ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze książki.
Autor Wiadomość
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 5 Grudzień 15, 01:19   

Starzejesz się, już nawet posiwiałeś (hehe :D ) Co do tematu - książka jest lepsza od filmu pod kilkoma względami:

1. Rozwija wyobraźnię. Widzisz wszystko tak jak chcesz widzieć, wiadomo, to co zostało ukazane w książce, ale 'brodaty mężczyzna wieku lat około 60ciu' czy nawet 'zielony sweter w kropki' dla każdego może wyglądać inaczej. Wiecie o co mi chodzi :D

2. Książka rozwija słownictwo. W książce jest masa opisów, bogactwo językowe itp itd. Mimowolnie się rozwijasz i bezboleśnie ;)

3. Klimat. Uwielbiam to, jak biorę sobie jakieś żarcie do łóżka i książkę, mam święty spokój, jestem tylko ja i ta historia. Jak przestaję czytać jakbym się budził z jakiegoś snu :D Niby film też potrafi wciągnąć, ale jakoś mnie zawsze bardziej książki.

4. Książka nie wydaje dźwięków, więc jest więcej miejsc w które możesz ją zabrać :>

Film to często przedstawienie czyjejś wizji danej książki. Nie lepiej wykreować swoją własną? ;)
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 7 Grudzień 15, 22:04   

Dokładnie ! Posiwiały moderator zgadza się z Twoją opinią, hehe = ).

Co pożartowali, to pożartowali :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz