ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[jednostki] Pomoc Arabskie jednostki
Autor Wiadomość
matioro 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 5 Listopad 15, 17:51   [jednostki] Pomoc Arabskie jednostki

Witam chciałbym się spytać czy da się usunąć jednostki Arabskie ponieważ gra jest z nimi za bardzo chaotyczna a ja bym chciał zagrać mapę z komputerami jak w Twierdzi Deluxe czyli jednostki krzyżowca ;)
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 5 Listopad 15, 23:45   

Na pewno można zablokować obóz najemników jako budynek w edytorze map dla scenariusza, a stamtąd, jeśli się nie mylę, nietrudno przenieść takie ograniczenie dla zwykłej mapy deathmatch(być może da się to wprowadzić bezpośrednio, nie pamiętam). Problem w tym, że jeśli tak zrobisz, komputer posługujący się zwykle jednostkami arabskimi zostanie na lodzie i nie będzie w stanie poprawnie bronić się ani atakować - jeśli oczywiście takie ograniczenie dotyczy AI; w przeciwnym razie wszystko na nic. Możesz w zamian po prostu nie dodawać do danej rozgrywki żadnych lordów arabskich(wtedy, oczywiście, nie trzeba się wcale bawić w ograniczenia budynków w edytorze).
 
 
matioro 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 6 Listopad 15, 13:59   

A byłbyś taki łaskawy i powiedział mi którzy lordowie walczą wyłącznie krzyżowcami ponieważ jestem nowy w tą grę grałem może z 3lata temu w deluxe tak mnie wzięło na stare gry :D
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 6 Listopad 15, 17:02   

Jestem bardzo łaskawy, ale na to pytanie nie potrafię odpowiedzieć. Informacje stąd: http://stronghold.net.pl/...d-crusader.html powinny być poprawne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz