ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe zamki dla przeciwników!
Autor Wiadomość
Barnak 
Wędrowiec

Wiek: 33
Posty: 16
Medale: Brak

Wysłany: 23 Październik 15, 11:58   Nowe zamki dla przeciwników!

Witam.
Jakiś czas temu zacząłem się bawić edytorem AIV, a że byłem trochę znudzony podstawowymi fortecami wroga, to postanowiłem je zastąpić innymi. Starałem się by zamki te były znacznie cięższe do zdobycia niż ich starsze wersje. Na razie są to fortece Wilka, Wieprza, Węża, Szczura, Fryderyka, i Szeryfa. Jeśli dopadnie mnie natchnienie, to postaram się wykonać je dla pozostałych przeciwników.
A co do jednego zamku wilka, to już pobrałem go wcześniej (wygląda jak sześciokąt foremny), ale widząc że też jest lichy, postanowiłem go nieco powiększyć (nie zmieniając kształtu), i dodać pułapek. (piszę na wszelki wypadek, jak by mnie kto o przywłaszczenie pomysłu oskarżył)
Mam nadzieję że się Wam spodobają.

Pozdrawiam.

Link do pobrania nowych zamków:

http://www.speedyshare.com/cMvrT/Nowe-AIV.rar

Clipboard01.jpg
Plik ściągnięto 165 raz(y) 206,42 KB

Clipboard06.jpg
Plik ściągnięto 182 raz(y) 341,76 KB

Clipboard02.jpg
Plik ściągnięto 222 raz(y) 208,87 KB

Clipboard03.jpg
Plik ściągnięto 93 raz(y) 201,35 KB

Clipboard04.jpg
Plik ściągnięto 142 raz(y) 194,45 KB

Clipboard05.jpg
Plik ściągnięto 110 raz(y) 182,11 KB

 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 23 Październik 15, 20:27   

Na pierwszy rzut oka bardzo ładne i nieprzekombinowane. Mam nadzieję, że sprawdzają się w praktyce. Widzę, że każdy z przedstawionych botów ma balisty ogniowe, choć nie wiem czy pasują one np. do Szczura ;) Po prostu trzeba przetestować, a jak znam życie to pewnie niewiele osób się skusi, a szkoda.
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
kapifili 
Mieszczanin


Gra w: Wszystkie Strongholdy i nie tylko
Wiek: 22
Posty: 123
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 24 Październik 15, 11:19   

Zgadzam się z kolegą wyżej, zamki po screenach wyglądają ładnie. Pobiorę i powiem więcej. Fajnie wiedzieć, że ktoś jeszcze stara się modować przy tej grze ;)
_________________
"Zło to zło. Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. [...] Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."
- Andrzej Sapkowski, Ostatnie Życzenie

Chwała Twierdzy!
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 24 Październik 15, 14:55   

No no no dobra robota ! Naprawdę fajnie wyglądają te zamki, jednak faktycznie balisty ogniowe niezbyt pasują do Szczura ;) . Wierzę, że zrobisz jeszcze zamki dla innych przeciwników, a najlepiej po kilka zamków dla każdego. Myślę, że możesz się na obecną chwilę ograniczyć do tych botów, których zamki już przygotowałeś i zrobić dla nich jeszcze kilka alternatywnych twierdz. Jeśli będą równie dobre jak te, chętnie umieszczę je na stronie do pobrania, jeśli oczywiście nie będziesz miał nic przeciwko temu :) .
 
 
Barnak 
Wędrowiec

Wiek: 33
Posty: 16
Medale: Brak

Wysłany: 24 Październik 15, 17:54   

Wiem że balisty ogniowe u szczura to lekka przesada, ale musiałem coś umieścić co by precyzyjnie atakowało przeciwnika na dystans, bo ten głąb nie rozmieszcza łuczników na wieżach (nie wiem czemu).
Tak czy inaczej tu macie tylko po jednym przykładowym screenie zamku każdego przeciwnika. A jak pobierzecie plik, to jest ich tam więcej. U wilka, wieprza, węża, i szczura jest po 8 zamków, U szeryfa jest 6, a u Fryderyka są 3.

Jeśli tylko chcesz Siwy, to możesz je wrzucać. Nie mam nic przeciwko, a nawet popieram ten pomysł.

PS. Jak wpadną mi jeszcze pomysły na jakieś zamki, to postaram się je wykonać dla tych przeciwników, u których jeszcze nie mam pełnej ósemki, bądź żadnej fortecy.
 
 
Ajgp 
Wędrowiec

Gra w: SH, SHC, SH2, SHC2, SH3
Wiek: 29
Posty: 13
Skąd: Z nikąd
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 16, 08:17   

Gdzie to pobrać?
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 16, 15:20   

Chodzi Ci o edytor czy o te zamki?
Ich niestety już nie pobierzesz, bo link wygasł, a wątpię, by ktoś je miał na dysku.

A edytor powinien działać stąd: http://stronghold.heaveng...php?fileid=7534

Gdzieś na forum jest tutorial co oznaczają te skróty i angielskie słowa.
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz