ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem z misją] 25
Autor Wiadomość
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 28 Marzec 09, 19:26   

nie wiem czy to robisz, ale jeśli nie, to polecam. robisz wieże, jakąkolwiek. Powiedzmy że jest to wieża obserwacyjna, ona mieści tylko 5 osób. Robisz oddziały po 5 ludzi, zapamiętujesz je na klawiszach 1,2,3, itd. a potem szybko te wszystkie oddziały na tą jedną wieże. Jeśli w jednym oddziale będzie 5 tarcz, to możesz być pewien że ci łucznicy długo tam postoją. Dodatkowo możesz murem otaczać wieże.
 
 
 
mikul 
Wędrowiec

Wiek: 36
Posty: 9
Skąd: brzeg dolny
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 09, 13:22   mikul

juz przeszedlem ta misje no nie byla taka trudna wrecz prosta tylko troche trzeba bylo posiedziec:)
_________________
mikul
 
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 09, 17:42   

W takich misjach najtrudniejszy jest początek. Jak ci się uda przetrwać pierwsze ataki wroga, to potem będzie już tylko z górki :P
 
 
 
mikul 
Wędrowiec

Wiek: 36
Posty: 9
Skąd: brzeg dolny
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 09, 18:04   mikul

to fakt poczatek jest trudny a jak juz jest co sprzedac to idzie z gorki
_________________
mikul
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 09, 19:09   

Tyczy się każdej misji: Na początku robimy spichlerz, drwali i budowle "produkujące" żywność. Gdy mamy t o zapewnione w miarę swoich intencji i możliwości sprzedajemy chwilowo niepotrzebne nam towary. Budujemy jakikolwiek zamek aby się uchronić przed atakami. Łuczników dajemy na wieże bądź mury. Stawiamy warsztat łuczniczy i zbrojownie. Gdy pracownicy z upływem czasu przyniosą nam towaru możemu sobie pomóc armią łuczników arabskich. Ja praktycznie zawsze stosuję taką metodę i jakoś początki wytrzymuję :D
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
mikul 
Wędrowiec

Wiek: 36
Posty: 9
Skąd: brzeg dolny
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 09, 19:20   mikul

nigdy jeszcze nie otoczylem i nie budowalem zamku nawet w najtrudniejszych misjach.wystarcza tylko 3-4 wieze z balistami i arabskimi lucznikami i nie ma bata jak by ktos mial problemy to znam pare trickow jak zatrzymac ataki komputera
_________________
mikul
 
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 09, 19:25   

jak już piszesz że znasz tricki żeby zatrzymać ataki komputera, to powiedz jakie :P Będzie mniej takich tematów. Ja np często stawiam trochę balist u siebie przy dziurze w murze.
 
 
 
mikul 
Wędrowiec

Wiek: 36
Posty: 9
Skąd: brzeg dolny
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 09, 20:13   mikul

jednym z trikow jakie wyczailem to zastawic brame komputera chatka drwala i juz z zamku nie wyjdzie ani na atak ani do pracy a gdy chatke rozwali np mangonela (dlugo to trwa) to stawiamy nastepna i tak w kolko az sie rozbudujemy i jestesmy gotowi do walki
_________________
mikul
 
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 09, 20:47   

To jest najbardziej prostacki 'trick' jaki mogłeś wymyślić (chociaż na pewno nie ty go pierwszy wymyśliłeś) Równie dobrze mógłbyś wyciąć plik z zachowaniem wszystkich botów... Takiej grze jestem stanowczo przeciwny, i myślę, że wiele, jak nie większość osób podziela moje zdanie.
 
 
 
mikul 
Wędrowiec

Wiek: 36
Posty: 9
Skąd: brzeg dolny
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 09, 20:55   

a czy to wazne czy pierwszy czy 50-ty wazne ze gra jest tak h....... zrobiona np 4 typami z kusza mozna rozwalic 2 komputery tylko dlugo to trwa ale te triki sa dla slabeuszy chodz nie powiem jak nie chce mi sie dlugo grac to ich uzywam aby szybko przejsc dalej
_________________
mikul
 
 
 
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 30 Marzec 09, 14:00   Re: mikul

mikul napisał/a:
jednym z trikow jakie wyczailem to zastawic brame komputera chatka drwala i juz z zamku nie wyjdzie ani na atak ani do pracy a gdy chatke rozwali np mangonela (dlugo to trwa) to stawiamy nastepna i tak w kolko az sie rozbudujemy i jestesmy gotowi do walki


to jest bez sensu bo wróg niszczy chatki swoimi żołnierzami.
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 30 Marzec 09, 14:13   Re: mikul

mikul napisał/a:
jednym z trikow jakie wyczailem to zastawic brame komputera chatka drwala


To nie jest trik tylko oszustwo! Weźmy w drugą stronę, gdyby przeciwnik zastawił Tobie bramę i nie mógłbyś wyjść to co? Raczej kompa w całości byś nie miał ;-)
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 30 Marzec 09, 14:15   

gdyby przeciwnik mi tak robił to bym mu rozwalił te domki
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 30 Marzec 09, 15:44   

a on by je stawiał pare sekund po zniszczeniu ich :P
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 30 Marzec 09, 16:53   

Acrobot napisał/a:
gdyby przeciwnik mi tak robił to bym mu rozwalił te domki


Ok ogrodziłeś swoją siedzibę i w momencie postawienia bramy on daje tam chatkę... Włóczników masz w zamku i nie możesz wyjść by jej rozwalić i co? Nie stosuje tego typu oszustwa ale przeznaję, że na samym początku mojej gry w Stronghold Crusader ( a było to jakieś 1,5 lat temu) robiłem tak. Ale ani mnie nie atakowano i tak nudno trochę. Więc po co grać jeśli nie chcemy się z kimś ścierać?
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz