ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Jaką ocenę wystawiłbyś SH2?

Jak oceniasz Stronghold 2?
jak włączę, to siedzę tydzień przed kompem i nie ruszam się z pokoju! (6)
14%
 14%  [ 18 ]
Bardzo dobre, panie dziejku. Zabawa na ładnych parę godzin. A jeszcze multi, edytor... Miodzio! (5)
27%
 27%  [ 34 ]
Przyjemna gra, jak to Twierdze. Do dziś pykam w co fajniejsze mapki. (4)
20%
 20%  [ 26 ]
Nie jest to Stronghold 1, a na multi tylko Crusader! Ale w kampanię trochę grałem. (3)
20%
 20%  [ 26 ]
Uważam, że Castle Attack 2 było lepsze od samej gry. (2)
6%
 6%  [ 8 ]
Gdyby nie logo Firefly, uznałbym to za ruską podróbę z bazaru. (1)
10%
 10%  [ 13 ]
Głosowań: 125
Wszystkich Głosów: 125

Autor Wiadomość
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 08, 08:36   Jaką ocenę wystawiłbyś SH2?

Oceniamy Sh2. Największy niewypał? A może źródło inspiracji? :P
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
Ostatnio zmieniony przez Crux 19 Grudzień 08, 08:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Magnatel 
Wolny chłop


Posty: 52
Skąd: Radom
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 19 Grudzień 08, 09:00   

No trochę nie wypał. Nie te klimaty co w Krzyżowcu ale trochę pograć można.
_________________
 
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 19 Grudzień 08, 09:33   

dwójeczka, w ogólnie nie czułem tego klimatu :(
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
MK 
Wolny chłop

Posty: 58
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 19 Grudzień 08, 12:59   

Zwykły badziew ;f
_________________
http://mk.ktopije.pl/
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 08, 13:08   

Wiele nowych rozwiązań, nowych rzeczy, 3D... jednak to nie to samo co SH1 czy SHC. Zagrałem w kampanię, przeszedłem kilka misji i to tyle ;p Gra ma za dużo rzeczy i opcji. Podczas gry w singlu nie ogarniałem zbytnio całego zamku i traciłem popularność. Według mnie mocno przesadzona ;/
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 19 Grudzień 08, 13:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 08, 15:47   

Myślę że SH2 to takie przejście pomiędzy 2d i 3d wiec mogło nie wypalić ale SH3 z pewnością powróci do klimatów z Krzyżowca i obok ładnej grafiki 3d ogólnie gra będzie bardzo dobra. Ale multiplayer w 3d i tak nie będzie już tak dobry co w SHC.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 08, 19:03   

W S2 trochę pograłem, ale stosunkowo szybko mi się znudziła. Właściwie, to ciągnąłem kampanię głównie dlatego, że była to całkiem nowa gra z serii. Niestety nie ma w niej nic na tyle interesującego, żebym jeszcze do niej powrócił.
Trójeczka ode mnie.
 
 
DeltiX 
Osadnik


Wiek: 32
Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 08, 19:27   

Grafika: Modele machin i większości budynków są naprawdę ładne ale cała reszta to niestety dno... Ocena:3
Grywalność: Niestety nie czuję takiej satysfakcji z gry jak z Sh i ShC... Strasznie pusto na tych mapach a do tego średni scenariusz kampanii. Ocena:2
Muzyka: Tu akurat nie dali ciała i oprócz znanych już kawałków jest parę nowych które trzymają poziom. Ocena:5+
Ocena końcowa: 3
Ostatnio zmieniony przez DeltiX 19 Grudzień 08, 19:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 09:09   

Dałem 2. Nie grałem ale sporo czytałem i oglądałem screeny. Grafa niby lepsza ale taka nie w klimacie Twierdzy.
 
 
Ivor94 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 30
Skąd: Katowice
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 09:18   

Ja wystawiam 3, ale w kampanię nie grałem (tylko 1 lub 2 misje). Gdyby nie limit populacji do 104, na pewno dałbym 4 ;)
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 21 Grudzień 08, 11:57   

4
Co prawda kampania jest krótka, ale podoba mnie się tryb krucjaty.
_________________

 
 
Damcio95 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 37
Skąd: z Filipowic
Medale: Brak

Wysłany: 24 Grudzień 08, 06:03   

kampania na ściesce wojny jest dosyc trudna nie mogłem przejsc 11 misji ale tak po za tym gra jest super
 
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 09, 01:26   

Moje pierwsze wrażenie nie było zbyt przyjemne, mimo że czekałem na tą grę trochę czasu. Jak dla mnie była za bardzo zagmatwana, tyle utrudnień, widać autorzy chcieli nam zrobić na złość :D

Jednak po pewnym czasie, zacząłem się powoli przekonywać do tej gry, doceniłem grafikę (choć dla mnie ona zawsze stoi na ostanim miejscu), ciekawe rozwiązania, dzwięk i ogólną grywalnośc. Nauczyłem się jako - tako grać, a raczej radzić sobie ze wszystkimi problemami, nawet przeszedłem kampanię, i mim że grało się bardzo przyemnie, to do SH 1 czegoś jej brakuje:

Ogólnie rzecz biorąc: (skala 1 - 6)
Grafika - 5
Dźwięk - 6-
Grywanlość - 5

Ogólnie 5+, czyli gra ma kilka zastosowań które mogą przykuć nas przed kompem, ale na tygodnie to raczej tego nie zrobią :P
 
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 11 Luty 09, 07:18   

Gra jest fajna, wciągająca kampania... Oraz to co tygrysy lubią najbardziej ;) czyli taktyka ;) W tej grze jest bardzo wiele rozwiązań taktycznych... Wystarczy pomyśleć...
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
davo 
Wolny chłop

Wiek: 30
Posty: 85
Skąd: LESZKO VICE
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 4/3/3
Wysłany: 11 Luty 09, 10:41   

W sh2 jest bardzo fajna fabuła lecz zero przyjemności z gry a już budynek w którym jeździ typ z taczką i kupy kmieci sprząta to mnie rozbroił. Ogólnie gra jest słaba
_________________
Davo
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz