ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[przeciwnicy] walka w trybie królotwircy od stopnia mieszcza
Autor Wiadomość
Mathew Steel 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold 2 Deluxe
Wiek: 25
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Wysłany: 2 Październik 15, 16:09   [przeciwnicy] walka w trybie królotwircy od stopnia mieszcza

Witam, chciałem pogratulować wyobraźni twórcy gry Stronghold 2 Deluxe, otóż zaczĄłem gre w trybie "króltwÓrca"
od najniższej rangi tj "MieszczAnin" więc zaczĄłem się budować zdobywać wyższe rangi i patrze na zamki komputera żaden nke awansował a miał kamienne mury i balisty na ogromnych wieżach które sa odblokowywne na stopniu najwyższym "Hrabia" początek gry atak ok 30 Berserkwrów i ok 25 knechtów z mieczami :/ a w obronie 30 łuczników i palisada, a więc jestem tym zniesmaczony że komputer ma na początku znacznie lepszy zamek.
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 2 Październik 15, 18:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ajgp 
Wędrowiec

Gra w: SH, SHC, SH2, SHC2, SH3
Wiek: 29
Posty: 13
Skąd: Z nikąd
Medale: Brak

Wysłany: 22 Marzec 16, 14:02   

Po prostu błąd. Możesz spróbować dać 150 na 50 kasy, wtedy ty się lepiej rozbudujesz, a gdy osiągniesz poziom
"Rycerz" to zacznij JAK NAJSZYBCIEJ robić łuczników.
 
 
Grajek 
Wędrowiec

Gra w: Twierdza1, SH2
Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 28 Sierpień 16, 10:56   

Mat nie przeżywaj. Komputery są po prostu głupie a twórcy gier nastawiają się obecnie na wygląd a nie na SI. Gdyby komputer nie oszukiwał to nie byloby gry. Przegrałby natychmiast. Stworzenie dobrej inteligencji to koszmarne zadanie. Poza tym nasze kompy nie pociągnęłyby i grafiki 3D i SI równocześnie. Warto grać z przymrużeniem oka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz