ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Nocny mod do Twierdzy Krzyżowiec
Autor Wiadomość
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 31 Styczeń 22, 11:29   Nocny mod do Twierdzy Krzyżowiec

Właśnie trafiłem na ciekawy materiał na YT, w którym zaprezentowano mod sprawiający, że w Twierdzy Krzyżowiec jest noc: https://www.youtube.com/watch?v=l3ErTW_MeZc

Linki do pobrania:
MediaFire
Dysk Google

Czy ktoś próbował go zainstalować i tak grać? ;)



 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 3 Luty 22, 19:32   

Widziałem, wygląda fajnie, choć dla samej zmiany grafiki nie chcę tego instalować.

Ale potencjał to ma, jeśli ktoś stworzyłby mod, który faktycznie daje iluzję nocy. Czyli np. sprawia, że jednostki dystansowe są gorsze od walczących wręcz. Nie wiem, czy zasięg jednostek dystansowych to jakaś liczba w kodzie, ale jeśli tak, to pewnie można by było tę wartość podmienić korzystając z repozytorium https://github.com/UnofficialCrusaderPatch/UnofficialCrusaderPatch . Ewentualnie zmniejszyć im wartość ataku, by w ten sposób zasymulować mniejszą celność. Ale jak znaleźć te wartości hexowe, nie wiem, pewnie znajduje się je metodą prób i błędów. Zostawiam rozgryzienie tego chętnym :D

A całkiem super byłoby, gdyby niewolnicy z racji użycia pochodni zapewniali jakiś bonus innym jednostkom... ale to jest już na pewno trudniejsze do wykonania, o ile wykonalne w obecnej formie tworzenia modów.

No i później zostaje już tylko/aż kwestia stworzenia map korzystających z tych zmian.

Najlepsze byłoby stworzenie cyklu dnia i nocy, ale to pewnie nierealne bez kodu źródłowego.
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz