ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Aktualizacja 1.1 do 1.3
Autor Wiadomość
Lord de Garsone 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 31 Marzec 16, 20:30   Aktualizacja 1.1 do 1.3

Czy można aktualizować Twierdzę krzyżowca kupionego na płycie z 1.1 do 1.3? Jak tak to skąd wziąć aktualizację? Proszę o pomoc?
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 31 Marzec 16, 22:24   

Hmmmm? Już o to pytałeś przecież i odpisałem, że ta aktualizacja jest darmowa. Powinna działać na każdej poprzedniej wersji:

http://forum.stronghold.n...opic.php?t=3674

Edit:Sprostowanie.

1.3 to właśnie patch HD.
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Lord de Garsone 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 31 Marzec 16, 22:34   

Ej no nie działa. Ma niby HD ale pisze mu 1.1. A w tym gamerangerze to ma nick kursywą. I wraz nie możemy razem pograć. Byłbym dozgonnie wdzięczny gdybyś pomógł.
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 31 Marzec 16, 23:18   

To problem GameRangera; Często pomaga zwyczajny reset GR/kompa. Sprawdź zaporę (najlepiej ją wyłączyć, ewentualnie dodać GR i Strongholda do wyjątków).

Jeżeli to nie pomoże to spróbujcie połączyć się z innymi osobami - wtedy dowiecie się u kogo występuje problem z łączeniem i wrócimy do tematu.

Co do tego 1.1, gdzie mu się to wyświetla? W rogu w grze? Jeżeli ma możliwość ustawienia wysokiej rozdzielczości, to raczej ma 1.3 i to 1.1 w rogu nie powinno mieć wpływu na grę. Ew. coś pokićkał gdy instalował, niech zainstaluje jeszcze raz.

Na przyszłość podawaj proszę dokładniejsze informacje.
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Lord de Garsone 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 16, 12:49   

1.1 wyświetla mu się w lewym dolnym rogu. Rzeczywiście pojawiła mu się możliwość zmiany rozdzielczości i te ogólnie wygląd menu jest z wersji HD. W kwestii kursywy: zarówno gdy ja jestem hostem, jak i wtedy gdy on nim jest, widzimy swoje nicki pochylone. Gdy próbowaliśmy się połączyć, to osoba, która dołącza widzi u hostującego dziwne znaczki. Próbowałem grać z innymi na GameRangerze i nie było problemu.


P.S. Jestem tu nowy i nie zauważyłem, że umieściłem zapytanie w niewłaściwej kategorii. Wybaczcie.
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 16, 20:28   

No to wynika na to, że twój kolega ma problem z GameRangerem, skoro ty możesz normalnie z innymi grać. Chyba, że on sam też nie ma problemu z łączeniem się z innymi. Wtedy mamy dosyć dziwny przypadek, może dzielicie razem IP?

Znalazłem takie coś, może mu pomoże: http://forum.kozacy.org/5...anger-vt284.htm

Niestety w przypadku takich problemów można jedynie zgadywać co jest ich przyczyną.
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz