ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Nie mam tej gry
Autor Wiadomość
Maciej88 
Wędrowiec

Gra w: Twierdza krzyżowiec 2
Wiek: 19
Posty: 11
Skąd: Z Mierzeszyn
Medale: Brak

Wysłany: 11 Lipiec 15, 10:42   Nie mam tej gry

Mam gre TK2, ale jej nie mam na komputerze. Gdy wpisuję "stronghold crusander 2" w wyszukiwaniu na kompie, to nic nie znajduję... pomoże ktoś?


Cenimy wypowiedzi poprawne gramatycznie. Poza tym, gdy piszesz niechlujnie, jest znacznie mniejsza szansa, że ktoś odpowie i Ci pomoże. S.
Ostatnio zmieniony przez Siwy 11 Lipiec 15, 20:19, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 11 Lipiec 15, 15:04   

Proszę, ustaw przecinki w odpowiednich miejscach, albo rozbij wypowiedź na pojedyncze zdania, bo ciężko Cię zrozumieć, masz grę i jej nie masz. :)
Może tak: Co to za skrót TK2, chodzi o Stronghold Crusader 2, tak? Gra na Steam czy pudełkowa? Próbowałeś przeinstalować? I czy jak ustawiłeś wyszukiwanie na kompie, to uwzględniłeś każdą partycję (C, D itd.)? Tyle mi przychodzi do głowy, opisz dokładniej problem i używaj proszę przecinków lub/i kropek.
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Maciej88 
Wędrowiec

Gra w: Twierdza krzyżowiec 2
Wiek: 19
Posty: 11
Skąd: Z Mierzeszyn
Medale: Brak

Wysłany: 12 Lipiec 15, 17:24   

Mam pirata .
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 12 Lipiec 15, 20:19   

No to obawiam się, że Ci nie pomożemy - nawet nie dlatego, że nie kupiłeś gry legalnie, ale dlatego, że każda wersja piracka rządzi się własnymi prawami i nawet ci, co mają SHC2, nie będą wiedzieli co zaproponować - poza tym, co już napisał DarnokOk, rzecz jasna. Zależnie od tego, skąd wziąłeś tego pirata, możesz próbować pytać właśnie tam.
 
 
Maciej88 
Wędrowiec

Gra w: Twierdza krzyżowiec 2
Wiek: 19
Posty: 11
Skąd: Z Mierzeszyn
Medale: Brak

Wysłany: 13 Lipiec 15, 07:28   

Ok dziekuje za odpowiedz :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz