ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Badania
Autor Wiadomość
LordHultonus 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 25 Grudzień 15, 21:49   Badania

Hej!
Jestem stosunkowo nowy w Stronghold Kingdoms.

Powie mi ktoś co teraz powinienem badać?
Moje punkty badań są rozdzielone następująco:

http://imgur.com/a/zVhl8

Co powinienem badać dalej?
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 28 Grudzień 15, 21:48   

Na pewno nikomu nie radzę badać od razu czegokolwiek, co zwiększa produkcję(chyba, że chodzi o produkcję broni - wtedy jak najbardziej).

Niestety. zużytych punktów badań już nie odzyskasz. Jeśli chcesz przeżyć kilka ataków ze strony zamków AI lub obozów, to musisz jak najszybciej zbadać dowodzenie na max, fortyfikacje na max(od razu zacznij budować zamek) oraz te badania, które zwiększają szybkość budowania zamku(to się chyba nazywa ,,architektura) - też na max. Szybko się przekonasz, że w każdej wiosce musisz mieć 400+ jednostek wojskowych, a zamek powinien być zawsze kompletny - szybkość budowy zamku jest ważna dlatego, że nawet przy pełnych badaniach ukończenie fortyfikacji zajmie Ci ponad miesiąc.

W dalszej kolejności, jeśli chcesz trochę wojować, to musisz pomyśleć o rozwinięciu szybkości armii oraz zainwestowaniu w badanie jednostek(kolejno: łucznicy, pikinierzy, katapulty - innych nie potrzebujesz). Później mnisi na max - ale przy takim rozdziale punktów, jaki masz teraz, nieprędko tam dojdziesz(w tej kwestii - badanie matematyki na max też się opłaca).

Na dłuższą metę radzę poszukać frakcji. W niektórych są uprzejmi ludzie, którzy będą gotowi na bieżąco udzielać Ci rad, często adekwatnie do obecnej sytuacji politycznej - bo w gruncie rzeczy to jest przede wszystkim gra o polityce.
 
 
ReskPlays 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 21 Luty 17, 08:59   

Dlaczego nie mogę stawiać chat, skoro mam 4170 drewna, a do budowy chaty potrzeba 7 drewna. Ciągle pokazuje komunikat, że nie mam wystarczającej liczby surowców. Pomoże ktoś?
 
 
Refus 
Osadnik

Gra w: Kingdoms, 1, Crusader
Posty: 49
Skąd: Zamość
Medale: Brak

Wysłany: 17 Wrzesień 17, 19:05   

Lord Smerf, Właśnie ja bym zrushował kamień, drewno i narzędzia - duża ilość tych surowców pozwoli mu szybciej rozwinąć wioskę, później fortyfikacje, łuki i budynki na popularność.
ReskPlays, Pewnie już sobię poradziłeś, ale chaty, czy to drwala czy domy potrzebują też kamienia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz