ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem techniczny] Problem z SecuRomem
Autor Wiadomość
snav 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 16 Styczeń 09, 19:44   [problem techniczny] Problem z SecuRomem

http://img299.imageshack....beztytuuyj9.jpg
Oto błąd który mi wyskakuje. Gra jest oryginalna tym bardziej nie wiem czemu pisze żebym włożył oryginalny dysk
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 6 Marzec 09, 18:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 16 Styczeń 09, 20:23   

A czy wchodziłeś na stronę o adresie podanym w oknie błędu?

http://www.securom.com/me...p?m=copy&c=1000

W wolnym tłumaczeniu:
Cytat:
Próbujesz uruchomić chronione przed kopiowaniem oprogramowanie, które wymaga stosowania oryginalnego dysku CD/DVD-ROM. Upewnij się, czy twój dysk jest oryginalny.

Jeśli ten komunikat pojawia się, chociaż używasz oryginalnego dysku, należy sprawdzić, czy korzystasz z prawidłowego trybu komunikacji z twoim napędem. Proszę sprawdzić, czy tryb DMA jest aktywny za pomocą Menedżera urządzeń:

1. Otwórz Menedżer urządzeń.
2. Kliknij dwukrotnie ikonę Kontrolery IDE ATA / ATAPI, aby wyświetlić listę kontrolerów i kanałów.
3. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę kanału, do którego podłączony jest napęd CD / DVD, wybierz Właściwości, a następnie kliknij kartę Ustawienia zaawansowane.
4. W menu rozwijanym Obecny Tryb Transferu wybierz "DMA jeżeli dostępne", jeśli obecne ustawienie to "Tylko PIO". Jeśli na liście rozwijanej już pokazuje "DMA jeżeli dostępne", ale obecny tryb transferu to PIO, musisz zmienić ustawienia następująco:
* Zmień zaznaczenie z "DMA jeśli dostępne" na "tylko PIO", a następnie kliknij przycisk OK.
* Następnie powtórz powyższe czynności, aby zmienić wybór na "DMA jeżeli dostępne".
 
 
snav 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 16 Styczeń 09, 20:24   

miałem ustawione na DMA więc dobrze, tak, patrzałem tam
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 09, 01:18   

Klikasz PPM na daemona, ustawiasz "emulation all", potem wczytujesz miniimage, następnie włączasz securom, dalej aktywujesz go, wyłączasz, i ieszysz się grą :D Może trochę zaglatwałem, ale na starym forum powinno być jeszcze w przyklejonych jak ładnie opisałem.
 
 
 
pankamil 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 5 Czerwiec 09, 21:58   

Witam.
Wyskakuje mi identyczny błąd i sposób z tym trybem DMA nie pomaga. Gra po instalacji uruchamia się normalnie. Jednak gdy ją wyłącze i uruchamiam 2 raz to ten błąd wyskakuje. W ten sposob zeby sobie pograc za każdym razem musze reinstalować. Dzwoniłem do obsługi powiedzieli mi żebym "przeskanował na wirusy" :| Ma ktoś jakiś pomysł?
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 6 Czerwiec 09, 07:39   

Przeskanuj na wirusy tak jak napisali:).
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
pankamil 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 6 Czerwiec 09, 13:54   

Oczywiście, że to zrobiłem i tak jak sie spodziewałem nic nie dało.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz