 33
Posty: 17
Skąd: Kołobrzeg
Medale: Brak

Wysłany: 12 Czerwiec 09, 11:58   

Pierwsze co bym zapewne zrobił na twoim miejscu to postarał się poszukać tego pliku na rżnych stronach z bibliotekami dll pobrał i wstawił w odpowiednie miejsce. Jeżeli to niestety nie podziała potrzebny będzie reinstall ktory powinnien rozwiązać problem
Pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz